30 квітня 2014 року у Дипломатичній академії України при МЗС України Ректор Академії Микола КУЛІНІЧ та Проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Наталія ТАТАРЕНКО провели зустріч з Координатором Платформи «Діалог Євразія» в Україні, Головою правління Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» паном Гьокханом ДЕМІРОМ.

 Під час зустрічі Сторони позитивно оцінили стан розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Туреччиною, між Дипломатичною академією і згаданими організаціями. Пан Демір поінформував присутніх про діяльність Платформи «Діалог Євразія» в Україні та Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» і презентував Академії друковані видання сучасних українських авторів українською та турецькою мовою, видані за їхнього сприяння.

У ході зустрічі Сторони підписали Протокол про наміри щодо співробітництва з метою розвитку взаємовигідної співпраці і партнерства у сфері обміну навчальною та навчально-методичною літературою, у проведені науково-дослідницьких проектів, навчально-методичних круглих столів і наукових конференцій, симпозіумів, спільних наукових публікацій, зміцненні культурних зв’язків і обміну навчальною та науковою інформацією.