В останній день літа, 31 серпня, у Міжнародному культурному центрі «Сяйво» було дуже тепло і затишно: у конференц-залі київського офісу зібралися переможці цьогорічного конкурсу «Мистецтво жити разом», лейтмотивом якого стали концепти толерантності та ідентичності.

За доброю традицією захід розпочався із вітальної промови голови правління «Сяйва» професора В. І. Сергійчука, який адресував тріумфаторам свої добрі слова й дружні настанови.

Ще одним почесним гостем урочистої події став перший Посол України в Туреччині і співзасновник центру І. М. Турянський. Звертаючись до аудиторії, він, як завжди, цілковито прикував увагу молоді до себе завдяки вродженому таланту ритора й цікавого розповідача. Пан Ігор зосередився на відповідальній місії, що її покладено в основу конкурсу, і від усього серця побажав його учасникам і натхненникам не зупинятися і продовжувати свій суспільно важливий шлях.

До слова долучився і Я. Телешун – фахівець у сфері політології і голова Молодіжної платформи «Сяйва». Пан Ярослав висловив захоплення молодими колегами і засвідчив їм свою щиру підтримку.Головними учасниками свята стали переможці Конкурсу наукових статей–2019, серед яких були три студенти з Київського університету імені Бориса Грінченка, ще один представник української столиці з Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, а також іще два студенти з інших міст України – а саме зі Львова та Миколаєва.

Юні спеціалісти коротко розповіли про свої наукові праці, після чого розпочалася основна частина заходу – нагородження переможців. Лауреати отримали від організаторів конкурсу почесні сертифікати і цінні корисні подарунки. Молоді вчені висловили величезну подяку організаторам конкурсу.Завершенням свята, яке більше нагадувало дружню зустріч, стало частування гостей турецькими ласощами і запашним чаєм.