ьогодні, 24 грудня 2019 року, у стінах одного з провідних вищих навчальних закладів України – Київського університету імені Бориса Грінченка – відбулася важлива подія: студенти факультету права і міжнародних відносин та інституту журналистики, що відвідували започатковані на базі університету курси турецької мови, отримали сертифікати на підтвердження успішного завершення першого етапу навчання.

Захід, що проходив в урочистій передсвятковій атмосфері, зібрав чимало поважних спікерів: так, слухачів курсів вітали декан факультету права та міжнародних відносин І. А. Грицяк, директор Інституту журналістики Г. В. Горбенко і голова правління Міжнародного культурного центру «Сяйво» професор В. І. Сергійчук. Шановані гості церемонії вручили студентам документи, що засвідчують їхні досягнення в опануванні турецької мови, а також звернулися до новоспечених випускників із добрими словами і порадами на майбутнє.

Святкування завершилося фуршетом, де гостей і учасників урочистостей частували смачною пахлавою й ароматним турецьким чаєм.