Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi
Super User  

Super User

Журналістика як рушійна сила незалежності і державотворення

yuvarlak masa 7ekim 2020 7 жовтня 2020 року у Міжнародному культурному центрі «Сяйво» відбувся круглий стіл на тему «Людяність в умовах конфліктів: виклики, рішення, завдання». Захід було присвячено, насамперед, презентації видання «Журналісти та незалежність», що розповідає про розвиток журналістики у нашій державі наприкінці 1980-х–початку 1990-х рр., коли Україна впевнено торувала свій шлях до незалежності.

Участь у засіданні, модератором якого виступив голова центру «Сяйво» професор КНУ імені Тараса Шевченка В. Сергійчук, узяли знані державні діячі, відомі вітчизняні й зарубіжні журналісти, експерти у галузі радіо і телебачення тощо.

У центрі наукової події опинилася згадана праця, приурочена до 30-річчя проголошення української незалежності. Доповіді учасників і натхненна ними дискусія розгорталися, переважно, навколо професійних спогадів представників ЗМІ, прагнень визначити роль журналістів у процесі державотворення, тих проблем і труднощів, з якими вони стикаються сьогодні, а також морально-етичних аспектів діяльності авторів, що фіксують події, творячи історію.

У вітальній промові, з якої розпочалася основа частина заходу, професор Сергійчук докладніше розповів про назване видання, наголосивши на тому, що тематичний захід можна вважати логічним продовженням прес-конференції в «Укрінформі», основним спікером якої він виступив близько 2-х місяців тому. Пан Володимир, зокрема, поділився власними міркуваннями щодо ролі студентства 1980-х–1990-х рр. у становленні нашої журналістики, проілюструвавши їх спогадами про колосальну молодіжну роботу у газетах «Київський університет», редактори якої одними з перших підготували розлогу статтю про українську національну символіку, а також про діяльність авторів газети «Культура і життя», які 1988 року ініціювали публікацію уривків поеми В. Сосюри «Мазепа». Володимир Іванович також відзначив роль радіо у процесах відродження української державності.

До слова долучився й Ю. Бондар – завідувач кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, доцент, кандидат політичних наук, заслужений працівник культури України, член Національної спілки журналістів України та Міжнародної федерації журналістів. Презентуючи видання «Журналісти та незалежність», пан Юрій зробив особливий акцент на українському самвидаві, який не лише формував суспільну думку, а й мав неабиякий вплив на хід подій у нашій державі. Зауваживши, що самвидав, який поширювався нелегально, був украй популярним у колах інтелігенції, пан Бондар наголосив і на тому, що молодіжна преса різних регіонів України нерідко визначала порядок денний у країні. Пан Юрій виокремив такі видання, як «Голос України» та «Урядовий кур’єр», які буквально «документували незалежність України». Згадуючи «Радіо Свободу» як центр гуртування українофілів, Ю. Бондар підняв важливе питання про сутність журналіста під час конфліктів, коли його справжні настрої стосовно України стають очевидними.

Іншими спікерами засідання виступили такі поважні гості, як головний редактор газети «Донеччина» І. Зоц, доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій С. Даниленко, журналіст І. Нурієв, сценарист, драматург, кінорежисер, журналіст, член Національної спілки кінематографістів України і Національної спілки журналістів України Л. Мужук, доктор політичних наук і заслужений діяч науки і техніки України О. Корнієвський, науковий співробітник КНУ імені Тараса Шевченка С. Соловйов, доцент кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка О. Джолос та інші.

Круглий стіл набув статусу міжнародного, адже до участі у ньому долучився гість із далекого Лондона – письменник, журналіст, науковець і борець за права людини турецького походження К. Балджи. Пан Керім зробив доповідь на тему «Національна безпека та обов’язки з інформування суспільства: парадокс журналістики», у межах якої розповів про резонансний випадок у політично-дипломатичному житті Туреччини, посилаючись на історію журналіста Джана Дюндара, що став свідком подій, які влада намагалася приховати від свого народу. Зарубіжний дослідник також поділився власними поглядами на журналістську етику, висловив своє ставлення до проблеми суто професійних і моральних обов’язків, що постають перед представниками ЗМІ, а також окреслив основні виклики, яким мусять протистояти журналісти, чия позиція не збігається з офіційною. У ході засідання пролунала дуже мудра думка індійського мислителя, який стверджував, що доля не є наслідком випадковостей. Із цього вислову можна вивести один з фундаментальних постулатів буття, а, отже, й журналістики: вона має спиратися лише на факти, аби не дозволити випадковостям керувати нашим життям і творити нашу історію.  

РЕЗУЛЬТАТИ VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020»

VIII-ий Міжнародний творчий конкурс

«Малюнок, вірш, лист до мами» (2020 рік.)

 

Категорія«Малюнок» (учні 1–4 класів):

І місце:Парахоняк Дарина, 3 клас, Мала Академія народних ремесел м.Галич., Галицький р-н, Івано-Франківська обл.

ІІ місце: Авраменко Міра, 4 клас, Містецька школа №2, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

ІІІ місце: Олєщєнко Дмитро, 4 клас, Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Номінація:

Харлам Єва, 6 років, Сумський Будинок дітей та юнацтва, Сумська обл.

Озеранський Роман, 3 клас, Сільницька ЗОШ І-ІІ ст. Тульчинський р-н, Вінницька обл.

Ломакіна Діана, 8 років, Арт-студія «Колорит», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Віндюк Станіслав, 3 клас, Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст., Снігурівський р-н, Миколаївська обл.

Герасинюк Софія, 7 років.

Маланія Нана, 3 клас, Сумська обл.

Мошняга Анна, 4-А клас, Чернівецька ЗОШ №38, м. Чернівці, Чернівецька обл.

Берсан Содоя, 7 років, с. Суботці.

Падій Марія, 4-Б клас, Козелецька гімназія №1, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Бондаренко Вікторія, 9 років, Центр дітей та юнацтва м. Ірпінь, гурток «Палітра».

Категорія«Малюнок» (учні 5–8 класів):

І місце: Карпенко Вікторія, 11 років, Конотопська дитяча школа, м. Конотоп, Сумська обл.

ІІ місце: Ємельянов Євген, 5 клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4, м. Старобільськ, Луганська обл.

ІІІ місце: Гоцак Каріна, 13 років, Теофіпольська ДХШ, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Номінація:

Шмельов Роман, 12 років, Шепетівська дитяча художня школа, м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Алова Яна, 7 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Лохвицький р-н, Полтавська обл.

Бережна Ольга, 12 років, Комунальний заклад «Степанський Будинок дітей та молоді», Сарненський р-н, Рівненська обл.

Гаврильченко Олександра, 12 років, Арт-студія «Місячне сяйво», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Аркан Ульяна, 5 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Хименко Маргарита, 7-А клас, Великодальницький НВК «Школа-гімназія», с. Великий дальник, Білявський р-н, Одеська обл.

Приходькова Любов, 5 клас, Старобільський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Гурток: «Декоративно-образотворче мистецтво», м. Старобільськ, Луганська обл.

Мовшук Єлизавета, 5 клас, Луцький ліцей №27, Арт-студія «Чарівний пензлик», м. Луцьк, Волинська обл.

Акімова Таїсія, 8-А клас, Одеська ЗОШ №26, Приморський р-н, м. Одеса, Одеська обл.

Круголь Віолетта, 5 клас, М-Погорілівська ЗОСШ-інтернат, с. Мішково-Погорілове, Вітовський р-н, Миколаївська обл.

Категорія«Малюнок» (учні 9–11 класів):

І місце: Гирявенко Дар'я, 15 років, Сумська дитяча художня школа ім. М.Г. Лисенка, м. Суми, Сумська обл..

ІІ місце Федорів Іванна, 9 клас, Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

ІІІ місце: Марцинковська Лада, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія», м. Горохів, Волинська обл.

Номінація:

Сорока Крістіна, 4(10 клас), ПСМНЗ «Дитяча художня школа Горішньоплавський р-н, Полтавська обл.

Сергієнко Кіріл, 9 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст.. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Кучерін Богдан, 11 клас, Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Ткачук Марина, 11 клас, Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Мачухівська ОТГ, Решетилівський р-н, Полтавська обл.

Лазарєва Ольга, 10 клас, Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №5, м. Лисичанськ, Луганська обл.

Денисенко Діана, 10-А клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2. Луганська обл.

Безкопильна Віра, 9 клас, Драбівська дитяча школа мистецтв, м. Драбів, Черкаська обл.

Григорян Анна, 10-А клас, школа №1, ім. О.Корнейчука, м.Христилівка, Черкаська обл..,

Сидорчук Яна, 9-А клас, ЛЦ ПТО с. Чорниж, Маневицький р-н, Волинська обл.

Боднарук Ангеліна, 11 клас, Кельменецький ліцей-опорний заклад, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.

Номінація «Оригінальна техніка».

Санак Маргарита, 4-А клас, Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Статівка Ольга, 9 років, Художня студія «Первоцвіт», Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Кручай Вікторія, 4-Б клас, Ліцей №1, ім. Івана Франка, Львівська обл.

Максакова Маріанна, 8 років, Художня студія «Первоцвіт» Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Петрик Єлізавета, 6 клас, Опорний заклад Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Раца Ганна, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Курпек Наталя, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Гайдаржі Маргарита, 12 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Категорія«Вірш» (учні 1–4 класів):

І місце: Сіпко Єлизавета, 4 клас, Кобеляцький БДЮТ імені Миколи Касьяна, літературна студія «Сяйво», м. Кобеляки, Полтавська обл.

ІІ місце: Ярмульська Злата, 3 клас, Свирський ліцей, Київська обл.

ІІІ місце: Васюхник Евеліна, 1 клас, Радехівська ЗОШ, Любомльський р-н, Волинська обл.

Номінація:

  1. Коняхіна Поліна, 3 клас, Степанівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Лех Марія, 4 клас,Городоцька початкова школа, Хмельницька обл.
  3. Слівчук Софія, 3 клас, Дібрівська ЗОШ, Зарічненський р-н, Рівненська обл.
  4. Ковальова Есенія, 4 клас, Остерська ЗОШ, Козелецький р-н, Чернігівська обл.
  5. Ворожбит Поліна, 2 клас, Доманівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  6. Заїць Діана, 3 клас, Бортницька школа, Дубенський р-н, Рівненська обл.
  7. Іщенко Аріна, 4 клас, Татарбунарський НВК, Одеська обл.
  8. Агафонова Марія, 2 клас, м. Одеса.
  9. Дутчак Софія, 3 клас, Міський центр, м. Чернівці.
  10. Осадець Яна, 4 клас, школа «Первоцвіт», м. Львів.

Категорія«Вірш» (учні 5–8 класів):

І місце: Чучмій Каріна, 6 клас, Миронівський академічний ліцей №2, Київська обл.

ІІ місце: Гентош Наталія, 7 клас, Дубелянська ЗОШ, Самбірський р-н, Львівська обл.

ІІІ місце: Корпало Єлизавета, 7 клас, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Спасиба Марія, 5 клас, м. Обухів, Київська обл.
  2. Головченко Аліна, 8 клас, Соколівське ОТГ, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
  3. Еттіх Анна, 7 клас, Лозівський ліцей №1, Харківська обл.
  4. Губерний Валентин, 7 клас, КЗ "Таганчанський ліцей", Канівський р-н, Черкаська обл.
  5. Бурик Софія, 6 клас, Сумська ЗОШ №27, м. Суми.
  6. Шеремета Тетяна, Яблунівська ЦДТ.
  7. Савенюк Мирослава, 8 клас, Луцький ліцей №3, Волинська обл.
  8. Лазорько Дар'я, 5 клас, Шевченківська ЗОШ, Вітовський р-н, Миколаївська обл.
  9. Сізой Данило, 5 клас, Підгорівська ЗОШ, Старобільський р-н, Луганська обл.
  10. Хедик Ярослав, 5 клас, Городищенська ЗОШ, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Категорія«Вірш» (учні 9–11 класів):

І місце: Білик Любов, 11 клас, Малобудищанська ЗОШ   І-ІІІ ст.., Зіньківський р-н, Полтавська обл.

ІІ місце: Таранець Дарина, 11 клас, Лебединський НВК, Шполянський р-н, Черкаська обл.

ІІІ місце: Потапова Інна, 11 клас, м. Кам'янець-Подільський.

Номінація:

  1. Бакуменко Михайло, 10 клас, ЗОШ №12, м. Суми.
  2. Ананьева Анастасія, 9 клас, Глухівська ЗОШ №3, Сумська обл.
  3. Мельник Олена, 11 клас, Андріяшівський ліцей, Роменський р-н, Сумська обл.
  4. Яреха Анастасія, 9 клас, Великопавлівська ЗОШ, Зінківський р-н, Полтавська обл.
  5. Гадада Діана, 10 клас, Сопошинська ЗОШ І-ІІІ ст., Жовківський р-н, Львівська обл.
  6. Климко Роман, 11 клас, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
    1. Тарасенко Єлізавета, 11 клас, Старобільський р-н, Луганська обл.
    2. Романюк Владислава, 9 клас, Бихівський ліцей, Любешивський р-н, Волинська обл.
    3. Турецька Оксана, 11 клас, Соколівське НВО, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
    4. Перейма Діана, 11 клас, Мурованокуриловецька ЗОШ, Вінницька обл.

Категорія«Лист» (учні 1–4 класів):

І місце: Цуркан Євгенія, 4 клас, Оситнязька ЗШ І-ІІ філія КЗ «Великосеве-ринівська ЗШ І-ІІІ ст., Позашкільний центр».

ІІ місце: Платонов Тимофій, 2 клас, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Уладівське, Калинівський р-н, Вінницька обл.

ІІІ місце: Каліновський Макар, 2-В клас, Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст., (опорний заклад), Сумська обл.

Номінація:

  1. Ніколайчик Єлизавета, 3-Д клас, Лубенська спеціалізована шк. №6, Полтавська обл.
  2. Прощук Поліна, 3 клас, Баїлівська ЗОШ і-ІІ ст. Жмеринський р-н, Віницька обл.
  3. Лябах Єлізавета, Лубенська спеціалізована шк.. №6, Полтавська обл.
  4. Олефір Аліна, 3 клас, ЗОШ №6, м.Новоукраїнка, Кіровоградська обл.
  5. Семеха Марія, 4-Б клас, ЗОШ №2, м. Глухів, Сумська обл.
  6. Данилевич Єлизавета, 3 клас, Комунальний заклад «Базар’янська ЗОШ І-ІІІ ст.», Татарбунарський р-н, Одеська обл.
  7. Муквич Вероніка, 2-А клас, КУ Сумська ЗОШ №6, Сумська обл.
  8. Господарчук Павло, 4-А клас, с. Павлівка, Калинівський р-н, Вінницька обл.
  9. Щербина Євгеній, 2-А клас, Недригайлівська спеціал. ЗОШ, Недригайлівський р-н, Сумська обл.
  10. Мартинюк Дмитро, 4 клас, Травлінська ЗОШ, с. Траулін, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.
  11. Наконечний Роман, 3 клас, Оситняжська ЗШ, Позашкільний центр, с. Оситнянка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.

Категорія«Лист» (учні 5–8 класів):

І місце: Миндру Павло, 7 клас, Борисівська ЗОШ, Одеська обл.

ІІ місце: Маліновські Дмитро й Руслан (брати) 8 клас, Скаржинецька ЗОШ Хмельницька обл.

ІІІ місце: Рожко Юлія, 5 клас, Великояро-мирcький ліцей, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Гринь Дмитро, 6 клас, Берестівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Локтіонова Валерія, 6 клас, Одеська ЗОШ №26.
  3. Маловічко Євгенія, 8 клас, ЗОШ інтернат Хортицька національна академія, Запорізька обл.
  4. Муштай Дмитро, 5 клас, НВК Муратівська ЗОШ-ДНЗ, Луганська обл.
  5. Ярушина Єлизавета, 5 клас, Березотіцька ЗОШ, полтавська обл.
  6. Власюк Анна Новодністровськ, Чернівецька обл.
  7. Гуцал Назар, 6 клас, ЗОШ, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
  8. Демчук Ольга, 7 клас, Павлівський ліцей, Волинська обл.
  9. Лівецький Артем, 6 клас, Михайлвський ліцей, Черкаська обл.
  10. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей № 1, Харківська обл.

Категорія«Лист» (учні 9–11 класів):

І місце: Потапова Альвіна, 10 клас, с. Березняки,Черкаська обл.

ІІ місце: Сімончук Ірина, 10 клас, Одеська ЗОШ №26.

ІІІ місце: Григорян Анна, 10 клас, Христинівська СШ №1, ЧСеркаська обл.

Лауреати:

  1. Трофименко Діана, 9 клас, Одеська ЗОШ №26.
  2. Сайко Аріна, 10 клас, ЗНЗ №9, м. Олександрія, Кіровоградська обл.
  3. Вербицька Софія, 9 клас, Підгаївський НВК, Волинська обл.
  4. Єфімов Денис, 10 клас, м. Лозова, Харківська обл.
  5. Гримак Віталіна, 15 років, смт. Теофіполь, Хмельницька обл.
  6. Ярема Олександр, 11 клас, Лизогубовослобідський НВК, Київська обл.
  7. Стремедловська Яна, 10 клас, Городнявська ЗОШ, Хмельницька обл.
  8. Окапська Анастасія, 10 клас, Прибужанівська ЗОШ, Миколаївська обл..
  9. Громак Артем, 10 клас, Глухівська ЗОШ №2, Сумська обл.
  10. Байдур Катерина, 9 клас, Академічний ліцей №4, м. Обухів, Київська обл.

Номинація «Симпатія журі».

  1. Рожі Мирослава, 8 клас, Ходоська гімназія, Рівненська обл.
  2. Вишнева Яна, 7 клас, Киселівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  3. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей, Харківська обл.
  4. Понаховська Наталія, 6 клас, Ганопольський НВК, Хмельницька обл.
  5. Шибінський Віктор, 7 клас, Ожівський НВК Чернівецька обл.

РЕЗУЛЬТАТИ VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020»

VIII-ий Міжнародний творчий конкурс

«Малюнок, вірш, лист до мами» (2020 рік.)

 

Категорія«Малюнок» (учні 1–4 класів):

І місце:Парахоняк Дарина, 3 клас, Мала Академія народних ремесел м.Галич., Галицький р-н, Івано-Франківська обл.

ІІ місце: Авраменко Міра, 4 клас, Містецька школа №2, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

ІІІ місце: Олєщєнко Дмитро, 4 клас, Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Номінація:

Харлам Єва, 6 років, Сумський Будинок дітей та юнацтва, Сумська обл.

Озеранський Роман, 3 клас, Сільницька ЗОШ І-ІІ ст. Тульчинський р-н, Вінницька обл.

Ломакіна Діана, 8 років, Арт-студія «Колорит», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Віндюк Станіслав, 3 клас, Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст., Снігурівський р-н, Миколаївська обл.

Герасинюк Софія, 7 років.

Маланія Нана, 3 клас, Сумська обл.

Мошняга Анна, 4-А клас, Чернівецька ЗОШ №38, м. Чернівці, Чернівецька обл.

Берсан Содоя, 7 років, с. Суботці.

Падій Марія, 4-Б клас, Козелецька гімназія №1, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Бондаренко Вікторія, 9 років, Центр дітей та юнацтва м. Ірпінь, гурток «Палітра».

Категорія«Малюнок» (учні 5–8 класів):

І місце: Карпенко Вікторія, 11 років, Конотопська дитяча школа, м. Конотоп, Сумська обл.

ІІ місце: Ємельянов Євген, 5 клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4, м. Старобільськ, Луганська обл.

ІІІ місце: Гоцак Каріна, 13 років, Теофіпольська ДХШ, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Номінація:

Шмельов Роман, 12 років, Шепетівська дитяча художня школа, м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Алова Яна, 7 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Лохвицький р-н, Полтавська обл.

Бережна Ольга, 12 років, Комунальний заклад «Степанський Будинок дітей та молоді», Сарненський р-н, Рівненська обл.

Гаврильченко Олександра, 12 років, Арт-студія «Місячне сяйво», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Аркан Ульяна, 5 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Хименко Маргарита, 7-А клас, Великодальницький НВК «Школа-гімназія», с. Великий дальник, Білявський р-н, Одеська обл.

Приходькова Любов, 5 клас, Старобільський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Гурток: «Декоративно-образотворче мистецтво», м. Старобільськ, Луганська обл.

Мовшук Єлизавета, 5 клас, Луцький ліцей №27, Арт-студія «Чарівний пензлик», м. Луцьк, Волинська обл.

Акімова Таїсія, 8-А клас, Одеська ЗОШ №26, Приморський р-н, м. Одеса, Одеська обл.

Круголь Віолетта, 5 клас, М-Погорілівська ЗОСШ-інтернат, с. Мішково-Погорілове, Вітовський р-н, Миколаївська обл.

Категорія«Малюнок» (учні 9–11 класів):

І місце: Гирявенко Дар'я, 15 років, Сумська дитяча художня школа ім. М.Г. Лисенка, м. Суми, Сумська обл..

ІІ місце Федорів Іванна, 9 клас, Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

ІІІ місце: Марцинковська Лада, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія», м. Горохів, Волинська обл.

Номінація:

Сорока Крістіна, 4(10 клас), ПСМНЗ «Дитяча художня школа Горішньоплавський р-н, Полтавська обл.

Сергієнко Кіріл, 9 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст.. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Кучерін Богдан, 11 клас, Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Ткачук Марина, 11 клас, Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Мачухівська ОТГ, Решетилівський р-н, Полтавська обл.

Лазарєва Ольга, 10 клас, Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №5, м. Лисичанськ, Луганська обл.

Денисенко Діана, 10-А клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2. Луганська обл.

Безкопильна Віра, 9 клас, Драбівська дитяча школа мистецтв, м. Драбів, Черкаська обл.

Григорян Анна, 10-А клас, школа №1, ім. О.Корнейчука, м.Христилівка, Черкаська обл..,

Сидорчук Яна, 9-А клас, ЛЦ ПТО с. Чорниж, Маневицький р-н, Волинська обл.

Боднарук Ангеліна, 11 клас, Кельменецький ліцей-опорний заклад, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.

Номінація «Оригінальна техніка».

Санак Маргарита, 4-А клас, Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Статівка Ольга, 9 років, Художня студія «Первоцвіт», Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Кручай Вікторія, 4-Б клас, Ліцей №1, ім. Івана Франка, Львівська обл.

Максакова Маріанна, 8 років, Художня студія «Первоцвіт» Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Петрик Єлізавета, 6 клас, Опорний заклад Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Раца Ганна, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Курпек Наталя, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Гайдаржі Маргарита, 12 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Категорія«Вірш» (учні 1–4 класів):

І місце: Сіпко Єлизавета, 4 клас, Кобеляцький БДЮТ імені Миколи Касьяна, літературна студія «Сяйво», м. Кобеляки, Полтавська обл.

ІІ місце: Ярмульська Злата, 3 клас, Свирський ліцей, Київська обл.

ІІІ місце: Васюхник Евеліна, 1 клас, Радехівська ЗОШ, Любомльський р-н, Волинська обл.

Номінація:

  1. Коняхіна Поліна, 3 клас, Степанівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Лех Марія, 4 клас,Городоцька початкова школа, Хмельницька обл.
  3. Слівчук Софія, 3 клас, Дібрівська ЗОШ, Зарічненський р-н, Рівненська обл.
  4. Ковальова Есенія, 4 клас, Остерська ЗОШ, Козелецький р-н, Чернігівська обл.
  5. Ворожбит Поліна, 2 клас, Доманівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  6. Заїць Діана, 3 клас, Бортницька школа, Дубенський р-н, Рівненська обл.
  7. Іщенко Аріна, 4 клас, Татарбунарський НВК, Одеська обл.
  8. Агафонова Марія, 2 клас, м. Одеса.
  9. Дутчак Софія, 3 клас, Міський центр, м. Чернівці.
  10. Осадець Яна, 4 клас, школа «Первоцвіт», м. Львів.

Категорія«Вірш» (учні 5–8 класів):

І місце: Чучмій Каріна, 6 клас, Миронівський академічний ліцей №2, Київська обл.

ІІ місце: Гентош Наталія, 7 клас, Дубелянська ЗОШ, Самбірський р-н, Львівська обл.

ІІІ місце: Корпало Єлизавета, 7 клас, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Спасиба Марія, 5 клас, м. Обухів, Київська обл.
  2. Головченко Аліна, 8 клас, Соколівське ОТГ, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
  3. Еттіх Анна, 7 клас, Лозівський ліцей №1, Харківська обл.
  4. Губерний Валентин, 7 клас, КЗ "Таганчанський ліцей", Канівський р-н, Черкаська обл.
  5. Бурик Софія, 6 клас, Сумська ЗОШ №27, м. Суми.
  6. Шеремета Тетяна, Яблунівська ЦДТ.
  7. Савенюк Мирослава, 8 клас, Луцький ліцей №3, Волинська обл.
  8. Лазорько Дар'я, 5 клас, Шевченківська ЗОШ, Вітовський р-н, Миколаївська обл.
  9. Сізой Данило, 5 клас, Підгорівська ЗОШ, Старобільський р-н, Луганська обл.
  10. Хедик Ярослав, 5 клас, Городищенська ЗОШ, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Категорія«Вірш» (учні 9–11 класів):

І місце: Білик Любов, 11 клас, Малобудищанська ЗОШ   І-ІІІ ст.., Зіньківський р-н, Полтавська обл.

ІІ місце: Таранець Дарина, 11 клас, Лебединський НВК, Шполянський р-н, Черкаська обл.

ІІІ місце: Потапова Інна, 11 клас, м. Кам'янець-Подільський.

Номінація:

  1. Бакуменко Михайло, 10 клас, ЗОШ №12, м. Суми.
  2. Ананьева Анастасія, 9 клас, Глухівська ЗОШ №3, Сумська обл.
  3. Мельник Олена, 11 клас, Андріяшівський ліцей, Роменський р-н, Сумська обл.
  4. Яреха Анастасія, 9 клас, Великопавлівська ЗОШ, Зінківський р-н, Полтавська обл.
  5. Гадада Діана, 10 клас, Сопошинська ЗОШ І-ІІІ ст., Жовківський р-н, Львівська обл.
  6. Климко Роман, 11 клас, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
    1. Тарасенко Єлізавета, 11 клас, Старобільський р-н, Луганська обл.
    2. Романюк Владислава, 9 клас, Бихівський ліцей, Любешивський р-н, Волинська обл.
    3. Турецька Оксана, 11 клас, Соколівське НВО, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
    4. Перейма Діана, 11 клас, Мурованокуриловецька ЗОШ, Вінницька обл.

Категорія«Лист» (учні 1–4 класів):

І місце: Цуркан Євгенія, 4 клас, Оситнязька ЗШ І-ІІ філія КЗ «Великосеве-ринівська ЗШ І-ІІІ ст., Позашкільний центр».

ІІ місце: Платонов Тимофій, 2 клас, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Уладівське, Калинівський р-н, Вінницька обл.

ІІІ місце: Каліновський Макар, 2-В клас, Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст., (опорний заклад), Сумська обл.

Номінація:

  1. Ніколайчик Єлизавета, 3-Д клас, Лубенська спеціалізована шк. №6, Полтавська обл.
  2. Прощук Поліна, 3 клас, Баїлівська ЗОШ і-ІІ ст. Жмеринський р-н, Віницька обл.
  3. Лябах Єлізавета, Лубенська спеціалізована шк.. №6, Полтавська обл.
  4. Олефір Аліна, 3 клас, ЗОШ №6, м.Новоукраїнка, Кіровоградська обл.
  5. Семеха Марія, 4-Б клас, ЗОШ №2, м. Глухів, Сумська обл.
  6. Данилевич Єлизавета, 3 клас, Комунальний заклад «Базар’янська ЗОШ І-ІІІ ст.», Татарбунарський р-н, Одеська обл.
  7. Муквич Вероніка, 2-А клас, КУ Сумська ЗОШ №6, Сумська обл.
  8. Господарчук Павло, 4-А клас, с. Павлівка, Калинівський р-н, Вінницька обл.
  9. Щербина Євгеній, 2-А клас, Недригайлівська спеціал. ЗОШ, Недригайлівський р-н, Сумська обл.
  10. Мартинюк Дмитро, 4 клас, Травлінська ЗОШ, с. Траулін, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.
  11. Наконечний Роман, 3 клас, Оситняжська ЗШ, Позашкільний центр, с. Оситнянка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.

Категорія«Лист» (учні 5–8 класів):

І місце: Миндру Павло, 7 клас, Борисівська ЗОШ, Одеська обл.

ІІ місце: Маліновські Дмитро й Руслан (брати) 8 клас, Скаржинецька ЗОШ Хмельницька обл.

ІІІ місце: Рожко Юлія, 5 клас, Великояро-мирcький ліцей, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Гринь Дмитро, 6 клас, Берестівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Локтіонова Валерія, 6 клас, Одеська ЗОШ №26.
  3. Маловічко Євгенія, 8 клас, ЗОШ інтернат Хортицька національна академія, Запорізька обл.
  4. Муштай Дмитро, 5 клас, НВК Муратівська ЗОШ-ДНЗ, Луганська обл.
  5. Ярушина Єлизавета, 5 клас, Березотіцька ЗОШ, полтавська обл.
  6. Власюк Анна Новодністровськ, Чернівецька обл.
  7. Гуцал Назар, 6 клас, ЗОШ, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
  8. Демчук Ольга, 7 клас, Павлівський ліцей, Волинська обл.
  9. Лівецький Артем, 6 клас, Михайлвський ліцей, Черкаська обл.
  10. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей № 1, Харківська обл.

Категорія«Лист» (учні 9–11 класів):

І місце: Потапова Альвіна, 10 клас, с. Березняки,Черкаська обл.

ІІ місце: Сімончук Ірина, 10 клас, Одеська ЗОШ №26.

ІІІ місце: Григорян Анна, 10 клас, Христинівська СШ №1, ЧСеркаська обл.

Лауреати:

  1. Трофименко Діана, 9 клас, Одеська ЗОШ №26.
  2. Сайко Аріна, 10 клас, ЗНЗ №9, м. Олександрія, Кіровоградська обл.
  3. Вербицька Софія, 9 клас, Підгаївський НВК, Волинська обл.
  4. Єфімов Денис, 10 клас, м. Лозова, Харківська обл.
  5. Гримак Віталіна, 15 років, смт. Теофіполь, Хмельницька обл.
  6. Ярема Олександр, 11 клас, Лизогубовослобідський НВК, Київська обл.
  7. Стремедловська Яна, 10 клас, Городнявська ЗОШ, Хмельницька обл.
  8. Окапська Анастасія, 10 клас, Прибужанівська ЗОШ, Миколаївська обл..
  9. Громак Артем, 10 клас, Глухівська ЗОШ №2, Сумська обл.
  10. Байдур Катерина, 9 клас, Академічний ліцей №4, м. Обухів, Київська обл.

Номинація «Симпатія журі».

  1. Рожі Мирослава, 8 клас, Ходоська гімназія, Рівненська обл.
  2. Вишнева Яна, 7 клас, Киселівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  3. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей, Харківська обл.
  4. Понаховська Наталія, 6 клас, Ганопольський НВК, Хмельницька обл.
  5. Шибінський Віктор, 7 клас, Ожівський НВК Чернівецька обл.

РЕЗУЛЬТАТИ Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020» буде оголошено 15 червня у мережі «Facebook» і на сайті Сяйва.

_творчого_конкурсу-3.png

 

Шановні учасники конкурсу та їхні наставники!

РЕЗУЛЬТАТИ Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020» буде оголошено 15 червня у мережі «Facebook» і на сайті Сяйва.