Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi

РЕЗУЛЬТАТИ VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020»

VIII-ий Міжнародний творчий конкурс

«Малюнок, вірш, лист до мами» (2020 рік.)

 

Категорія«Малюнок» (учні 1–4 класів):

І місце:Парахоняк Дарина, 3 клас, Мала Академія народних ремесел м.Галич., Галицький р-н, Івано-Франківська обл.

ІІ місце: Авраменко Міра, 4 клас, Містецька школа №2, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

ІІІ місце: Олєщєнко Дмитро, 4 клас, Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Номінація:

Харлам Єва, 6 років, Сумський Будинок дітей та юнацтва, Сумська обл.

Озеранський Роман, 3 клас, Сільницька ЗОШ І-ІІ ст. Тульчинський р-н, Вінницька обл.

Ломакіна Діана, 8 років, Арт-студія «Колорит», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Віндюк Станіслав, 3 клас, Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст., Снігурівський р-н, Миколаївська обл.

Герасинюк Софія, 7 років.

Маланія Нана, 3 клас, Сумська обл.

Мошняга Анна, 4-А клас, Чернівецька ЗОШ №38, м. Чернівці, Чернівецька обл.

Берсан Содоя, 7 років, с. Суботці.

Падій Марія, 4-Б клас, Козелецька гімназія №1, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Бондаренко Вікторія, 9 років, Центр дітей та юнацтва м. Ірпінь, гурток «Палітра».

Категорія«Малюнок» (учні 5–8 класів):

І місце: Карпенко Вікторія, 11 років, Конотопська дитяча школа, м. Конотоп, Сумська обл.

ІІ місце: Ємельянов Євген, 5 клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4, м. Старобільськ, Луганська обл.

ІІІ місце: Гоцак Каріна, 13 років, Теофіпольська ДХШ, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Номінація:

Шмельов Роман, 12 років, Шепетівська дитяча художня школа, м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Алова Яна, 7 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Лохвицький р-н, Полтавська обл.

Бережна Ольга, 12 років, Комунальний заклад «Степанський Будинок дітей та молоді», Сарненський р-н, Рівненська обл.

Гаврильченко Олександра, 12 років, Арт-студія «Місячне сяйво», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Аркан Ульяна, 5 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Хименко Маргарита, 7-А клас, Великодальницький НВК «Школа-гімназія», с. Великий дальник, Білявський р-н, Одеська обл.

Приходькова Любов, 5 клас, Старобільський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Гурток: «Декоративно-образотворче мистецтво», м. Старобільськ, Луганська обл.

Мовшук Єлизавета, 5 клас, Луцький ліцей №27, Арт-студія «Чарівний пензлик», м. Луцьк, Волинська обл.

Акімова Таїсія, 8-А клас, Одеська ЗОШ №26, Приморський р-н, м. Одеса, Одеська обл.

Круголь Віолетта, 5 клас, М-Погорілівська ЗОСШ-інтернат, с. Мішково-Погорілове, Вітовський р-н, Миколаївська обл.

Категорія«Малюнок» (учні 9–11 класів):

І місце: Гирявенко Дар'я, 15 років, Сумська дитяча художня школа ім. М.Г. Лисенка, м. Суми, Сумська обл..

ІІ місце Федорів Іванна, 9 клас, Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

ІІІ місце: Марцинковська Лада, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія», м. Горохів, Волинська обл.

Номінація:

Сорока Крістіна, 4(10 клас), ПСМНЗ «Дитяча художня школа Горішньоплавський р-н, Полтавська обл.

Сергієнко Кіріл, 9 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст.. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Кучерін Богдан, 11 клас, Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Ткачук Марина, 11 клас, Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Мачухівська ОТГ, Решетилівський р-н, Полтавська обл.

Лазарєва Ольга, 10 клас, Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №5, м. Лисичанськ, Луганська обл.

Денисенко Діана, 10-А клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2. Луганська обл.

Безкопильна Віра, 9 клас, Драбівська дитяча школа мистецтв, м. Драбів, Черкаська обл.

Григорян Анна, 10-А клас, школа №1, ім. О.Корнейчука, м.Христилівка, Черкаська обл..,

Сидорчук Яна, 9-А клас, ЛЦ ПТО с. Чорниж, Маневицький р-н, Волинська обл.

Боднарук Ангеліна, 11 клас, Кельменецький ліцей-опорний заклад, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.

Номінація «Оригінальна техніка».

Санак Маргарита, 4-А клас, Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Статівка Ольга, 9 років, Художня студія «Первоцвіт», Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Кручай Вікторія, 4-Б клас, Ліцей №1, ім. Івана Франка, Львівська обл.

Максакова Маріанна, 8 років, Художня студія «Первоцвіт» Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Петрик Єлізавета, 6 клас, Опорний заклад Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Раца Ганна, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Курпек Наталя, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Гайдаржі Маргарита, 12 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Категорія«Вірш» (учні 1–4 класів):

І місце: Сіпко Єлизавета, 4 клас, Кобеляцький БДЮТ імені Миколи Касьяна, літературна студія «Сяйво», м. Кобеляки, Полтавська обл.

ІІ місце: Ярмульська Злата, 3 клас, Свирський ліцей, Київська обл.

ІІІ місце: Васюхник Евеліна, 1 клас, Радехівська ЗОШ, Любомльський р-н, Волинська обл.

Номінація:

  1. Коняхіна Поліна, 3 клас, Степанівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Лех Марія, 4 клас,Городоцька початкова школа, Хмельницька обл.
  3. Слівчук Софія, 3 клас, Дібрівська ЗОШ, Зарічненський р-н, Рівненська обл.
  4. Ковальова Есенія, 4 клас, Остерська ЗОШ, Козелецький р-н, Чернігівська обл.
  5. Ворожбит Поліна, 2 клас, Доманівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  6. Заїць Діана, 3 клас, Бортницька школа, Дубенський р-н, Рівненська обл.
  7. Іщенко Аріна, 4 клас, Татарбунарський НВК, Одеська обл.
  8. Агафонова Марія, 2 клас, м. Одеса.
  9. Дутчак Софія, 3 клас, Міський центр, м. Чернівці.
  10. Осадець Яна, 4 клас, школа «Первоцвіт», м. Львів.

Категорія«Вірш» (учні 5–8 класів):

І місце: Чучмій Каріна, 6 клас, Миронівський академічний ліцей №2, Київська обл.

ІІ місце: Гентош Наталія, 7 клас, Дубелянська ЗОШ, Самбірський р-н, Львівська обл.

ІІІ місце: Корпало Єлизавета, 7 клас, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Спасиба Марія, 5 клас, м. Обухів, Київська обл.
  2. Головченко Аліна, 8 клас, Соколівське ОТГ, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
  3. Еттіх Анна, 7 клас, Лозівський ліцей №1, Харківська обл.
  4. Губерний Валентин, 7 клас, КЗ "Таганчанський ліцей", Канівський р-н, Черкаська обл.
  5. Бурик Софія, 6 клас, Сумська ЗОШ №27, м. Суми.
  6. Шеремета Тетяна, Яблунівська ЦДТ.
  7. Савенюк Мирослава, 8 клас, Луцький ліцей №3, Волинська обл.
  8. Лазорько Дар'я, 5 клас, Шевченківська ЗОШ, Вітовський р-н, Миколаївська обл.
  9. Сізой Данило, 5 клас, Підгорівська ЗОШ, Старобільський р-н, Луганська обл.
  10. Хедик Ярослав, 5 клас, Городищенська ЗОШ, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Категорія«Вірш» (учні 9–11 класів):

І місце: Білик Любов, 11 клас, Малобудищанська ЗОШ   І-ІІІ ст.., Зіньківський р-н, Полтавська обл.

ІІ місце: Таранець Дарина, 11 клас, Лебединський НВК, Шполянський р-н, Черкаська обл.

ІІІ місце: Потапова Інна, 11 клас, м. Кам'янець-Подільський.

Номінація:

  1. Бакуменко Михайло, 10 клас, ЗОШ №12, м. Суми.
  2. Ананьева Анастасія, 9 клас, Глухівська ЗОШ №3, Сумська обл.
  3. Мельник Олена, 11 клас, Андріяшівський ліцей, Роменський р-н, Сумська обл.
  4. Яреха Анастасія, 9 клас, Великопавлівська ЗОШ, Зінківський р-н, Полтавська обл.
  5. Гадада Діана, 10 клас, Сопошинська ЗОШ І-ІІІ ст., Жовківський р-н, Львівська обл.
  6. Климко Роман, 11 клас, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
    1. Тарасенко Єлізавета, 11 клас, Старобільський р-н, Луганська обл.
    2. Романюк Владислава, 9 клас, Бихівський ліцей, Любешивський р-н, Волинська обл.
    3. Турецька Оксана, 11 клас, Соколівське НВО, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
    4. Перейма Діана, 11 клас, Мурованокуриловецька ЗОШ, Вінницька обл.

Категорія«Лист» (учні 1–4 класів):

І місце: Цуркан Євгенія, 4 клас, Оситнязька ЗШ І-ІІ філія КЗ «Великосеве-ринівська ЗШ І-ІІІ ст., Позашкільний центр».

ІІ місце: Платонов Тимофій, 2 клас, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Уладівське, Калинівський р-н, Вінницька обл.

ІІІ місце: Каліновський Макар, 2-В клас, Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст., (опорний заклад), Сумська обл.

Номінація:

  1. Ніколайчик Єлизавета, 3-Д клас, Лубенська спеціалізована шк. №6, Полтавська обл.
  2. Прощук Поліна, 3 клас, Баїлівська ЗОШ і-ІІ ст. Жмеринський р-н, Віницька обл.
  3. Лябах Єлізавета, Лубенська спеціалізована шк.. №6, Полтавська обл.
  4. Олефір Аліна, 3 клас, ЗОШ №6, м.Новоукраїнка, Кіровоградська обл.
  5. Семеха Марія, 4-Б клас, ЗОШ №2, м. Глухів, Сумська обл.
  6. Данилевич Єлизавета, 3 клас, Комунальний заклад «Базар’янська ЗОШ І-ІІІ ст.», Татарбунарський р-н, Одеська обл.
  7. Муквич Вероніка, 2-А клас, КУ Сумська ЗОШ №6, Сумська обл.
  8. Господарчук Павло, 4-А клас, с. Павлівка, Калинівський р-н, Вінницька обл.
  9. Щербина Євгеній, 2-А клас, Недригайлівська спеціал. ЗОШ, Недригайлівський р-н, Сумська обл.
  10. Мартинюк Дмитро, 4 клас, Травлінська ЗОШ, с. Траулін, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.
  11. Наконечний Роман, 3 клас, Оситняжська ЗШ, Позашкільний центр, с. Оситнянка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.

Категорія«Лист» (учні 5–8 класів):

І місце: Миндру Павло, 7 клас, Борисівська ЗОШ, Одеська обл.

ІІ місце: Маліновські Дмитро й Руслан (брати) 8 клас, Скаржинецька ЗОШ Хмельницька обл.

ІІІ місце: Рожко Юлія, 5 клас, Великояро-мирcький ліцей, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Гринь Дмитро, 6 клас, Берестівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Локтіонова Валерія, 6 клас, Одеська ЗОШ №26.
  3. Маловічко Євгенія, 8 клас, ЗОШ інтернат Хортицька національна академія, Запорізька обл.
  4. Муштай Дмитро, 5 клас, НВК Муратівська ЗОШ-ДНЗ, Луганська обл.
  5. Ярушина Єлизавета, 5 клас, Березотіцька ЗОШ, полтавська обл.
  6. Власюк Анна Новодністровськ, Чернівецька обл.
  7. Гуцал Назар, 6 клас, ЗОШ, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
  8. Демчук Ольга, 7 клас, Павлівський ліцей, Волинська обл.
  9. Лівецький Артем, 6 клас, Михайлвський ліцей, Черкаська обл.
  10. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей № 1, Харківська обл.

Категорія«Лист» (учні 9–11 класів):

І місце: Потапова Альвіна, 10 клас, с. Березняки,Черкаська обл.

ІІ місце: Сімончук Ірина, 10 клас, Одеська ЗОШ №26.

ІІІ місце: Григорян Анна, 10 клас, Христинівська СШ №1, ЧСеркаська обл.

Лауреати:

  1. Трофименко Діана, 9 клас, Одеська ЗОШ №26.
  2. Сайко Аріна, 10 клас, ЗНЗ №9, м. Олександрія, Кіровоградська обл.
  3. Вербицька Софія, 9 клас, Підгаївський НВК, Волинська обл.
  4. Єфімов Денис, 10 клас, м. Лозова, Харківська обл.
  5. Гримак Віталіна, 15 років, смт. Теофіполь, Хмельницька обл.
  6. Ярема Олександр, 11 клас, Лизогубовослобідський НВК, Київська обл.
  7. Стремедловська Яна, 10 клас, Городнявська ЗОШ, Хмельницька обл.
  8. Окапська Анастасія, 10 клас, Прибужанівська ЗОШ, Миколаївська обл..
  9. Громак Артем, 10 клас, Глухівська ЗОШ №2, Сумська обл.
  10. Байдур Катерина, 9 клас, Академічний ліцей №4, м. Обухів, Київська обл.

Номинація «Симпатія журі».

  1. Рожі Мирослава, 8 клас, Ходоська гімназія, Рівненська обл.
  2. Вишнева Яна, 7 клас, Киселівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  3. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей, Харківська обл.
  4. Понаховська Наталія, 6 клас, Ганопольський НВК, Хмельницька обл.
  5. Шибінський Віктор, 7 клас, Ожівський НВК Чернівецька обл.

РЕЗУЛЬТАТИ VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020»

VIII-ий Міжнародний творчий конкурс

«Малюнок, вірш, лист до мами» (2020 рік.)

 

Категорія«Малюнок» (учні 1–4 класів):

І місце:Парахоняк Дарина, 3 клас, Мала Академія народних ремесел м.Галич., Галицький р-н, Івано-Франківська обл.

ІІ місце: Авраменко Міра, 4 клас, Містецька школа №2, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

ІІІ місце: Олєщєнко Дмитро, 4 клас, Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Номінація:

Харлам Єва, 6 років, Сумський Будинок дітей та юнацтва, Сумська обл.

Озеранський Роман, 3 клас, Сільницька ЗОШ І-ІІ ст. Тульчинський р-н, Вінницька обл.

Ломакіна Діана, 8 років, Арт-студія «Колорит», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Віндюк Станіслав, 3 клас, Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст., Снігурівський р-н, Миколаївська обл.

Герасинюк Софія, 7 років.

Маланія Нана, 3 клас, Сумська обл.

Мошняга Анна, 4-А клас, Чернівецька ЗОШ №38, м. Чернівці, Чернівецька обл.

Берсан Содоя, 7 років, с. Суботці.

Падій Марія, 4-Б клас, Козелецька гімназія №1, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Бондаренко Вікторія, 9 років, Центр дітей та юнацтва м. Ірпінь, гурток «Палітра».

Категорія«Малюнок» (учні 5–8 класів):

І місце: Карпенко Вікторія, 11 років, Конотопська дитяча школа, м. Конотоп, Сумська обл.

ІІ місце: Ємельянов Євген, 5 клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4, м. Старобільськ, Луганська обл.

ІІІ місце: Гоцак Каріна, 13 років, Теофіпольська ДХШ, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Номінація:

Шмельов Роман, 12 років, Шепетівська дитяча художня школа, м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Алова Яна, 7 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Лохвицький р-н, Полтавська обл.

Бережна Ольга, 12 років, Комунальний заклад «Степанський Будинок дітей та молоді», Сарненський р-н, Рівненська обл.

Гаврильченко Олександра, 12 років, Арт-студія «Місячне сяйво», Центр позашкільної роботи, м. Краматорськ, Донецька обл.

Аркан Ульяна, 5 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Хименко Маргарита, 7-А клас, Великодальницький НВК «Школа-гімназія», с. Великий дальник, Білявський р-н, Одеська обл.

Приходькова Любов, 5 клас, Старобільський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Гурток: «Декоративно-образотворче мистецтво», м. Старобільськ, Луганська обл.

Мовшук Єлизавета, 5 клас, Луцький ліцей №27, Арт-студія «Чарівний пензлик», м. Луцьк, Волинська обл.

Акімова Таїсія, 8-А клас, Одеська ЗОШ №26, Приморський р-н, м. Одеса, Одеська обл.

Круголь Віолетта, 5 клас, М-Погорілівська ЗОСШ-інтернат, с. Мішково-Погорілове, Вітовський р-н, Миколаївська обл.

Категорія«Малюнок» (учні 9–11 класів):

І місце: Гирявенко Дар'я, 15 років, Сумська дитяча художня школа ім. М.Г. Лисенка, м. Суми, Сумська обл..

ІІ місце Федорів Іванна, 9 клас, Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

ІІІ місце: Марцинковська Лада, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія», м. Горохів, Волинська обл.

Номінація:

Сорока Крістіна, 4(10 клас), ПСМНЗ «Дитяча художня школа Горішньоплавський р-н, Полтавська обл.

Сергієнко Кіріл, 9 клас, Новоукраїнська І-ІІІ ст.. ЗШ №6, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.

Кучерін Богдан, 11 клас, Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Ткачук Марина, 11 клас, Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Мачухівська ОТГ, Решетилівський р-н, Полтавська обл.

Лазарєва Ольга, 10 клас, Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №5, м. Лисичанськ, Луганська обл.

Денисенко Діана, 10-А клас, Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2. Луганська обл.

Безкопильна Віра, 9 клас, Драбівська дитяча школа мистецтв, м. Драбів, Черкаська обл.

Григорян Анна, 10-А клас, школа №1, ім. О.Корнейчука, м.Христилівка, Черкаська обл..,

Сидорчук Яна, 9-А клас, ЛЦ ПТО с. Чорниж, Маневицький р-н, Волинська обл.

Боднарук Ангеліна, 11 клас, Кельменецький ліцей-опорний заклад, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.

Номінація «Оригінальна техніка».

Санак Маргарита, 4-А клас, Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Статівка Ольга, 9 років, Художня студія «Первоцвіт», Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Кручай Вікторія, 4-Б клас, Ліцей №1, ім. Івана Франка, Львівська обл.

Максакова Маріанна, 8 років, Художня студія «Первоцвіт» Зіньківська районна станція юних техніків, м. Зіньків, Полтавська обл.

Петрик Єлізавета, 6 клас, Опорний заклад Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю. Збанацького, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Раца Ганна, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Курпек Наталя, 11 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Гайдаржі Маргарита, 12 років, Приватна школа-гімназія «Стежинка», м. Ізмаїл, Одеська обл.

Категорія«Вірш» (учні 1–4 класів):

І місце: Сіпко Єлизавета, 4 клас, Кобеляцький БДЮТ імені Миколи Касьяна, літературна студія «Сяйво», м. Кобеляки, Полтавська обл.

ІІ місце: Ярмульська Злата, 3 клас, Свирський ліцей, Київська обл.

ІІІ місце: Васюхник Евеліна, 1 клас, Радехівська ЗОШ, Любомльський р-н, Волинська обл.

Номінація:

  1. Коняхіна Поліна, 3 клас, Степанівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Лех Марія, 4 клас,Городоцька початкова школа, Хмельницька обл.
  3. Слівчук Софія, 3 клас, Дібрівська ЗОШ, Зарічненський р-н, Рівненська обл.
  4. Ковальова Есенія, 4 клас, Остерська ЗОШ, Козелецький р-н, Чернігівська обл.
  5. Ворожбит Поліна, 2 клас, Доманівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  6. Заїць Діана, 3 клас, Бортницька школа, Дубенський р-н, Рівненська обл.
  7. Іщенко Аріна, 4 клас, Татарбунарський НВК, Одеська обл.
  8. Агафонова Марія, 2 клас, м. Одеса.
  9. Дутчак Софія, 3 клас, Міський центр, м. Чернівці.
  10. Осадець Яна, 4 клас, школа «Первоцвіт», м. Львів.

Категорія«Вірш» (учні 5–8 класів):

І місце: Чучмій Каріна, 6 клас, Миронівський академічний ліцей №2, Київська обл.

ІІ місце: Гентош Наталія, 7 клас, Дубелянська ЗОШ, Самбірський р-н, Львівська обл.

ІІІ місце: Корпало Єлизавета, 7 клас, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Спасиба Марія, 5 клас, м. Обухів, Київська обл.
  2. Головченко Аліна, 8 клас, Соколівське ОТГ, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
  3. Еттіх Анна, 7 клас, Лозівський ліцей №1, Харківська обл.
  4. Губерний Валентин, 7 клас, КЗ "Таганчанський ліцей", Канівський р-н, Черкаська обл.
  5. Бурик Софія, 6 клас, Сумська ЗОШ №27, м. Суми.
  6. Шеремета Тетяна, Яблунівська ЦДТ.
  7. Савенюк Мирослава, 8 клас, Луцький ліцей №3, Волинська обл.
  8. Лазорько Дар'я, 5 клас, Шевченківська ЗОШ, Вітовський р-н, Миколаївська обл.
  9. Сізой Данило, 5 клас, Підгорівська ЗОШ, Старобільський р-н, Луганська обл.
  10. Хедик Ярослав, 5 клас, Городищенська ЗОШ, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Категорія«Вірш» (учні 9–11 класів):

І місце: Білик Любов, 11 клас, Малобудищанська ЗОШ   І-ІІІ ст.., Зіньківський р-н, Полтавська обл.

ІІ місце: Таранець Дарина, 11 клас, Лебединський НВК, Шполянський р-н, Черкаська обл.

ІІІ місце: Потапова Інна, 11 клас, м. Кам'янець-Подільський.

Номінація:

  1. Бакуменко Михайло, 10 клас, ЗОШ №12, м. Суми.
  2. Ананьева Анастасія, 9 клас, Глухівська ЗОШ №3, Сумська обл.
  3. Мельник Олена, 11 клас, Андріяшівський ліцей, Роменський р-н, Сумська обл.
  4. Яреха Анастасія, 9 клас, Великопавлівська ЗОШ, Зінківський р-н, Полтавська обл.
  5. Гадада Діана, 10 клас, Сопошинська ЗОШ І-ІІІ ст., Жовківський р-н, Львівська обл.
  6. Климко Роман, 11 клас, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
    1. Тарасенко Єлізавета, 11 клас, Старобільський р-н, Луганська обл.
    2. Романюк Владислава, 9 клас, Бихівський ліцей, Любешивський р-н, Волинська обл.
    3. Турецька Оксана, 11 клас, Соколівське НВО, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.
    4. Перейма Діана, 11 клас, Мурованокуриловецька ЗОШ, Вінницька обл.

Категорія«Лист» (учні 1–4 класів):

І місце: Цуркан Євгенія, 4 клас, Оситнязька ЗШ І-ІІ філія КЗ «Великосеве-ринівська ЗШ І-ІІІ ст., Позашкільний центр».

ІІ місце: Платонов Тимофій, 2 клас, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Уладівське, Калинівський р-н, Вінницька обл.

ІІІ місце: Каліновський Макар, 2-В клас, Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст., (опорний заклад), Сумська обл.

Номінація:

  1. Ніколайчик Єлизавета, 3-Д клас, Лубенська спеціалізована шк. №6, Полтавська обл.
  2. Прощук Поліна, 3 клас, Баїлівська ЗОШ і-ІІ ст. Жмеринський р-н, Віницька обл.
  3. Лябах Єлізавета, Лубенська спеціалізована шк.. №6, Полтавська обл.
  4. Олефір Аліна, 3 клас, ЗОШ №6, м.Новоукраїнка, Кіровоградська обл.
  5. Семеха Марія, 4-Б клас, ЗОШ №2, м. Глухів, Сумська обл.
  6. Данилевич Єлизавета, 3 клас, Комунальний заклад «Базар’янська ЗОШ І-ІІІ ст.», Татарбунарський р-н, Одеська обл.
  7. Муквич Вероніка, 2-А клас, КУ Сумська ЗОШ №6, Сумська обл.
  8. Господарчук Павло, 4-А клас, с. Павлівка, Калинівський р-н, Вінницька обл.
  9. Щербина Євгеній, 2-А клас, Недригайлівська спеціал. ЗОШ, Недригайлівський р-н, Сумська обл.
  10. Мартинюк Дмитро, 4 клас, Травлінська ЗОШ, с. Траулін, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.
  11. Наконечний Роман, 3 клас, Оситняжська ЗШ, Позашкільний центр, с. Оситнянка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.

Категорія«Лист» (учні 5–8 класів):

І місце: Миндру Павло, 7 клас, Борисівська ЗОШ, Одеська обл.

ІІ місце: Маліновські Дмитро й Руслан (брати) 8 клас, Скаржинецька ЗОШ Хмельницька обл.

ІІІ місце: Рожко Юлія, 5 клас, Великояро-мирcький ліцей, Хмельницька обл.

Номінація:

  1. Гринь Дмитро, 6 клас, Берестівська ЗОШ, Сумська обл.
  2. Локтіонова Валерія, 6 клас, Одеська ЗОШ №26.
  3. Маловічко Євгенія, 8 клас, ЗОШ інтернат Хортицька національна академія, Запорізька обл.
  4. Муштай Дмитро, 5 клас, НВК Муратівська ЗОШ-ДНЗ, Луганська обл.
  5. Ярушина Єлизавета, 5 клас, Березотіцька ЗОШ, полтавська обл.
  6. Власюк Анна Новодністровськ, Чернівецька обл.
  7. Гуцал Назар, 6 клас, ЗОШ, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
  8. Демчук Ольга, 7 клас, Павлівський ліцей, Волинська обл.
  9. Лівецький Артем, 6 клас, Михайлвський ліцей, Черкаська обл.
  10. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей № 1, Харківська обл.

Категорія«Лист» (учні 9–11 класів):

І місце: Потапова Альвіна, 10 клас, с. Березняки,Черкаська обл.

ІІ місце: Сімончук Ірина, 10 клас, Одеська ЗОШ №26.

ІІІ місце: Григорян Анна, 10 клас, Христинівська СШ №1, ЧСеркаська обл.

Лауреати:

  1. Трофименко Діана, 9 клас, Одеська ЗОШ №26.
  2. Сайко Аріна, 10 клас, ЗНЗ №9, м. Олександрія, Кіровоградська обл.
  3. Вербицька Софія, 9 клас, Підгаївський НВК, Волинська обл.
  4. Єфімов Денис, 10 клас, м. Лозова, Харківська обл.
  5. Гримак Віталіна, 15 років, смт. Теофіполь, Хмельницька обл.
  6. Ярема Олександр, 11 клас, Лизогубовослобідський НВК, Київська обл.
  7. Стремедловська Яна, 10 клас, Городнявська ЗОШ, Хмельницька обл.
  8. Окапська Анастасія, 10 клас, Прибужанівська ЗОШ, Миколаївська обл..
  9. Громак Артем, 10 клас, Глухівська ЗОШ №2, Сумська обл.
  10. Байдур Катерина, 9 клас, Академічний ліцей №4, м. Обухів, Київська обл.

Номинація «Симпатія журі».

  1. Рожі Мирослава, 8 клас, Ходоська гімназія, Рівненська обл.
  2. Вишнева Яна, 7 клас, Киселівська ЗОШ, Миколаївська обл.
  3. Васюренко Ірина, 7 клас, Лозівський ліцей, Харківська обл.
  4. Понаховська Наталія, 6 клас, Ганопольський НВК, Хмельницька обл.
  5. Шибінський Віктор, 7 клас, Ожівський НВК Чернівецька обл.

РЕЗУЛЬТАТИ Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020» буде оголошено 15 червня у мережі «Facebook» і на сайті Сяйва.

_творчого_конкурсу-3.png

 

Шановні учасники конкурсу та їхні наставники!

РЕЗУЛЬТАТИ Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2020» буде оголошено 15 червня у мережі «Facebook» і на сайті Сяйва.

До уваги учасників фотоконкурсу "Ми - люди Землі"


fotokonkurs  афіш siteee

До уваги учасників фотоконкурсу "Ми - люди Землі"

 

Шановні фотолюбителі!

Міжнародний культурний центр "Сяйво" повідомляє про те, що через запровадження в Україні карантинних заходів, покликаних зупинити поширення коронавірусу у нашій державі, церемонію нагородження переможців фотозмагань перенесено на невизначений термін. Однак, зважаючи на високий попит на участь у конкурсі, організатори ухвалили рішення подовжити термін прийняття фоторобіт до 1 червня 2020 року!
Тому у всіх охочих випробувати свої сили у фотомистецтві, долучившись до суспільно корисної ініціативи, є чудова нагода виявити свій талант! Звертаємо увагу аплікантів на те, що тріумфаторів фотозмагань обов'язково буде відзначено призами! Про спосіб і дату вручення подарунків буде повідомлено окремо.

Поспішайте стати учасниками і майбутніми номінантами Міжнародного фотоконкурсу "Ми - люди Землі"!

Детальна інформація про захід - на офіційному сайті Міжнародного культурного центру "Сяйво" www.syaivo.org.

Знак визнання і шани до «Сяйва»

G demir odul ocakk 2020 28 січня 2020 року стало визначною датою в історії діяльності Міжнародного культурного центру «Сяйво»: колишнього голову правління нашого центру Ґьокхана Деміра було урочисто нагороджено орденом «Зірка слави та заслуг». Номінанти цієї премії загальноукраїнського масштабу – це завжди постаті, відомі своїм героїзмом та щирою працею. «Зірку слави та заслуг» невипадково присудили саме Ґьокхану Деміру, адже він є одним із найдостойніших діячів освітньо-культурної сфери України. Наш колега удостоївся найпрестижнішої нагороди, яка з 2017 року вручається ВОГ «КРАЇНА» тим громадянам нашої держави і країн зарубіжжя, що мають значні досягнення на різних нивах життя.

Святковий захід, присвячений відзначенню лауреатів премії, пройшов у стінах Університету державної фіскальної служби України (Ірпінь). Гостей і номінантів вітали, зокрема, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України П. В. Пашко, ректор названого університету, а також О. А. Шевчук, проректор з навчально-методичної та виховної роботи.

Про творчий шлях і заслуги Ґьокхана Деміра чесно й неупереджено розповів Борис Михайлович Жебровський – людина, яка усе своє життя присвятила дітям та освіті! Вчитель-новатор, ексначальник управління освіти, двічі перший замміністра освіти і науки України, президент Міжнародного педагогічного клубу європейських столиць, президент Всеукраїнської асоціації Монтесорі-вчителів. Надавши відомості про основні сфери діяльності «Сяйва», репрезентованого номінантом, Борис Михайлович ознайомив аудиторію з найвизначнішими фактами з професійної біографії Ґьокхана Деміра. Він зробив особливий акцент на значному внескові колеги до підготовки та реалізації низки міжнародних культурно-просвітницьких проектів. Пан Борис також наголосив на масштабності й новаторській сутності тих ініціатив, у витоків яких стояв Ґ. Демір. Насамкінець лауреат отримав із рук друга й колеги почесну премію, яку заслужив тривалою кропіткою працею. Від щирого серця вітаємо нашого натхненника і невтомного трударя з черговим професійним досягненням і народним визнанням!  

25 лист.

Про проведення Міжнародного фотоконкурсу «Ми - Люди Землі»

       fotokonkurs  афіш siteee З метою розвитку дитячої та юнацької творчості, а також покращення екологічної ситуації у світі з 18 листопада 2019 року по 1 червня 2020 року серед учнів 5-8-х, 9-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти та студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів вищих закладів освіти всіх спеціальностей буде проведено Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі».

Фотоконкурс відбудеться з нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, згідно з умовами проведення, що додаються.

Організаторами Фотоконкурсу виступили Міжнародний культурний центр «Сяйво» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, НЦ «Мала академія наук України», Київського міського центру сім‘ї “родинний дім” , Всеукраїнської громадської організації «Let’s Do It GREEN Ukraine» та Project Central (США).

Мета Фотоконкурсу – сприяти самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської еко-свідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

Конкурсні роботи розглядатиме та оцінюватиме компетентне журі. Переможців та активних учасників буде нагороджено цінними подарунками, а саме: планшетами, бездротовими навушниками, фітнес-браслетами та канцелярським приладдям відповідно до 3-х категорій (перша категорія: учні 5-8-х класів; друга категорія: учні 9-11-х класів; третя категорія: студентська молодь).

Заявка на участь у Фотоконкурсі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0ZMRGae1YkuNwFRY8pF9ts_WaXCF43L4pJLBiSTq9WLy17Q/viewform Крайній термін подання конкурсних робіт 1 червня 2020 року.

Результати конкурсу будуть оголошені після закінчення термін конкурсу(після 1 червня) у фейбуці та на сайті Міжнародного культурного центру «Сяйво» https://syaivo.org/index.php/uk/. 

Кращі роботи будуть розміщені на порталі «Музейна планета».

Урочисте нагородження переможців та номінантів Фотоконкурсу відбудеться у м. Києві (про час і місце буде повідомлено окремо).

Координатор Фотоконкурсу – Інна Канюка, моб. тел. 066-320-05-36. 

 

 

Умови проведення Міжнародного фотоконкурсу «Ми - люди Землі» з нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

         З 18 листопада 2019 року по 1 червня 2020 року серед учнів 5-8-х, 9-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти та студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів вищих закладів освіти всіх спеціальностей буде проведено Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі».

Мета Фотоконкурсу – сприяти самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської еко-свідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

Завдання Фотоконкурсу

1. Художньо розкрити проблему національної екологічної культури та свідомості в сучасному суспільстві за допомогою мистецтва фотографування.

2. Привернути увагу людства до надзвичайної екологічної ситуації в світі.

3. Спонукати суспільство до збереження природних ресурсів та цінування осередків навколишнього середовища.

Пріоритетні напрямки Фотоконкурсу

1. Технології та довкілля.

2. Природні ресурси та Планета.

3. Сім’я, природа, культура.

4. Я - екосистема.

5. Промисловість та навколишній світ.

6. Зелена ера.

7. Гармонія: тіло, душа, природа.

Вимоги до конкурсних робіт Фотоконкурсу

1. На Фотоконкурс подаються самостійно підготовлені конкурсні роботи, а саме власноруч зроблені світлини з авторською назвою за пріоритетними напрямками Фотоконкурсу та описи зображення цієї ж світлини (есе, твір-роздум, вірш, проза).

2. Одна конкурсна робота може мати одного автора.

3. Один автор може подати до 3-х конкурсних робіт за різними пріоритетними напрямками.

4. Подати заявку на Фотоконкурс необхідно за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0ZMRGae1YkuNwFRY8pF9ts_WaXCF43L4pJLBiSTq9WLy17Q/viewform не пізніше 10 квітня 2020 року, прикріпивши конкурсну роботу.

5. За бажанням розмістити конкурсну роботу на персональній сторінці в соціальних мережах з хештегом #earthpeopleua.

6. Конкурсна робота виконується до таких умов: світлина зроблена у період чинності фотоконкурсу (18.11.2019 - 05.04.2020), не містить фільтрів фоторедакторів та додаткових оформлень (рамок, надписів); знято на камеру від 5 мегапікселів; збережено у форматі файлів JPEG розміром не менше 2500 РХ по довгій стороні; - текст опису друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1,5, кегель 14, аркуш формату А4 (до 3-х сторінок), поля: ліве - 30 мм, праве -10 мм, верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм.

7. Конкурсна робота автора буде розглядатися за умов дотримання вимог конкурсу та 100% виконання завдання (світлина, назва світлини, опис, вчасне заповнення заявки за посиланням).

8. Автор має надати згоду на обробку своїх особистих персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VІ та в рамках подальшої співпраці.

9. Подані на Фотоконкурс роботи не повертаються.

10. Крайній термін подачі конкурсних робіт: 1 чевня 2020 року, 18:00 (за київським часом).

11. Оголошення переможців: Результати конкурсу будуть оголошені після закінчення термін конкурсу(1 червня) у фейбуці та на сайті Міжнародного культурного центру «Сяйво» https://syaivo.org/index.php/uk/.

12. Кращі роботи будуть розміщені на порталі «Музейна планета».

13. Нагородження переможців та номінантів відбудеться  в м. Києві (про час та місце буде повідомлено пізніше)

  Найкращі конкурсні роботи Фотоконкурсу «Ми – люди Землі» будуть представлені на фотовиставці.  

Про проведення VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

        У поточному 2019 і прийдешньому 2020 роках за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» при Київській міській державній адміністрації Міжнародний культурний центр «Сяйво» разом із Міжнародною школою «Меридіан» знову виступлять головними організаторами Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», що традиційно приурочується до Дня матері.

        Метою конкурсу є привернення уваги учнівської молоді до таких важливих тем, як «Моя Земля – Україна-мати», «Цінності української родини – традиції і сучасність» тощо.

        Конкурс проводитиметься серед учнів 1−4 та 5−11 класів (у вікових категоріях «Учні 1–4 класів», «Учні 5–8 класів» та «Учні 9–11 класів») закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти у 3-х номінаціях: «Малюнок», «Вірш» та «Лист».

        Тематика конкурсних робіт 2019–2020 рр. – «Родина та родинні цінності», «Повага до батьків», «Мама і Україна».

Прийом конкурсних робіт триватиме з 1 листопада 2019 року до 15 березня 2020 року. Участь у конкурсі є добровільною.

Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме професійне журі. Переможців у кожній номінації буде відзначено нагородами і подарунками.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться у м. Києві у травні 2020 року (про час і місце буде повідомлено пізніше).

 

Умови участі у Міжнародному творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами» із нагоди святкування Дня матері:

1. Для участі у конкурсі необхідно подати заявку, заповнивши форму, що додається:

ФОТО

 

 

                                  

     Прізвище

та ім’я

                                   

Клас,навчальний   заклад               

Район,

область

                            

    Номінація                                                                        

Назва роботи, жанр               

Електронна пошта,

контактний телефон              

ПІБ вчителя/

наставника               

 
                            

2. Конкурсні роботи та заявку до участі слід надіслати єдиним файлом у форматі, описаному нижче.

 

Вимоги до оформлення конкурсних робіт:

1. Кожен учасник може подати лише одну конкурсну роботу у кожній номінації.

2. Конкурсні роботи слід виконувати українською мовою відповідно до норм літературної мови. Окрім цього, їх необхідно оформлювати відповідно до вимог, що висуваються до кожної вікової категорії. Орієнтовний обсяг письмових робіт (віршів та листів) – до 3 сторінок.

3. Текст віршів та листів слід оформлювати у такий спосіб: формат сторінки – А4; шрифт – Times New Roman; розмір шрифту – 14; міжрядковий інтервал – 1,5 см; поля: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє й нижнє – по 2,5 см.

4. Конкурсні листи та вірші слід надсилати тільки електронною поштою за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням назви файлу у форматі «прізвище учасника_номінація» (наприклад, «Іваненко_лист»). У темі повідомлення також потрібно вказати ПІБ учасника і номінацію.

5. У 2019–2020 рр. конкурсантам, що змагатимуться у номінації «Лист», рекомендується оформлювати свої роботи так: учням 1−4 класів – у форматі листа або казки, учням 5−8 класів – у форматі листа або етюду, і, відповідно, учням 9−11 класів – у форматі листа або есе.

6. Конкурсні малюнки слід подавати у форматі А3, надсилаючи їх винятково звичайною поштою за адресою: м. Київ, відділення «Нової пошти» № 93 (або відділення «Укрпошти»). Конкурсні роботи не повертаються. Додаткова інформація за телефонами: (044) 500−71−03; моб.: 095−382−55−38 (офіс громадської організації «Міжнародний культурний центр «Сяйво»).  

Про проведення VIII-го Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

        У поточному 2019 і прийдешньому 2020 роках за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» при Київській міській державній адміністрації Міжнародний культурний центр «Сяйво» разом із Міжнародною школою «Меридіан» знову виступлять головними організаторами Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», що традиційно приурочується до Дня матері.

        Метою конкурсу є привернення уваги учнівської молоді до таких важливих тем, як «Моя Земля – Україна-мати», «Цінності української родини – традиції і сучасність» тощо.

        Конкурс проводитиметься серед учнів 1−4 та 5−11 класів (у вікових категоріях «Учні 1–4 класів», «Учні 5–8 класів» та «Учні 9–11 класів») закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти у 3-х номінаціях: «Малюнок», «Вірш» та «Лист».

        Тематика конкурсних робіт 2019–2020 рр. – «Родина та родинні цінності», «Повага до батьків», «Мама і Україна».

Прийом конкурсних робіт триватиме з 1 листопада 2019 року до 15 березня 2020 року. Участь у конкурсі є добровільною.

Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме професійне журі. Переможців у кожній номінації буде відзначено нагородами і подарунками.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться у м. Києві у травні 2020 року (про час і місце буде повідомлено пізніше).

 

Умови участі у Міжнародному творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами» із нагоди святкування Дня матері:

1. Для участі у конкурсі необхідно подати заявку, заповнивши форму, що додається:

ФОТО

 

 

                                  

     Прізвище

та ім’я

                                   

Клас,навчальний   заклад               

Район,

область

                            

    Номінація                                                                        

Назва роботи, жанр               

Електронна пошта,

контактний телефон              

ПІБ вчителя/

наставника               

 
                            

2. Конкурсні роботи та заявку до участі слід надіслати єдиним файлом у форматі, описаному нижче.

 

Вимоги до оформлення конкурсних робіт:

1. Кожен учасник може подати лише одну конкурсну роботу у кожній номінації.

2. Конкурсні роботи слід виконувати українською мовою відповідно до норм літературної мови. Окрім цього, їх необхідно оформлювати відповідно до вимог, що висуваються до кожної вікової категорії. Орієнтовний обсяг письмових робіт (віршів та листів) – до 3 сторінок.

3. Текст віршів та листів слід оформлювати у такий спосіб: формат сторінки – А4; шрифт – Times New Roman; розмір шрифту – 14; міжрядковий інтервал – 1,5 см; поля: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє й нижнє – по 2,5 см.

4. Конкурсні листи та вірші слід надсилати тільки електронною поштою за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням назви файлу у форматі «прізвище учасника_номінація» (наприклад, «Іваненко_лист»). У темі повідомлення також потрібно вказати ПІБ учасника і номінацію.

5. У 2019–2020 рр. конкурсантам, що змагатимуться у номінації «Лист», рекомендується оформлювати свої роботи так: учням 1−4 класів – у форматі листа або казки, учням 5−8 класів – у форматі листа або етюду, і, відповідно, учням 9−11 класів – у форматі листа або есе.

6. Конкурсні малюнки слід подавати у форматі А3, надсилаючи їх винятково звичайною поштою за адресою: м. Київ, відділення «Нової пошти» № 93 (або відділення «Укрпошти»). Конкурсні роботи не повертаються. Додаткова інформація за телефонами: (044) 500−71−03; моб.: 095−382−55−38 (офіс громадської організації «Міжнародний культурний центр «Сяйво»).  

У «Сяйві» обговорили нагальні питання світового масштабу

           yuvarlakk masa ekim2019  24 жовтня 2019 року Міжнародний культурний центр «Сяйво» знову відчинив свої двері численним гостям, що долучилися до участі у круглому столі, лейтмотивом якого стала «Формула Штайнмайера як можливість ефективного врегулювання військового конфлікту».

          Відкриваючи засідання, голова правління «Сяйва» професор В. І. Сергійчук наголосив на важливості звернення до історичних фактів під час аналізу будь-яких подій, і, зокрема, тих, які було обрано основною проблематикою заходу. Наводячи приклади з власного науково-дипломатичного досвіду, пан Володимир закцентував увагу на певній циклічності історичних процесів, а також зауважив, що між ними можна встановити не завжди очевидну на перший погляд закономірність. Висловивши втіху з приводу присутності такої кількості небайдужої молоді, пан Сергійчук побажав учасникам засідання плідної роботи.

          Пані Дар’я, студентка 3-го курсу факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, що виступила модератором круглого столу, коротко ознайомила гостей з основними напрямами діяльності «Сяйва», після чого запросила до слова одного з ключових спікерів вечірньої програми − першого Надзвичайного та Повноважного Посла України в Туреччині і співзасновника «Сяйва» І. М. Турянського. Розмірковуючи над так званою «формулою Штайнмайера», Ігор Мефодійович зупинився на такому вагомому аспекті, як неоднозначне тлумачення тих чи інших термінів. Український дипломат нагадав, зокрема, про необхідність комплексного підходу до вивчення історичних подій, який передбачає врахування обставин, контексту та інших суттєвих факторів. Аналізуючи розповсюджену сьогодні проблему нерелевантності інформації, пан Турянський закликав завжди «просіювати» усі відомості через своєрідні сита, що дозволить віднайти істину. Почесний співзасновник «Сяйва» проілюстрував цей постулат прикладами трактування формули Штайнмайера з преси, демонструючи слухачам методи, до яких вдаються засоби масової інформації, аби увести громадськість в оману.

Наступним ритором став декан факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор наук із державного управління, професор І. А. Грицяк. Пан Грицяк поділився цікавими спостереженнями щодо концепції «исторической России», яка прийшла на зміну так званому «русскому миру». Поважний спікер висловив занепокоєння з приводу поширення цього тренду, а також принагідно згадав один з останніх прогнозів ЦРУ на кілька наступних сторічь, відповідно до якого Україна перебуватиме у стані конфронтації з Росією аж до середини XXI-го століття. У цьому контексті пан Грицяк зазначив, що українцям варто не втрачати пильності, враховуючи взаємини із найближчим сусідом. Професор аргументував це припущенням про те, що сусідня держава прагне встановити свою владу не лише на сході нашої країни, а й в усіх інших областях. Пан Грицяк також прокоментував деякі виступи відомих українських політиків у світлі обговорюваної проблеми.

Попри всю складність поточної ситуації в Україні, спікер висловив надію на те, що нашій держави вдасться подолати усі труднощі, зазначивши, проте, що цей процес буде тривалим.

Завершальним етапом засідання стала коротка бесіда спікерів зі студентською аудиторією у форматі «питання–відповідь».

Незважаючи на всю серйозність обговорюваної теми, просвітницький захід завершився вкрай оптимістично: Міжнародний культурний центр «Сяйво» організував для гостей і доповідачів смачний неформальний фуршет.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КОНКУРСУ У МЕЖАХ НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКОГО ФОРУМУ «МОЛОДІЖНИЙ ДАВОС»

Davoss 2

Міжнародний культурний центр «Сяйво» кілька років поспіль виступає головним організатором науково-практичного заходу для студентства «Молодіжний Давос», що є адаптованою моделлю однойменного всесвітнього форуму. Студентський захід щорічно проводиться з метою підтримки обдарованої молоді, що опікується дослідженням питань культури, політики, історії, соціології, екології, економіки та інших галузей знань, а також провадить практичну або експериментальну діяльність у цих сферах. Водночас форум покликаний надати підтримку організаціям змістовного дозвілля студентської молоді. Ключовими завданнями заходу є:

− підвищення рівня національно-патріотичної свідомості студентської молоді;

− формування в неї активної життєвої позиції шляхом її залучення до розв’язання проблем у сферах культури, політики, історії, соціології, екології та економіки;

  відродження кращих традицій дослідництва у цих галузях;

− обмін досвідом щодо організації діяльності студентських і молодіжних об’єднань та закладів вищої освіти;

  пошук нових форм та методів виховання юнацтва та молоді;

  створення умов для розвитку та реалізації інтелектуального потенціалу юнацтва та студентської молоді.

ЗАГАЛЬНІ ПОЯСНЕННЯ. У 2019–2020 рр. у межах форуму і за підтримки кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини КУБГ буде проведено студентський науково-інтелектуальний конкурс, що відбуватиметься у 4-х тематичних блоках, а саме: «Соціально-екологічна проблематика» (02.12.2019 р.), «Соціально-культурна проблематика» (10.12.2019 р.), «Соціально-економічна проблематика» (17.12.2019 р.) та фінальний (4-й) раунд, тему котрого буде оголошено пізніше.

ОСНОВНОЮ МЕТОЮ проведення конкурсу є заохочення соціально активної молоді до здійснення науково-практичної та громадської діяльності в актуальних сферах суспільного життя, її залучення до вивчення, аналізу й пошуку дієвих шляхів розв’язання нагальних культурологічних, екологічних та соціально-економічних проблем, а також підтримка інтелектуально-креативної ініціативності студентства як ключової тенденції сьогодення.

ФОРМАТ ЗАХОДУ. Студентський інтелектуальний конкурс у межах форуму «Молодіжний Давос» проводитиметься у 4 етапи, 3 із яких буде присвячено темам, зазначеним вище (1-й етап – тематичний блок «Соціально-екологічна проблематика»; 2-й етап – «Соціально-культурна проблематика»; 3-й етап – «Соціально-економічна проблематика»). Тему останнього, 4-го етапу, буде оголошено пізніше. Для участі у кожному тематичному блоці буде сформовано по 3 команди (3 команди, що змагатимуться у категорії «Соціально-екологічна проблематика», 3 команди, які братимуть участь у конкурсі у категорії «Соціально-культурна проблематика», та, відповідно, 3 команди, що боротимуться за першість у блоці «Соціально-економічна проблематика»). Кожна команда складатиметься з 3-х учасників, одного з яких буде обрано капітаном (за колегіальним рішенням конкурсантів). Змагання проводитимуться поетапно (графік: «Соціально-економічна проблематика» − 02.12.2019 р.; «Соціально-культурна проблематика» − 10.12.2019 р.; «Соціально-економічна проблематика» − 17.12.2019 р.; час – 18:00). За результатами змагань у кожному тематичному блоці буде визначено команду-переможницю, яка отримає найбільшу сумарну кількість балів (детальну інформацію про критерії оцінювання та кількість балів, що нараховуватимуться за кожним із них, подано нижче). Логічним завершенням конкурсу слугуватиме 4-й, підсумковий етап (фінал), в якому зустрінуться переможці 3-х попередніх. Серед них буде проведено фінальний раунд (про тему й деталі буде повідомлено окремо), за підсумками якого буде визначено єдину команду-переможницю, яка отримає найвищі оцінки від членів компетентного журі. Фінальний тур інтелектуального конкурсу у межах «Молодіжного Давоса» відбудеться у Києві у лютому 2020 року (місце: Міжнародний культурний центр «Сяйво», вул. Саксаганського, 3, 3-й поверх).

СТРУКТУРА ЗАХОДУ. Кожен етап конкурсу (змагання у кожному тематичному блоці) триватиме 1,5–2 години. Для здійснення загального керівництва заходом буде обрано модератора. Програма заходу вибудовуватиметься у такий спосіб, що на виступ кожної команди буде виділено по 30 хвилин, протягом яких учасникам необхідно:

1) презентувати обрану тему (проблему) у світовому масштабі (приблизно 10 хв.);

2) висвітлити її в українському контексті (приблизно 10 хв.);

3) висловити власні міркування щодо неї (приблизно 5 хв.);

4) запитання–відповіді (до 5 хв.).

Кожен з учасників команди відповідатиме за окрему частину роботи (1-й – за обґрунтування проблеми у всесвітньому вимірі, 2-й – за її поточний стан в Україні, а 3-й – за презентацію особистого бачення проблеми).

Відповіді на запитання присутніх зможуть надавати усі учасники команд (обрані колегіально / призначені капітаном). Отже, загальний час виступу кожної команди не повинен перевищувати 30 хвилин.

ДОПОМІЖНІ ЗАСОБИ, РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ВИКОРИСТАННЯ УЧАСНИКАМИ КОНКУРСУ. Під час презентацій конкурсантам бажано послуговуватися мультимедійними технологіями (ноутбуками, проекторами, ілюстративними матеріалами, відео- та аудіоуривками тощо). Залучення технічних засобів та додаткових матеріалів впливатиме на загальне враження й оцінку виступів.

ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ. Виступи кожної команди оцінюватимуть члени професійного журі, до складу якого увійдуть експерти і фахівці з культурології, екології та соціально-економічних питань.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ВИСТУПІВ КОНКУРСАНТІВ. Колегія журі оцінюватиме виступи команд-конкурсантів за:

  1. змістовими критеріями, що демонструватимуть, наскільки повно і цілісно команда розкрила й висвітлила проблему на усіх (світовому, регіональному та особистісному) рівнях (0–10 балів);
  2. структурними показниками, що передбачатимуть аналіз виступів команд-учасниць із погляду відповідності дібраного матеріалу сутності проблеми, особливостей оформлення презентацій, доречності і майстерності у залученні мультимедійних засобів тощо (0–10 балів);
  3. командними критеріями, з яких складатиметься загальне враження про якість і злагодженість роботи в командах, баланс у розподілі обов’язків між її учасниками, ступінь консолідації між ними тощо (0–10 балів);
  4. координаторськими показниками, що впливатимуть як на загальну оцінку роботи капітанів команд, так і на висновки щодо того, наскільки вправно і майстерно вони координували діяльність своїх команд, як врегульовували проблемні ситуації (за наявності) тощо (0–10 балів).

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ. Для участі у конкурсі кандидатам необхідно до 26.11.2019 р. заповнити анкету за посиланням, поданим нижче:    

 

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJOzihQHId17jcj6qXmIx7zkMYgUpW1VyuzvsJO8xlHusWnA/viewform?vc=0&c=0&w=1 

 

                                                                                                           

Кандидати також мають підготувати мотиваційний лист, що долучатиметься до анкети (формат: 1 аркуш А4, TimesNewRoman, 14 шрифт).

ВІДБІР УЧАСНИКІВ. Відбір конкурсантів здійснюватиметься професійним журі шляхом детального вивчення анкет та мотиваційних листів кандидатів.

Результати відбору учасників буде оголошено 29 листопада 2019 р. (на сайті www.syaivo.org).

ОГОЛОШЕННЯ ТЕМ КОЖНОГО З ЕТАПІВ ЗМАГАНЬ.Теми кожного з етапів змагань повідомлятимуться на сайті www.syaivo.org (тема першого етапу – див. нижче).

Графік, за яким відбуватимуться конкурсні змагання:

Блок 1 «Соціально-екологічна проблематика» 02.11.2019 р. (тема: «Глобальне потепління: загроза світового масштабу або найбільший міф ХХІ-го століття?»).

Блок 2 «Соціально-культурна проблематика»10.12.2019 р. (тема: «Віртуалізація культури в добу інтернет-технологій: загрози і перспективи»).

Блок 3 «Соціально-економічна проблематика» 17.12.2019 р.

Фінал – точну дату буде оголошено пізніше на сайті www.syaivo.org (після проведення 3-х відбіркових раундів; лютий 2020 року).

НАГОДИ УЧАСНИКАМ ТА ПЕРЕМОЖЦЯМ. Учасників команд-переможниць кожного з 3-х етапів буде відзначено пам’ятними сертифікатами і корисними подарунками. Усіх членів команди-тріумфаторки підсумкового туру конкурсу буде нагороджено цінними призами (учасники команди, що здобуде першість, отримають cмартфони). Конкурсантів, чия команда посяде друге місце, буде нагороджено подарунковими сертифікатами, а учасники команди, яка стане третьою у загальному рейтингу, отримають можливість весело і яскраво провести своє дозвілля.