Увага, увага! Нарешті стали відомі імена півфіналістів пісенного конкурсу “Кольори голосів” у межах Всеукраїнського фестивалю мов та культур (UFLC)! В результаті чесної боротьби свої місця у півфіналі пісенного дійства вибороли:

1. Аль-Хадіді Софія– Школа-студія при Вінницькому фаховому коледжі мистецтв імені Миколи Леонтовича
2. Балабанов Олександр – Міжнародна школа “Меридіан”
3. Данілова Марія – Школа естрадно виконавства Dream School
4. Іскандар Лєтісія – Французький ліцей
5. Кабакова Олександра – Вокальна студія Тріумф
6. Матлак Христина – Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв. Тернопільська обл.
7. Молодина Дар’я
8. Сакун Вікторія – Школа естрадного вокалу Dream School
9. Старикова Христина – Зразкова вокальна студія “Талісман”
10. Ткаченко Ольга – Культурно-мистецький центр «Красне» м.Луцька
11. Товстий Тарас – Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки і права №2 Київської області
12. Хорошевська Поліна – Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей №157
13. Шавлюк Арсен – МШ «Меридианіан»
14. Шегеда Ірина – Ліцей #11 Івано-Франківської міської ради
15. Байрамова Дар’я – Продюсерський Центр «Talant Production»
16. Кирик Ангеліна – Ліцей N5, м.Івано-Франківськ
17. Швець Софія – КДМШ №14 імені Дмитра Кабалевського
18. Книш Олексанра – Di-Voice Production

Міжнародний культурний центр “Сяйво” від щирого серця вітає усіх півфіналістів із першою вагомою перемогою, яка іще на один крок наблизила кожного з них до тріумфу у вітчизняному фіналі пісенного конкурсу!

Нагадаємо, що до гранд-фіналу “Кольорів голосів” залишилося зовсім недовго: вже 20 березня 2021 року претенденти на перемогу боротимуться за всеукраїнське визнання, і їхні виступи оцінюватиме високопрофесійне журі, а також, звичайно ж, ви, любі наші вболівальники! З 18 по 20 березня 2021 року (до 14:00 в останній день) триватиме народне онлайн-голосування, результати якого становитимуть аж 25 % від загальної оцінки виступів учасників (75 % припадатимуть на голоси колегії журі)! Підтримайте своїх фаворитів, адже у ваших силах допомогти їм заслужено піднятися на музичний олімп!

Детальну інформацію про події, що відбуватимуться у ході пісенного конкурсу “Кольори голосів”, можна дізнатися на сайті uflc.org.ua.

Актуальні відомості про конкурс, переможців та урочисті події також повідомлятимуться на офіційному сайті (www.syaivo.org) та сторінках Міжнародного культурного центру “Сяйво” у соцмережах. Стежте за нашими оновленнями онлайн! Зичимо всім юним артистам успіхів та перемоги!