Минулої неділі, 1 березня 2020 року, Міжнародний культурний центр «Сяйво», що співпрацює з Київською міською державною адміністрацією (КМДА) на регулярній основі, організував доброчинну акцію «Допомога 1001 сім’ї». Святкову програму було влаштовано спільно з підпорядкованою КМДА Службою у справах дітей та сім’ї.

Нагадаємо, що благодійна кампанія, реалізацією якої центр опікується вже не вперше, покликана надати гуманітарну допомогу нужденним українським родинам. У межах цього проекту КМДА ухвалює рішення щодо сімей, які щорічно отримують харчові пайки. При визначенні кандидатів на забезпечення провіантом фахівці послуговуються низкою критеріїв, ключовим з яких є серйозність становища, в якому опинилися українські громадяни.

Цьогоріч доброчинна акція пройшла у київському Гідропарку, куди завітали представники 100 обраних співробітниками КМДА українських родин. Захід уже традиційно зібрав чималу кількість відвідувачів, серед яких були не лише безпосередні учасники кампанії, а й небайдужі до чужої біди громадяни, державні діячі та меценати. З вітальним словом до присутніх звернувся, зокрема, голова Служби у справах дітей та сім’ї В. А. Танцюра. Пан Валерій висловив щиру подяку усім організаціям, що долучилися до втілення суспільно корисної ініціативи в життя.

На адресу Міжнародного культурного центру «Сяйво» також пролунало чимало слів удячності від українців, що отримали таку вчасну допомогу у межах акції «Допомога 1001 сім’ї». Відеозвіт із весняної зустрічі можна переглянути за посиланням