20 листопада 2019 року, у Всесвітній день дитини, у Міжнародному культурному центрі «Сяйво» пройшов круглий стіл, учасники якого обговорили сучасний стан прав дитини та роль батьків, суспільства і держави у підготовці молодшого покоління до майбутнього. Захід, організований центром за партнерської підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київського Палацу дітей та юнацтва, громадської організації «Центр соціальної допомоги «Дорогою добра» та фундації, що координує соціальний проект «Дива трапляються», розпочався зі вступного слова голови правління «Сяйва» професора Володимира Сергійчука, який наголосив на активній участі центру у благодійних акціях для дітей, нагадавши, зокрема, про ініційований ним щорічний творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами».

Модератором засідання виступила громадська діячка і голова правління Центру соціальної допомоги «Дорогою добра» Лариса Козуб, яка презентувала доповідь на тему «Інклюзія в дії: шлях до відкритих можливостей для дітей з інвалідністю».

Гостро соціальний захід зібрав чимало поважних учасників. Серед присутніх була, зокрема, ініціатор понад 500-сот соціальних проектів для дітей, головний редактор журналу «Ukrainian People» та голова міжнародного фонду «F. Generation» Тетяна Петракова, що присвятила свій виступ темі підтримки дітей, яку вважає запорукою щасливого майбутнього. Також запам’яталися доповіді директора навчально-наукового інституту психології Університету «КРОК» Ірини Сингаївської, представника Всеукраїнського дитячого фонду Петра Папача, громадського діяча і керівника соціального проекту «Дива трапляються» Інни Короленко та журналіста інтернет-порталу «Ukraynahaber.com» Юнуса Ердогду, який вразив аудиторію довідкою про стан прав дитини у сучасній Туреччині, проілюструвавши її вкрай сумною офіційною статистикою. До участі в обговоренні долучилися, зокрема, три заступники народного депутата України Миколи Тищенка. На засіданні, покликаному привернути увагу широкої громадськості до проблем дітей в усьому світі, підняли болючі соціальні питання на кшталт порушення прав молодшого покоління, його незахищеності у більшості сфер життя, відсутності доступу його представників до якісної освіти та своєчасної медичної допомоги тощо.

Другою частиною широкомасштабної програми послугував святковий концерт, влаштований у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Урочисте дійство, що відбувалося за участі дітлахів, почалося з вітальних слів Володимира Сергійчука, знаного політолога й голови опікунської ради «Сяйва» Сергія Телешуна та голови Служби у справах дітей та сім’ї Валерія Танцюри, які закцентували увагу на ключових проблемах у сфері захисту прав дітей та висловили сподівання на їхнє успішне розв’язання.

Список учасників концерту, у межах якого діти демонстрували свої таланти у співі, танцях і декламуванні поезій, виявився доволі строкатим: участь у ньому взяли, зокрема, дітлахи з особливими потребами, а також ті, у кого діагностували аутизм. Саме у такий спосіб організатори заходу прагнули поширити тенденцію до інклюзивності і навчити суспільство толерантного ставлення до дітей, що відрізняються від інших.

У межах програми було надано серію майстер-класів з каліграфії, мистецтва малювання на воді, відомого як «ебру», тощо. Юні творці, що мали нагоду випробувати сили у нових напрямах мистецтва, з радістю забрали власноруч створені арт-об’єкти додому. Ще одним сюрпризом для маленьких гостей заходу стали численні подарунки від організаторів: наприкінці концерту його ініціатори урочисто запросили на сцену 200 дітлахів разом із батьками, після чого потішили їх приємними презентами.