Святкування національного свята Курбан Байрама пройшло цього року в конференц-холі готелю «Ірпінь» за підтримки та організації Українсько-турецького культурного центру «Сяйво».

На свято були запрошені громадяни України, Туреччини, інших тюркомовних республік та студенти, що навчаються в Україні. Всі іноземні гості отримали змогу відчути святковий настрій, перебуваючи далеко від своєї батьківщини та рідних. А українці – познайомитися з турецькою національною культурою та традиціями. Гостей пригощали традиційним пловом, кавурмою, пахлавою та іншими солодощами.

На дітей чекав сюрприз. Їх розважали аніматори чисельними іграми та змаганнями. Діти збирали гроші та отримували подарунки. Концертна програма теж була частиною свята. Учні Міжнародної школи «Меридіан» співати та декламували вірші, а фольклорний ансамбль азербайджанського танцю не залишив нікого байдужим. Студенти з різних університетів загорілися атмосферою танцю та продовжили виступ ансамблю халаєм. Всі іноземці, які відвідали свято висловили вдячність за можливість такого максимального наближення до святкування Курбан Байрама вдома, на батьківщині.