23 жовтня 2020 року у Міжнародному культурному центрі «Сяйво» відбулася визначна подія – церемонія нагородження сертифікатами студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, які успішно пройшли ініційований центром курс навчання турецької мови за рівнем «А1».

«Сяйво» вже не вперше випускає ентузіастів, які дуже старанно і з незмінним задоволенням опановували не лише ази мови, а й тонкощі культури турецького народу. Цього разу до центру завітало 16 представників одного з провідних столичних освітніх закладів, а ті студенти, що не мали змоги бути присутніми особисто через карантин, долучилися до святкового заходу через онлайн-платформу «Zoom».

Зустріч проходила у затишній дружній атмосфері: випускники інспірованих «Сяйвом» курсів ділилися враженнями від вивчення турецької мови за частуванням турецьким чаєм і пахлавою. Так, студенти розповіли, чому надали перевагу саме турецькій мові, поділилися приємними і подекуди кумедними спогадами з процесу навчання, а також висловили власні міркування щодо того, як знання цієї мови зможе допомогти їм у професійному житті.

На пам’ять про навчання на мовних курсах студенти «Сяйва» отримали не лише сертифікати успішності, а й приємні подарунки, вручені головою правління центру професором В. І. Сергійчуком.