28 січня 2020 року стало визначною датою в історії діяльності Міжнародного культурного центру «Сяйво»: колишнього голову правління нашого центру Ґьокхана Деміра було урочисто нагороджено орденом «Зірка слави та заслуг». Номінанти цієї премії загальноукраїнського масштабу – це завжди постаті, відомі своїм героїзмом та щирою працею. «Зірку слави та заслуг» невипадково присудили саме Ґьокхану Деміру, адже він є одним із найдостойніших діячів освітньо-культурної сфери України. Наш колега удостоївся найпрестижнішої нагороди, яка з 2017 року вручається ВОГ «КРАЇНА» тим громадянам нашої держави і країн зарубіжжя, що мають значні досягнення на різних нивах життя.

Святковий захід, присвячений відзначенню лауреатів премії, пройшов у стінах Університету державної фіскальної служби України (Ірпінь). Гостей і номінантів вітали, зокрема, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України П. В. Пашко, ректор названого університету, а також О. А. Шевчук, проректор з навчально-методичної та виховної роботи.

Про творчий шлях і заслуги Ґьокхана Деміра чесно й неупереджено розповів Борис Михайлович Жебровський – людина, яка усе своє життя присвятила дітям та освіті! Вчитель-новатор, ексначальник управління освіти, двічі перший замміністра освіти і науки України, президент Міжнародного педагогічного клубу європейських столиць, президент Всеукраїнської асоціації Монтесорі-вчителів. Надавши відомості про основні сфери діяльності «Сяйва», репрезентованого номінантом, Борис Михайлович ознайомив аудиторію з найвизначнішими фактами з професійної біографії Ґьокхана Деміра. Він зробив особливий акцент на значному внескові колеги до підготовки та реалізації низки міжнародних культурно-просвітницьких проектів. Пан Борис також наголосив на масштабності й новаторській сутності тих ініціатив, у витоків яких стояв Ґ. Демір. Насамкінець лауреат отримав із рук друга й колеги почесну премію, яку заслужив тривалою кропіткою працею. Від щирого серця вітаємо нашого натхненника і невтомного трударя з черговим професійним досягненням і народним визнанням!