З 15 лютого по 15 квітня 2016 року Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Українсько-турецьким культурним центром «Сяйво» та Міжнародною школою «Меридіан» було проведено серед учнів 5–11 класів шкіл України Четвертий творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами». Конкурс присвячено Дню матері, який цього року припав на 8 травня. Усього до участі в конкурсі надійшло 1411 малюнків, 1960 віршів і 1279 листів.

   15 травня в залі засідання колегії Міністерства освіти і науки України відбулося нагородження переможців. Їх вітали заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, голова установочного комітету Українсько-турецького культурного центру «Сяйво», професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Сергійчук, директор Міжнародної школи «Меридіан» Наталія Лимар, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Марія Богуслав. Окремі переможці також прочитали свої твори.

   Діти, учителі й батьки нагороджених з різних областей, які виступили, дякували організаторам за надану можливість проявити здібності юним талантам, одержати відзнаки за їхню працю в стінах Міністерства освіти і науки України. Багатьом з них це виявилося першою поїздкою до Києва.

   Голова правління Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» Гьокхан Демір, який подякував усім за сприяння в проведенні конкурсу, пообіцяв, що творчі роботи переможців будуть опубліковані окремим збірником. Його передадуть усім юним авторам.

   Гьокхан Демір також оголосив про проведення в наступному році чергового конкурсу для школярів «Малюнок, вірш, лист до мами».