Правління Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» запросило відомих українських політиків, представників творчої еліти відвідати фінал 14-го Міжнародного фестивалю мов і культур, який відбувся в Дюссельдорфі (Німеччина) 28 травня ц. р.

У складі української делегації були народні депутати України Оксана Білозір і Олександр Черненко, Уповноважений з прав дитини при Президентові України Микола Кулеба, директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Валерій Копійка, професор цього ж навчального закладу Володимир Сергійчук, керівники середніх навчальних закладів Києва Святослав Руликівський та Ісмаїл Ерсьозоглу і голова правління Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» Гьокхан Демір. До участі в концертній програмі з нагоди завершення Міжнародного фестивалю мов і культур, що відбувся у Німеччині, долучилася співачка Джамала, яка виборола першість на музичному конкурсі «Євробачення–2016». Виконавши свою переможну композицію, Джамала додала святкуванню особливих барв.

Крім того, члени української делегації відвідали 29 травня разом з Генеральним консулом України в Гамбурзі Оксаною Тарасюк тамтешній госпіталь бундесферу, де лікуються поранені українські бійці. Їм передано різні подарунки з рідної землі й влаштовано міні-концерт, зокрема, наша славетна співачка Оксана Білозір виконала пісню «Зеленеє жито», а наприкінці зустрічі уся делегація разом з представниками нашої діаспори заспівали «Ще не вмерла Україна».