18 грудня 2020 року Міжнародний культурний центр «Сяйво» гостинно відчинив свої двері студентам Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Київського університету імені Бориса Грінченка, які сумлінно вивчають турецьку мову.

Молодіжна зустріч, приурочена до святкування Дня Святого Миколая та прийдешнього 2021 року, відбувалася у веселій святковій атмосфері. Ведучими та ідейними натхненницями вечора стали студентки-тюркологи Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Альона і Софія. Створюючи новорічний настрій, дівчата координували захід, який виявився багатим на яскравих гостей. Так, з пісенним номерам виступив юний артист Олександр Балабанов, відомий за участю у цьогорічному дитячому «Євробаченні» та Міжнародному фестивалі мов та культур (IFLC) від України, а компанію йому склали талановиті співачки Владислава Мосендз і Аліна Валуська.

На вечорницях, організованих за підтримки Міжнародного культурного центру «Сяйво», який всіляко сприяє студентам, що вивчають турецьку мову, не нудьгував ніхто: учасники дізналися чимало фактів про турецьку мову і культуру, довідалися, яке місце названа мова посідає серед інших за ступенем розповсюдженості, відкрили для себе численні тюркізмі в українській мові, а також від душі повеселилися. Так, гості свята долучилися до участі у вікторині «Питання–відповіді», послухали, як звучить тюркський національний музичний інструмент баалама, пограли у динамічні ігри під музичний акомпанемент і продемонстрували свою обізнаність із турецькою лексикою.

Але на цьому сюрпризи не закінчилися: на активістів вечірки чекав святковий розіграш призів у лотерею, тому в кожного з них гарантовано залишилися приємні спогади про зимовий «вогник». Іще однією втіхою заходу стали співи у караоке, до яких студенти долучалася дуже охоче.

Свято завершилося традиційним фуршетом у турецькому стилі: гостей частували смачними стравами турецької кухні та пригощали запашним чаєм.