Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi

Подарунки для українських військових від "Сяйва"

Serhiychuk kitap hediye Syaivo2019subatПрофесор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Сергійчук, який на громадських засадах очолює правління Міжнародного культурного центру «Сяйво», постійно передає свої книги для Збройних сил України. З початку війни на Донбасі він подарував комплекти своїх праць всім бібліотекам Міністерства оборони України, а також через волонтерів передав їх членам підрозділів, що перебувають у зоні бойових дій на сході.

Нещодавно до нашого центру завітали військовослужбовці батальйону імені Кульчицького, яким професор Сергійчук вручив свої останні праці, видані, зокрема, за підтримки Міжнародного культурного центру «Сяйво». 

Фахівці проаналізували наслідки Першої світової війни

Yuvarlak Masaa 11Aralıkk201811 грудня 2018 року Міжнародний культурний центр «Сяйво» організував круглий стіл на тему «Перша світова війна і Україна». Засідання присвятили обговоренню наслідків Першої світової війни для світу і, зокрема, для України, землі якої стали однією з найбільших арен, де розгорталися бойові дії між російськими, німецькими та австро-угорськими військами. Наголосивши на величезних людських втратах, до яких призвела війна, учасники заходу також згадали про сотні тисяч евакуйованих вглиб Росії галичан, волинян і холмщан, більшості з яких так і не судилося повернутися до рідних домівок. Окрім цього, спікери торкнулися питання зруйнованої інфраструктури, яке болісно вдарило по українцях.

З основною доповіддю виступив декан факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор історичних наук Богдан Андрусишин.

До участі у дискусії також долучилися професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук Петро Захарченко і перший Надзвичайний і Повноважний Посол України у Туреччині, співзасновник Міжнародного культурного центру «Сяйво» Ігор Турянський. Досвідчені гості поділилися з присутніми на обговоренні студентами своїми роздумами на обговорювану тему.  

Андрій Курков презентував новий твір у «Сяйві»

Kurkov Kitapp Tanitim Aralik2018Днями у Міжнародному культурному центрі «Сяйво» відбувся творчий вечір добре відомого в Україні і знаного в усьому світі письменника і сценариста Андрія Куркова, автора 19 романів, 9 книжок для дітей, 20 документальних і художних творів, а також численних телевізійних сценаріїв. Послухати пристрасне слово літературного художника, чиї твори перекладені 36 мовами світу, зібралися представники професорсько-викладацького складу київських вишів, столичні журналісти, студенти і просто любителі творчості письменника і друкованого художнього слова.

Відкрив вечір голова правління центру «Сяйво» професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Сергійчук, не лише відомий вчений-історик, глибокий дослідник історичного поступу українців на непростому шляху становлення державності нашої країни, а й автор близько 100 книжок, які відкривають зацікавленому читачеві ще нещодавно закриті для нього, а то й свідомо приховані факти і конкретні постаті буремної національної історії.

У своєму виступі перед присутніми Андрій Курков у притаманній йому відкритій і доброзичливій манері не лише розповів про форми і методи своєї літературної праці, повсякденної і напруженої роботи над словом і художніми образами різнопланових героїв своїх творів, їхніх непростих взаємин, а й відкрив слухачам деякі професійні секрети літературної творчості. Він зазначив, зокрема, що, щорічно подорожуючи світом протягом тривалого часу, не просто споглядає навколишнє пам’ятне і культурне середовище різних країн, не лише спостерігає і вивчає поведінку людей, їхню манеру спілкування, зовнішність та притаманні їм жести, а, насамперед, прискіпливо відбирає серед персонажів, які потрапляють йому на очі, майбутніх характерних героїв своїх романів та інших літературних творів. Ніщо не проходить без сліду, наголосив письменник. «У своїх творах я зображаю реальне багатогранне життя в різних країнах світу, яке вирує навколо нас, у всіх його позитивних і негативних проявах», − ці слова письменник наочно підтвердив конкретними прикладами поведінки героїв і розвитку сюжетних ліній двох своїх останніх романів – «Шенгенської зони» та «Сірих бджіл».

Значну частину свого виступу пан Андрій присвятив аналізу стану і розвитку української літератури, письменницькому доробку окремих майстрів художнього слова. Письменник водночас поділився своїм баченням розвитку книжкового ринку як в Україні, так і в окремих європейських державах, посилаючись при цьому на власні спостереження, зустрічі і бесіди з колегами за письменницьким цехом. Аналізуючи інтерес українського читача до національної художньої і зарубіжної перекладної літератури, він, зокрема, зазначив, що, на його переконання, сьогодні український книжковий ринок тільки зароджується, не всі літературні жанри представлені рівномірно, але сучасні українські письменники намагаються активно працювати і насичувати полиці книгарень гідним матеріалом. Тож є надія, підкреслив літератор, що поступово в Україні буде створено якісний національний культурний простір, в якому одну книжку обговорюватимуть любителі красного письменства по всій країні – від північних до південних, і від західних до східних її кордонів. Тоді й виникне, як запевняє письменник, справжнє розуміння і відчуття того, що ми єдина нація, адже саме для досягнення цієї мети й працюють сьогодні українські майстри художнього слова.

На завершення зустрічі Андрій Курков відповів на численні запитання учасників літературного заходу, які завітали того зимового вечора до Міжнародного культурного центру «Сяйво».  

ЦЕНТР "СЯЙВО" ЗУСТРІВСЯ З МАЙБУТНІМИ ЖУРНАЛІСТАМИ НА ТРЕНІНГУ

Şevçenko gazetecilik 24EkimmУкраїнсько-турецький культурний центр «Сяйво» виступив одним із партнерів та учасників тренінгу «Інформаційні війні у телерадіоефірі: як протистояти та діяти журналістам», який відбувся в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка у середу, 24 жовтня 2018 року.

У межах заходу, на який завітали студенти з 14 українських міст, обговорювалися вкрай актуальні для української журналістики питання, а саме небезпека, яку таїть пропаганда, методи боротьби з нею, особливості поведінки журналістів в умовах агресії та недовіри тощо. Тренінг відвідали студенти з Києва, делегати із Запоріжжя, Черкас, Переяслава-Хмельницького, Вінниці, Дніпра та Маріуполя. На зборах також були присутні представники Донецького національного університету імені Василя Стуса і Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

Модератором і ведучим заходу став Андрій Куликов, відомий теле- і радіожурналіст, медіаексперт і голова правління ГО «Громадське радіо», який поділився порадами щодо того, як представникам медіасфери слід діяти в умовах інформаційної конфронтації.

Ще одним спікером тренінгу виступив представник Українсько-турецького культурного центру «Сяйво», який детально розповів про діяльність цієї організації та Молодіжної платформи, що функціонує у її структурі.

Практичним втіленням знань, отриманих студентами під час тренінгу, стали влаштовані ними політичні теледебати.

На знак завершення тренінгу, здійсненого за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, учасники отримали сертифікати та подарунки від «Campus Media Studios». Центр «Сяйво» також потішив студентів пам’ятними сувенірами і почастував різноманітними солодощами.

Для тих, хто не зміг бути присутнім на тренінгу особисто, на YouTube-сторінці телеканалу Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Студент-TV» було організовано трансляцію виступів у режимі реального часу.  

Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» відкрив студентам Європу

Makaleyarismasi Gezi 2018ekimЦентр «Сяйво» щороку виступає одним з організаторів Конкурсу наукових статей для магістрів та аспірантів вищих навчальних закладів України. Конкурс, ініційований спільно з Інститутом модернізації змісту освіти, Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Київським політехнічним інститутом, Одеським національним університетом ім. І. І. Мечникова та Міжнародною спілкою студентів політичної науки, завжди проходить під гаслом «Мистецтво жити разом». Учасники змагань готують наукові статті за різними тематичними напрямами, основними серед яких є історія, релігія, культура, мова, суспільно-політичне життя, національний склад та демографічний розвиток суспільства, особиста позиція кожного тощо.

Цьогоріч «Сяйво» відзначив переможців конкурсу триденною поїздкою до старої Європи. З 19 по 21 жовтня тріумфатори змагань подорожували історичними містами Польщі та Чехії. У межах туру студенти і представники «Сяйва» відвідали польську столицю Варшаву, прогулялися центральною площею Кракова, а також насолодилися красою сусідньої Праги з її готичними соборами, атмосферними вуличками і знаменитим Карловим мостом.

У Варшаві мандрівники отримали чудову нагоду не лише здійснити променад вечірнім містом, а й познайомитися з місцевими партнерами центру – представниками Дунайського інституту діалогу. Також із ними радо поспілкувався викладач університету «Vistula», відомого як найкосмополітичніший вищий навчальний заклад у Польщі.

У Кракові тріумфатори наукового конкурсу оглянули основні пам’ятки старого міста, серед яких можна виокремити центральну площу Сукенніце, Маріацький костел і замковий комплекс Вавель.

Особливе враження на студентів справила саме Прага: вони прийшли у захват від Празького граду – фортеці, що традиційно виступала резиденцією богемських володарів, а згодом і президентів. Ще одним незабутнім атрибутом старої Праги є Собор святого Віта – її головний символ і шедевр світової готичної та неоготичної архітектури. Яскравий спогад про чеську столицю залишив і Карлів міст – найстаріший міст через річку Влтаву.

Євротур справив на студентів найтепліші та найяскравіші враження. Уся подорож проходила під знаком дружби, солідарності і взаєм  

Центр «Сяйво» долучився до благодійного заходу у Києві

1001 aile marinskipark 2018eylul

22 вересня 2018 року за підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім’ї у Маріїнському парку пройшла масштабна культурно-благодійна програма «Юнь Києва запрошує». Захід відбувся за участі понад трьох тисяч гостей, серед яких були не лише дошкільнята й школярі, а й їхні батьки, представники навчальних закладів і громадських організацій, молодь та студенти.

Основними завданнями організаторів суспільного проекту виступили популяризація здорового образу життя серед дітей та молоді, презентація безкоштовних соціальних послуг, посилення інтересу юних учасників до скаутського і волонтерського рухів, а також залучення дітей та молоді до суспільно корисної діяльності. Акція проходила під промовистим гаслом «Дружня родина – кожній дитині!».

На малих і дорослих відвідувачів соціального свята чекали численні майстер-класи та ігри, тематичні інформаційні зони, алеї знань тощо. Діти отримали чудову нагоду дізнатися більше про соціальні послуги, що надаються у нашій країні, а також про особливості різних професій і галузей знань.

Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» теж не оминув увагою цей вкрай важливий захід. Долучившись до участі в ньому у межах першого етапу цьогорічної благодійної кампанії «Допомога 1001 родині», представники центру роздали нужденним родинам 100 харчових пайків із різними продуктами харчування. Зазначимо, що цю ініціативу центру незмінно підтримує Київська міська державна адміністрація, яка визначає дітей із обмеженими можливостями та нужденних, яким дістанеться цьогорічний провіант. Благодійна кампанія «Допомога 1001 родині» вже стала для «Сяйва» традиційною, тому щороку викликає неабиякий ажіотаж серед учасників.

Від імені центру на заході виступив його співзасновник – перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Ігор Турянський. Пан Турянський розповів про діяльність центру і наголосив на актуальності і корисності організованого заходу. Також за підтримки «Сяйва» на соціальному святі відбулися презентації мистецтва малювання на воді «Ебру» та майстер-класи з каліграфії.  

Результати Конкурсу наукових статей для студентів і аспірантів вищих навчальних закладів України.

Konkurs stateyy  2018

 

 

Шановні учасники конкурсу науковий статей!

 

Сьогодні ми з радістю хочемо оголосити Вам імена переможців конкурсу наукових статей для магістрів і аспірантів вищих навчальних закладів України.

 

Отже, тріумфаторами змагань стали:

 

 

 

Магістри та аспіранти:

І місце – Берегова М. І.

ІІ місце – Ренська Г. І.

ІІІ місце – Федоченко Анастасія Ігорівна.

Студенти:

І місце – Івашкевич Ангеліна Анатоліївна.

ІІ місце – Романов Максим Юрійович

ІІІ місце – Романюк Євгеній.  

 

Щиро вітаємо всіх учасників і переможців конкурсу і бажаємо успіхів у майбутньому!

 

 

Оголошення щодо Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами–2018»

Переможці та номінанти VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» 

Переможці лист 1-4 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1.

Буковцова Юлія

2

ХОЗШ № 129

м. Харків

І місце

 2.

Лугина Тимофій

1

ЗНЗ № 3

м. Чернігів

ІІ місце

 3.

Єфімова Поліна

4

Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

м. Лозова, Харківська область

ІІ місце

 4.

Руденко Злата

2

Камянський НВК

Ізюмський район, Харківська область

ІІІ місце

 5.

Покришка Максим

2

Слободоболехівський НВК

Долинський р-н, Івано-Франківська область

ІІІ місце

 6.

Чижих Варвара

4

Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Добропільський район, Донецька область

ІІІ місце

 7.

Євдюхін Єгор

9 років

Норвезька школа

Осло, Норвегія

номінація

 8.

Семенюк Олександр

3

НВК № 2 м. Немирова

Немирівський район, Вінницька область

номінація

 9.

Кривунь Каміла

2

Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Великоновосілківський район, Донецька область

номінація

 10.

Джигір Діана

2

Любимівський НВК

Вільнянський район, Запорізька область

номінація

 11.

Котеленець Ярослав

3

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад)

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

                                                                            Переможці лист 5-8 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1.

Горжій Микола

7

Луцький комунальний заклад «Загальноосвітня школа-інтернат – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Луцької міської ради

м. Луцьк, Волинська область

І місце

 2.

Тимчук Марія

6

Ходоська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу «Шпанівський навчально-виховний комплекс-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

с. Ходоси, Рівненський район, Рівненська область

ІІ місце

 3.

Павлюк Михайло

6

ОНЗ – Обертинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тлумацький район, Івано-Франківська область

ІІ місце

 4.

Огієнко Анастасія

7

Опорний заклад «Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Барвінківський район, Харківська область

ІІІ місце

 5.

Бакуменко

Михайло

8

ЗОШ № 12

м. Суми, Сумська

область

ІІІ місце

 6.

Борисенко Софія

7

Виноградненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

с. Виноградне, Токмацький район, Запорізька область

ІІІ місце

 7.

Зієдуллаєва Каміла

7

Ліщинська загальноосвітня школа

Житомирський район, Житомирська область

номінація

 8.

Кот Ігор

8

Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дубенський район, Рівненська область

номінація

 9.

Дем’яненко Валерія

5

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71

Дніпропетровська область

номінація

 10.

Данильчук Анастасія

8

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125

Покровський район, Харківська область

номінація

 11.

ЗацариннаАнастасія

8

Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів Недригайлівської селищної ради

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці лист 9-11 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1

Медвєдєва Світлана

9

Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Степанівка, Олександрівський район, Донецька область

І місце

 2

Лавришик Богдан

10

ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей»

смт. Колки, Маневицький район, Волинська область

ІІ місце

 

Ткачук   Вадим

9

Заводський ЗЗСО

Буський район, Львівська область

ІІ місце

 

Білик Любов

9

Малобудищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Зіньківський район, Полтавська область

ІІІ місце

 

Васьков Іван

9

НВК № 3

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІІ місце

 

Романчук Руслана

9

Гордіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Романівський район, Житомирська область

ІІІ місце

 

Саннікова

Валерія

10

КУ ЗОШ №12

м. Суми, Сумська

ІІІ місце

 

Прилепо Інна

11

ЗОШ № 65

м. Маріуполь, Донецька область

номінація

 

Килинчук Маргарита-Ізабелла

10

Доброводівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Руденка

Уманський район, Черкаська область

номінація

 

Щебликіна Валерія

11

КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»

смт. Веселе, Веселівський район, Запорізька область

номінація

 

Булава Тетяна

10

Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів Недригайлівської селищної ради    

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці вірш 1-4 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Смовський Максим

2

Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю. Збанацького

м. Остер, Козелецький район, Чернігівська область

І місце

 

Григорєва Катерина

3

ЗОШ № 6

м. Шепетівка, Хмельницька область

ІІ місце

 

Алексєєнко Валерія

4

Бортницький навчально-виховний комплекс

Дубенський район, Рівненська область

ІІ місце

 

Кулікова Ангеліна

1

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16

м. Костянтинівка, Донецька область

ІІІ місце

 

Тончук Артем

4

Травлинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Травлин, Шепетівський район, Хмельницька область

ІІІ місце

 

Демчук Олександр

3

Шепетівський НВК № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського»

м. Шепетівка, Хмельницька область

ІІІ місце

 

Філіна Аліса

4

Краматорська українська гімназія

м. Краматорськ, Донецька область

номінація

 

Проценко Іван

3

Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Камянець-Подільський район, Хмельницька область

номінація

 

Потапенко Анастасія

4

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 12 ВМР»

м. Вінниця, Вінницька область

номінація

 

Слівчук Софія

1

Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Зарічненський район, Рівненська область

номінація

Переможці вірш 5-8 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Гавриленко Вікторія

7

ліцей «Наукова зміна»

Дарницький район, м. Київ

І місце

 

Горевич Ольга

6

ЗОШ № 38

м. Чернівці, Чернівецька область

ІІ місце

 

Черепенко Богдан

7

КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради

Долинський район, Кіровоградська область

ІІ місце

 

Сторощук Іванна

8

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 12 ВМР»

м. Вінниця, Вінницька область

ІІІ місце

 

Чепурна Вікторія

8

Новобахмутівський НВК

с. Новобахмутівка, Ясинуватський район, Донецька область

ІІІ місце

 

Кушніренко Максим

8

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад).

Недригайлівський район, Сумська область

ІІІ місце

 

Назарко Анастасія

5

Глодоська ЗШ І-ІІІ ступенів

Новоукраїнський район, Кіровоградська область

ІІІ місце

 

Данькова Вікторія

5

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

номінація

 

Хвещук Ілля

8

Могилянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Могиляни, Острозький район, Рівненська область

номінація

 

Гринь Тетяна

5

Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Волинська область

номінація

 

Яковлева Анастасія

7

ЗНЗ І-ІІІ ступенів

с. Гельмязів, Золотоніський район, Черкаська область

номінація

Переможці вірш 9-11 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Андрушко Володимир

9

гімназія

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

І місце

 

Жила Тетяна

Студент

ДПТНЗ «Вінницьке МВПУ»

м. Вінниця, Вінницька область

ІІ місце

 

Люта Аліна

11

Опорний заклад «Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради»

Сумський район, Сумська область

ІІ місце

 

Бондаренко Анна

9

Сватівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

Сватівський район, Луганська область

ІІІ місце

 

Малькут Катерина

11

ЗНЗ № 2

м. Бурштин, Івано-Франківська область

ІІІ місце

 

Сариєва Анастасія

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 45

м. Миколаїв, Миколаївська область

ІІІ місце

 

Петраківська Ольга

9

Ліщинська загальноосвітня школа

Станишівська ОТГ, Житомирська область

номінація

 

Дітковська Руслана

9

ЗНЗ І-ІІІ ступенів

с. Гельмязів, Золотоніський район, Черкаська область

номінація

 

Денисенко Інна

9

КУ СЗОШ № 27

м. Суми, Сумська область      

номінація

 

Сердюк Катерина

10

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад)

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці малюнок 1-4 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто

Область

Місце

1.

Краснікова Ольга

4 клас

КЗПОТМР Палац дітей та юнацтва.

м.Тростянець,

Сумська обл.

І місце

2.

Гончаренко Ярослав

3 клас

Хрестищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. Красноградської районної ради.

Красноградський р-н, Харківська обл.

ІІ місце

3.

Сорокіна Дар'я

4 клас

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17

м.Черкаси,

Черкаська обл.

ІІ місце

4.

Кучова Софія Ярославівна

3 клас

Ганнопільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тульчинський р-н, Винницька обл.

ІІІ місце

5.

Лук'янчук Дарина

3 клас

Лінчинська філія, Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Березнівський р-н, Рівненська обл.

ІІІ місце

6.

Понькіна Олександра

4-Б клас

Чернівецька спеціалізована школа №23

м.Чернівці,

ІІІ місце

7.

Демчук Дар'я Володимирівна

4-А клас

 

м.Родивилів, Рівненська обл.

Номінація «Тепло родини»

8.

Куниця Тетяна

2 клас

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості

Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

9.

Ніколаєнко Володимир Олександрович

2-А клас

ЗОШ №16

м.Констянтинівка, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Млот Микита

1 клас

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №9

м.Костянтинівка, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

Переможці малюнок 5-8 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто

Область

Місце

1.

Тарасова Анна Ростиславівна

13 років

Гурток «Палітра» Криворізька педагогічна гімназія

Довгинцівський р-н, м. Кривий Ріг

І місце

2.

Бондарчук Ірина Іванівна

10 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

ІІ місце

3.

Ковальчук Катерина

8 клас

ОНЗ «Любешивський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

смт Любешів, Волинська обл.

ІІ місце

4.

Гаврилюк Марія

11 років

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва

Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

ІІІ місце

5.

Єлісєєв Олег

8 клас

КЗ «Куп'янський СНВК» ХОР

м.Куп'янськ, Харківська обл.

ІІІ місце

6.

Травнікова Яна

8-Б клас

Криворізька педагогічна гімназія

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

ІІІ місце

7.

Бірук Олексій

8 клас

Камінь-Каширський Будинок дитячої та юнацької творчості

Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

8.

Іченська Амелі

6-А клас

ДХСШ

ім. .Г. Шевченка

м.Київ Деснянський р-н.

Номінація «Тепло родини»

9.

Маляр Нікіта

7 клас

Васищівська ЗОШ І-ІІІ ст.

м. Харків, Харківська обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Перехрест Олександр

6 клас

Драбівська дитяча школа мистецтв

м. Драбів, Драбівський р-н, Черкаська обл.

Номінація «Тепло родини»

Переможці малюнок 9-11 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Маркова Яна В'ячеславівна

16 років

Навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ст.»

м.Олександрія, Кіровоградська обл.

І місце

2.

Руснак Адіна

І курс

Вище професійне художнє училище №5

М.Чернівці

І місце

3.

Крицкалюк Соломія

11 клас

Кобаківський ліцей

Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

ІІ місце

4.

Сліпченко Анастасія

11 клас

Красноградський НВК (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти) №2

Красноградський р-н, Харківська обл.

ІІ місце

5.

Власова Любов Федорівна

16 років

Конотопська дитяча художня школа

м.Конотоп, Сумська обл.

ІІІ місце

6.

Прокопович Марія

11 клас

Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Залізняка

Чигиринський р-н, Черкаська обл.

ІІІ місце

7.

Семаков Данило

9-А клас

Харкіська гімназія №144

м.Харків, Харківська обл.

ІІІ місце

8.

Буйволенко Ольга

9 клас

Новопразька спеціальна ЗОШ - інтернат

Смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл.

Номінація «Тепло родини»

9.

Гура Єлізавета

11 клас

Лиманський ліцей, Лиманської міської ради

Ліманський р-н, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Миненко Кристина Олександрівна

15 років

Конотопська дитяча художня школа

м.Конотоп, Сумська обл.

Номінація «Тепло родини»

11.

Федчук Аліна

10 клас

ОНЗ «Любешивський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

смт Любешів, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Байдюк Кіра Олександрівна

11 років

Тлумацький Будинок дитячої та юнацької творчості, Гурток «Етюд»

м.Тлумач Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

2.

Балейко Микола

11 клас

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гірки, Любешівський р-н, Волинська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

3.

Гівчак Ірина Миронівна

11 клас

Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

м.Калуш, Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

4.

Кисіль Владлена Вадимівна

ІV курс

ДПТЗ «Конотопське ПТУ», 41612

м.Конотоп, Сумська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

5.

Кутова Єлізавета

6-А клас

Гімназія №5

м.Мелітополь, Запорізька обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

6.

Лисенко Альона

7 клас

Приватний загальноосвітній навчальний заклад-школа «Стежинка»

м.Ізмаїл, Одеська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

7.

Поліщук Марина

11 клас

Комунальний навчальний заклад «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка

Козятинський р-н, Вінницька обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

8.

Прусакова Анастасія

7-В клас

Харківська гімназія №144

м.Харків, Харківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

9.

Савчак Марія

10 клас

НВК «Рава-Руська школа-гімназія»

м.Рава-Руська Жовківський р-н, Львівська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

10.

Христофоров Єгор

8-Б клас

КЗ «НВО ЗОШ-інтернат, ліцей «Сокіл»

м.Кропивницький

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

11.

Юдіна Аліна

5 клас

Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Залізняка

Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

12.

Ярославський Максим

9 клас

Долинська районна станція юних техніків

Долинський р-н, Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

Номінація «Україна в символах»

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Бедіна Людмила Сергіївна

8 клас

Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія»

Смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл.

Номінація «Україна в символах»

2.

Васютіна Жанна

11 років

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Балаклійський р-н, Харківська обл.

Номінація «Україна в символах»

3.

Вергун Софія

1 клас

ЗОШ №8

м.Черкаси, Черкаська обл.

Номінація «Україна в символах»

4.

Дубровський Роман Олексійович

3-А клас

Миколаївська ЗОШ №1 ім. Олега Олжича

М. Миколаїв, Миколаївська

Номінація «Україна в символах»

5.

Кузнєцова Ксенія

3 клас

Удачненська ЗОШ І-ІІІ ст.

с.Удачне, Покровський р-н, Донецька обл.

Номінація «Україна в символах»

6.

Кузьмич Віталій

3 клас

Приватний загальноосвітній навчальний заклад-школа І-ІІ ст. «Стежинка»

м.Ізмаїл, Одеська обл.

Номінація «Україна в символах»

7.

Луппова Діана

2-Д клас

Харківська гімназія №46 ім. М.В. Ломоносова

м.Харків, Харківська обл.

Номінація «Україна в символах»

8.

Шевчук Катерина

7 років

Мистецька школа

Могилев-Подільський р-н, Винницька обл.

Номінація «Україна в символах»

Малюнки, які будуть представлені на виставках та у книзі

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

 

Белявцева Дар'я

8 років

Гурток образотворчого мистецтва «Веселка», КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2»

м.Харків Харківська обл.

 

Войнова Аріна

3-А клас

Гімназія 178, Гурток «Малюємо разом»

м. Київ, київська обл.

 

Гусениця Катерина

4 клас

НВК №9 «Веснянка»

м. Суми, Сумська обл.

 

Денисова Ангеліна

2-Б клас

ЗОШ №2

м. Синельникове, Дніпропетровська обл.

 

Заплаткіна Вероніка Сергіївна

4-А клас

Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. №126

Холодногірський р-н, Харківська обл.

 

Кириченко Максим

2 клас

Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Житомирський р-н, Житомирська обл.

 

Кисилиця Назарій

2 клас

Путильська ЗОШ І-ІІІ ст.

Путильський р-н, Ченівецька обл.

 

Латіна Євгенія

4 клас

НВО №18

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

 

Лісойван Дар'я

3-В клас

Харківська гімназія № 144

м. Харків, Харківська обл.

 

Логвиненко

2 клас

Школа №6

м. Канів

 

Мойса Лолита Сергіївна

2 клас

Путильська ЗОШ І-ІІІ ст.

Путильський р-н, Чернівецька обл.

 

Наливайко Вероніка

3 клас

ЗОШ І-ІІІ ст. №6

м. Горішні плавні, Полтавська обл.

 

Петриченко Яна Валеріївна

4 клас

Андріяшівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Роменський р-н, Сумська обл.

 

Петриченко Аліна

4 клас

Школа мистецтв №5

м. Біла Церква, Київська обл.

 

Покусаєва Аліса

3 клас

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

м. Харків, Харківська обл.

 

Прищепа Олександра

1 клас

Козелецька гімназія №1

сел. Козеоець, Чернігівська обл.

 

Продан Павло Павлович

4 клас

Монастирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Хустський р-н, Закарпатська обл.

 

Продоус Олксандр

3 клас

Бальковецький НВК

Волочиський р-н, Хмельницька обл.

 

Решетнікова Анастасія

1 клас

Чугуївська дитяча художня школа

м. Чугуїв, Харківська обл.

 

Романів Соломія

8 років

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва

Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

 

Северенчук Максим

3-В клас

Чернівецький Багатопрофільний Ліцей №4

м. Чернівці, Чернівецька обл.

 

Слободян Софія

3-Б клас

Черніївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.

 

Братко Аріана

6-А клас

НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка

м. Олександрія, Кіровоградська обл.

 

Бруєва Яна

7-А клас

Селідівська ЗОШ №6

Донецька обл.

 

Ветушинська Вікторія

14 років

Мистецька школа

Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл.

 

Гладкова Анастасія

7 клас

Великочернігівська спеціалізована школа

Станічно-Луганський р-н, Луганська обл.

 

Горюк Серафіма Василівна

15 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

 

Єременко Галіна Миколаївна

13 років

БДЮТ студія Дивосвіт

м. Золотоноша, Черкаська обл.

 

Зелінська Анастасія Андріївна

7-В клас

«Гуманітарна гімназія №1 ім.М.І. Пирогова

м. Вінниця, Вінницька обл..

 

Кебало Квітослава

6 клас

Коломийська дитяча художня школа ім. Я. Пстрака

м. Коломія, Івано-Франківська обл.

 

Коваленко Діана

5-А клас

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

м. Вільнянськ, Запорізька обл.

 

Козловська Анжеліка Вікторівна

7-А клас

Заріченський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Смт Зарічне, Заріченський р-н, Рівненська обл.

 

Кондратюк Артем

6 клас

Шепетівська ЗОШ №6

Хмельницька обл.

 

Лукань Олександр

8-А клас

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника

с. Рожнів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Лук'яненко Олександр

14 років

Гурток «Природа і творчисть» на базі новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Новотроїцьке, Покровський р-н, Донцька обл.

 

Міняйло Марк

6 клас

Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.

 
 

Радецька Аліна

5-А клас

Спеціалізованної школи І-ІІІ ст. №40 ім. Миська Є.М.

 
 

Семенюк Богдана

6 клас

Коломийська дитяча художня школа ім. Я.  Пстрака

м. Коломія Івано-Франківська обл.

 

Тицькун Юлія

5 клас

Уманський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Ізостудія «Чарівний пазлик»

Черкаська обл.

 

Уханська Христина, Халацька Каріна

7 клас

Гошівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гошів, Долинський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Чоботан Анна

7-Б клас

Гурток «Мастихан», Будинок школяра

Любльмський р-н, Волинська обл.

 

Шевчук Надія Вадимівна

6-А клас

КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Коцюбинського Вінницької міскої ради»

м. Вінниця

 

Шилінська Уляна Василівна

13 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

 

Білецька Ксенія

9 клас

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

м. Харків

 

Бузник Марія Василівна

11 клас

Плосківське НВО

с. Плоске

 

Гакман Сніжана

9-А клас

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника

с. Рожнів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Гончарук Софія

2 курс

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП

м. Рівне Рівненська обл.

 

Іванова Поліна

11 клас

ХЗОШ №91

м. Харків, Харківська обл.

 

Коваленко Лада

ІІІ курс

Філія державного закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти»

смт Велика Писарівка, м. Охтирка, Сумська обл.

 

Костюк Інна

10 клас

Гурток «Мастихан» Будинок школяра

Любльмський р-н, Волинська обл.

 

Кравчук Тетяна

ІІ курс

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП

м. Рівне, Рівненська обл.

 

Лисенко Анна

10-А клас

СЗШ №13

Луганська обл.

 

Марусяк Тетяна

11 клас

Путильська гімназія

 
 

Муха Валерія

10-Б клас

Рівненський НВК «Колегіум»

м. Рівне, Рівненська обл.

 

Олєйник Валерія

10 клас

КЗ СЮТ №1

Новобаварський р-н, Харківська обл.

 

Прологаєва Ксенія

9 клас

КЗ «Нижньотеплівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Станично-Луганський р-н, Луганська обл.

 

Самчук Владислав

9-В клас

НВК №1

м. Щепетівка, Хмельницька обл.

 

Середюк Іванна

9 клас

Відділ «Школа мистецтв»Міського ЦДЮТ

м. Івано-Франківськ

 

Синиця Юлія

ІІ курс

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітнтчих кадрів»

м. Покров, Дніпропетровська обл.

 

Щербакова Наталія

9 клас

Комунальний заклад «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст.№31

м. Маріуполь, Донецька обл.

Оголошення щодо Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами–2018»

Переможці та номінанти VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» 

Переможці лист 1-4 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1.

Буковцова Юлія

2

ХОЗШ № 129

м. Харків

І місце

 2.

Лугина Тимофій

1

ЗНЗ № 3

м. Чернігів

ІІ місце

 3.

Єфімова Поліна

4

Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

м. Лозова, Харківська область

ІІ місце

 4.

Руденко Злата

2

Камянський НВК

Ізюмський район, Харківська область

ІІІ місце

 5.

Покришка Максим

2

Слободоболехівський НВК

Долинський р-н, Івано-Франківська область

ІІІ місце

 6.

Чижих Варвара

4

Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Добропільський район, Донецька область

ІІІ місце

 7.

Євдюхін Єгор

9 років

Норвезька школа

Осло, Норвегія

номінація

 8.

Семенюк Олександр

3

НВК № 2 м. Немирова

Немирівський район, Вінницька область

номінація

 9.

Кривунь Каміла

2

Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Великоновосілківський район, Донецька область

номінація

 10.

Джигір Діана

2

Любимівський НВК

Вільнянський район, Запорізька область

номінація

 11.

Котеленець Ярослав

3

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад)

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

                                                                            Переможці лист 5-8 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1.

Горжій Микола

7

Луцький комунальний заклад «Загальноосвітня школа-інтернат – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Луцької міської ради

м. Луцьк, Волинська область

І місце

 2.

Тимчук Марія

6

Ходоська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу «Шпанівський навчально-виховний комплекс-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

с. Ходоси, Рівненський район, Рівненська область

ІІ місце

 3.

Павлюк Михайло

6

ОНЗ – Обертинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тлумацький район, Івано-Франківська область

ІІ місце

 4.

Огієнко Анастасія

7

Опорний заклад «Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Барвінківський район, Харківська область

ІІІ місце

 5.

Бакуменко

Михайло

8

ЗОШ № 12

м. Суми, Сумська

область

ІІІ місце

 6.

Борисенко Софія

7

Виноградненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

с. Виноградне, Токмацький район, Запорізька область

ІІІ місце

 7.

Зієдуллаєва Каміла

7

Ліщинська загальноосвітня школа

Житомирський район, Житомирська область

номінація

 8.

Кот Ігор

8

Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дубенський район, Рівненська область

номінація

 9.

Дем’яненко Валерія

5

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71

Дніпропетровська область

номінація

 10.

Данильчук Анастасія

8

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125

Покровський район, Харківська область

номінація

 11.

ЗацариннаАнастасія

8

Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів Недригайлівської селищної ради

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці лист 9-11 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1

Медвєдєва Світлана

9

Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Степанівка, Олександрівський район, Донецька область

І місце

 2

Лавришик Богдан

10

ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей»

смт. Колки, Маневицький район, Волинська область

ІІ місце

 

Ткачук   Вадим

9

Заводський ЗЗСО

Буський район, Львівська область

ІІ місце

 

Білик Любов

9

Малобудищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Зіньківський район, Полтавська область

ІІІ місце

 

Васьков Іван

9

НВК № 3

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІІ місце

 

Романчук Руслана

9

Гордіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Романівський район, Житомирська область

ІІІ місце

 

Саннікова

Валерія

10

КУ ЗОШ №12

м. Суми, Сумська

ІІІ місце

 

Прилепо Інна

11

ЗОШ № 65

м. Маріуполь, Донецька область

номінація

 

Килинчук Маргарита-Ізабелла

10

Доброводівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Руденка

Уманський район, Черкаська область

номінація

 

Щебликіна Валерія

11

КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»

смт. Веселе, Веселівський район, Запорізька область

номінація

 

Булава Тетяна

10

Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів Недригайлівської селищної ради    

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці вірш 1-4 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Смовський Максим

2

Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю. Збанацького

м. Остер, Козелецький район, Чернігівська область

І місце

 

Григорєва Катерина

3

ЗОШ № 6

м. Шепетівка, Хмельницька область

ІІ місце

 

Алексєєнко Валерія

4

Бортницький навчально-виховний комплекс

Дубенський район, Рівненська область

ІІ місце

 

Кулікова Ангеліна

1

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16

м. Костянтинівка, Донецька область

ІІІ місце

 

Тончук Артем

4

Травлинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Травлин, Шепетівський район, Хмельницька область

ІІІ місце

 

Демчук Олександр

3

Шепетівський НВК № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського»

м. Шепетівка, Хмельницька область

ІІІ місце

 

Філіна Аліса

4

Краматорська українська гімназія

м. Краматорськ, Донецька область

номінація

 

Проценко Іван

3

Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Камянець-Подільський район, Хмельницька область

номінація

 

Потапенко Анастасія

4

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 12 ВМР»

м. Вінниця, Вінницька область

номінація

 

Слівчук Софія

1

Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Зарічненський район, Рівненська область

номінація

Переможці вірш 5-8 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Гавриленко Вікторія

7

ліцей «Наукова зміна»

Дарницький район, м. Київ

І місце

 

Горевич Ольга

6

ЗОШ № 38

м. Чернівці, Чернівецька область

ІІ місце

 

Черепенко Богдан

7

КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради

Долинський район, Кіровоградська область

ІІ місце

 

Сторощук Іванна

8

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 12 ВМР»

м. Вінниця, Вінницька область

ІІІ місце

 

Чепурна Вікторія

8

Новобахмутівський НВК

с. Новобахмутівка, Ясинуватський район, Донецька область

ІІІ місце

 

Кушніренко Максим

8

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад).

Недригайлівський район, Сумська область

ІІІ місце

 

Назарко Анастасія

5

Глодоська ЗШ І-ІІІ ступенів

Новоукраїнський район, Кіровоградська область

ІІІ місце

 

Данькова Вікторія

5

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

номінація

 

Хвещук Ілля

8

Могилянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Могиляни, Острозький район, Рівненська область

номінація

 

Гринь Тетяна

5

Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Волинська область

номінація

 

Яковлева Анастасія

7

ЗНЗ І-ІІІ ступенів

с. Гельмязів, Золотоніський район, Черкаська область

номінація

Переможці вірш 9-11 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Андрушко Володимир

9

гімназія

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

І місце

 

Жила Тетяна

Студент

ДПТНЗ «Вінницьке МВПУ»

м. Вінниця, Вінницька область

ІІ місце

 

Люта Аліна

11

Опорний заклад «Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради»

Сумський район, Сумська область

ІІ місце

 

Бондаренко Анна

9

Сватівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

Сватівський район, Луганська область

ІІІ місце

 

Малькут Катерина

11

ЗНЗ № 2

м. Бурштин, Івано-Франківська область

ІІІ місце

 

Сариєва Анастасія

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 45

м. Миколаїв, Миколаївська область

ІІІ місце

 

Петраківська Ольга

9

Ліщинська загальноосвітня школа

Станишівська ОТГ, Житомирська область

номінація

 

Дітковська Руслана

9

ЗНЗ І-ІІІ ступенів

с. Гельмязів, Золотоніський район, Черкаська область

номінація

 

Денисенко Інна

9

КУ СЗОШ № 27

м. Суми, Сумська область      

номінація

 

Сердюк Катерина

10

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад)

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці малюнок 1-4 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто

Область

Місце

1.

Краснікова Ольга

4 клас

КЗПОТМР Палац дітей та юнацтва.

м.Тростянець,

Сумська обл.

І місце

2.

Гончаренко Ярослав

3 клас

Хрестищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. Красноградської районної ради.

Красноградський р-н, Харківська обл.

ІІ місце

3.

Сорокіна Дар'я

4 клас

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17

м.Черкаси,

Черкаська обл.

ІІ місце

4.

Кучова Софія Ярославівна

3 клас

Ганнопільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тульчинський р-н, Винницька обл.

ІІІ місце

5.

Лук'янчук Дарина

3 клас

Лінчинська філія, Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Березнівський р-н, Рівненська обл.

ІІІ місце

6.

Понькіна Олександра

4-Б клас

Чернівецька спеціалізована школа №23

м.Чернівці,

ІІІ місце

7.

Демчук Дар'я Володимирівна

4-А клас

 

м.Родивилів, Рівненська обл.

Номінація «Тепло родини»

8.

Куниця Тетяна

2 клас

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості

Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

9.

Ніколаєнко Володимир Олександрович

2-А клас

ЗОШ №16

м.Констянтинівка, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Млот Микита

1 клас

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №9

м.Костянтинівка, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

Переможці малюнок 5-8 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто

Область

Місце

1.

Тарасова Анна Ростиславівна

13 років

Гурток «Палітра» Криворізька педагогічна гімназія

Довгинцівський р-н, м. Кривий Ріг

І місце

2.

Бондарчук Ірина Іванівна

10 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

ІІ місце

3.

Ковальчук Катерина

8 клас

ОНЗ «Любешивський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

смт Любешів, Волинська обл.

ІІ місце

4.

Гаврилюк Марія

11 років

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва

Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

ІІІ місце

5.

Єлісєєв Олег

8 клас

КЗ «Куп'янський СНВК» ХОР

м.Куп'янськ, Харківська обл.

ІІІ місце

6.

Травнікова Яна

8-Б клас

Криворізька педагогічна гімназія

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

ІІІ місце

7.

Бірук Олексій

8 клас

Камінь-Каширський Будинок дитячої та юнацької творчості

Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

8.

Іченська Амелі

6-А клас

ДХСШ

ім. .Г. Шевченка

м.Київ Деснянський р-н.

Номінація «Тепло родини»

9.

Маляр Нікіта

7 клас

Васищівська ЗОШ І-ІІІ ст.

м. Харків, Харківська обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Перехрест Олександр

6 клас

Драбівська дитяча школа мистецтв

м. Драбів, Драбівський р-н, Черкаська обл.

Номінація «Тепло родини»

Переможці малюнок 9-11 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Маркова Яна В'ячеславівна

16 років

Навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ст.»

м.Олександрія, Кіровоградська обл.

І місце

2.

Руснак Адіна

І курс

Вище професійне художнє училище №5

М.Чернівці

І місце

3.

Крицкалюк Соломія

11 клас

Кобаківський ліцей

Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

ІІ місце

4.

Сліпченко Анастасія

11 клас

Красноградський НВК (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти) №2

Красноградський р-н, Харківська обл.

ІІ місце

5.

Власова Любов Федорівна

16 років

Конотопська дитяча художня школа

м.Конотоп, Сумська обл.

ІІІ місце

6.

Прокопович Марія

11 клас

Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Залізняка

Чигиринський р-н, Черкаська обл.

ІІІ місце

7.

Семаков Данило

9-А клас

Харкіська гімназія №144

м.Харків, Харківська обл.

ІІІ місце

8.

Буйволенко Ольга

9 клас

Новопразька спеціальна ЗОШ - інтернат

Смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл.

Номінація «Тепло родини»

9.

Гура Єлізавета

11 клас

Лиманський ліцей, Лиманської міської ради

Ліманський р-н, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Миненко Кристина Олександрівна

15 років

Конотопська дитяча художня школа

м.Конотоп, Сумська обл.

Номінація «Тепло родини»

11.

Федчук Аліна

10 клас

ОНЗ «Любешивський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

смт Любешів, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Байдюк Кіра Олександрівна

11 років

Тлумацький Будинок дитячої та юнацької творчості, Гурток «Етюд»

м.Тлумач Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

2.

Балейко Микола

11 клас

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гірки, Любешівський р-н, Волинська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

3.

Гівчак Ірина Миронівна

11 клас

Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

м.Калуш, Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

4.

Кисіль Владлена Вадимівна

ІV курс

ДПТЗ «Конотопське ПТУ», 41612

м.Конотоп, Сумська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

5.

Кутова Єлізавета

6-А клас

Гімназія №5

м.Мелітополь, Запорізька обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

6.

Лисенко Альона

7 клас

Приватний загальноосвітній навчальний заклад-школа «Стежинка»

м.Ізмаїл, Одеська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

7.

Поліщук Марина

11 клас

Комунальний навчальний заклад «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка

Козятинський р-н, Вінницька обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

8.

Прусакова Анастасія

7-В клас

Харківська гімназія №144

м.Харків, Харківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

9.

Савчак Марія

10 клас

НВК «Рава-Руська школа-гімназія»

м.Рава-Руська Жовківський р-н, Львівська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

10.

Христофоров Єгор

8-Б клас

КЗ «НВО ЗОШ-інтернат, ліцей «Сокіл»

м.Кропивницький

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

11.

Юдіна Аліна

5 клас

Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Залізняка

Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

12.

Ярославський Максим

9 клас

Долинська районна станція юних техніків

Долинський р-н, Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

Номінація «Україна в символах»

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Бедіна Людмила Сергіївна

8 клас

Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія»

Смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл.

Номінація «Україна в символах»

2.

Васютіна Жанна

11 років

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Балаклійський р-н, Харківська обл.

Номінація «Україна в символах»

3.

Вергун Софія

1 клас

ЗОШ №8

м.Черкаси, Черкаська обл.

Номінація «Україна в символах»

4.

Дубровський Роман Олексійович

3-А клас

Миколаївська ЗОШ №1 ім. Олега Олжича

М. Миколаїв, Миколаївська

Номінація «Україна в символах»

5.

Кузнєцова Ксенія

3 клас

Удачненська ЗОШ І-ІІІ ст.

с.Удачне, Покровський р-н, Донецька обл.

Номінація «Україна в символах»

6.

Кузьмич Віталій

3 клас

Приватний загальноосвітній навчальний заклад-школа І-ІІ ст. «Стежинка»

м.Ізмаїл, Одеська обл.

Номінація «Україна в символах»

7.

Луппова Діана

2-Д клас

Харківська гімназія №46 ім. М.В. Ломоносова

м.Харків, Харківська обл.

Номінація «Україна в символах»

8.

Шевчук Катерина

7 років

Мистецька школа

Могилев-Подільський р-н, Винницька обл.

Номінація «Україна в символах»

Малюнки, які будуть представлені на виставках та у книзі

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

 

Белявцева Дар'я

8 років

Гурток образотворчого мистецтва «Веселка», КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2»

м.Харків Харківська обл.

 

Войнова Аріна

3-А клас

Гімназія 178, Гурток «Малюємо разом»

м. Київ, київська обл.

 

Гусениця Катерина

4 клас

НВК №9 «Веснянка»

м. Суми, Сумська обл.

 

Денисова Ангеліна

2-Б клас

ЗОШ №2

м. Синельникове, Дніпропетровська обл.

 

Заплаткіна Вероніка Сергіївна

4-А клас

Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. №126

Холодногірський р-н, Харківська обл.

 

Кириченко Максим

2 клас

Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Житомирський р-н, Житомирська обл.

 

Кисилиця Назарій

2 клас

Путильська ЗОШ І-ІІІ ст.

Путильський р-н, Ченівецька обл.

 

Латіна Євгенія

4 клас

НВО №18

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

 

Лісойван Дар'я

3-В клас

Харківська гімназія № 144

м. Харків, Харківська обл.

 

Логвиненко

2 клас

Школа №6

м. Канів

 

Мойса Лолита Сергіївна

2 клас

Путильська ЗОШ І-ІІІ ст.

Путильський р-н, Чернівецька обл.

 

Наливайко Вероніка

3 клас

ЗОШ І-ІІІ ст. №6

м. Горішні плавні, Полтавська обл.

 

Петриченко Яна Валеріївна

4 клас

Андріяшівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Роменський р-н, Сумська обл.

 

Петриченко Аліна

4 клас

Школа мистецтв №5

м. Біла Церква, Київська обл.

 

Покусаєва Аліса

3 клас

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

м. Харків, Харківська обл.

 

Прищепа Олександра

1 клас

Козелецька гімназія №1

сел. Козеоець, Чернігівська обл.

 

Продан Павло Павлович

4 клас

Монастирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Хустський р-н, Закарпатська обл.

 

Продоус Олксандр

3 клас

Бальковецький НВК

Волочиський р-н, Хмельницька обл.

 

Решетнікова Анастасія

1 клас

Чугуївська дитяча художня школа

м. Чугуїв, Харківська обл.

 

Романів Соломія

8 років

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва

Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

 

Северенчук Максим

3-В клас

Чернівецький Багатопрофільний Ліцей №4

м. Чернівці, Чернівецька обл.

 

Слободян Софія

3-Б клас

Черніївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.

 

Братко Аріана

6-А клас

НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка

м. Олександрія, Кіровоградська обл.

 

Бруєва Яна

7-А клас

Селідівська ЗОШ №6

Донецька обл.

 

Ветушинська Вікторія

14 років

Мистецька школа

Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл.

 

Гладкова Анастасія

7 клас

Великочернігівська спеціалізована школа

Станічно-Луганський р-н, Луганська обл.

 

Горюк Серафіма Василівна

15 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

 

Єременко Галіна Миколаївна

13 років

БДЮТ студія Дивосвіт

м. Золотоноша, Черкаська обл.

 

Зелінська Анастасія Андріївна

7-В клас

«Гуманітарна гімназія №1 ім.М.І. Пирогова

м. Вінниця, Вінницька обл..

 

Кебало Квітослава

6 клас

Коломийська дитяча художня школа ім. Я. Пстрака

м. Коломія, Івано-Франківська обл.

 

Коваленко Діана

5-А клас

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

м. Вільнянськ, Запорізька обл.

 

Козловська Анжеліка Вікторівна

7-А клас

Заріченський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Смт Зарічне, Заріченський р-н, Рівненська обл.

 

Кондратюк Артем

6 клас

Шепетівська ЗОШ №6

Хмельницька обл.

 

Лукань Олександр

8-А клас

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника

с. Рожнів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Лук'яненко Олександр

14 років

Гурток «Природа і творчисть» на базі новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Новотроїцьке, Покровський р-н, Донцька обл.

 

Міняйло Марк

6 клас

Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.

 
 

Радецька Аліна

5-А клас

Спеціалізованної школи І-ІІІ ст. №40 ім. Миська Є.М.

 
 

Семенюк Богдана

6 клас

Коломийська дитяча художня школа ім. Я.  Пстрака

м. Коломія Івано-Франківська обл.

 

Тицькун Юлія

5 клас

Уманський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Ізостудія «Чарівний пазлик»

Черкаська обл.

 

Уханська Христина, Халацька Каріна

7 клас

Гошівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гошів, Долинський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Чоботан Анна

7-Б клас

Гурток «Мастихан», Будинок школяра

Любльмський р-н, Волинська обл.

 

Шевчук Надія Вадимівна

6-А клас

КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Коцюбинського Вінницької міскої ради»

м. Вінниця

 

Шилінська Уляна Василівна

13 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

 

Білецька Ксенія

9 клас

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

м. Харків

 

Бузник Марія Василівна

11 клас

Плосківське НВО

с. Плоске

 

Гакман Сніжана

9-А клас

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника

с. Рожнів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Гончарук Софія

2 курс

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП

м. Рівне Рівненська обл.

 

Іванова Поліна

11 клас

ХЗОШ №91

м. Харків, Харківська обл.

 

Коваленко Лада

ІІІ курс

Філія державного закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти»

смт Велика Писарівка, м. Охтирка, Сумська обл.

 

Костюк Інна

10 клас

Гурток «Мастихан» Будинок школяра

Любльмський р-н, Волинська обл.

 

Кравчук Тетяна

ІІ курс

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП

м. Рівне, Рівненська обл.

 

Лисенко Анна

10-А клас

СЗШ №13

Луганська обл.

 

Марусяк Тетяна

11 клас

Путильська гімназія

 
 

Муха Валерія

10-Б клас

Рівненський НВК «Колегіум»

м. Рівне, Рівненська обл.

 

Олєйник Валерія

10 клас

КЗ СЮТ №1

Новобаварський р-н, Харківська обл.

 

Прологаєва Ксенія

9 клас

КЗ «Нижньотеплівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Станично-Луганський р-н, Луганська обл.

 

Самчук Владислав

9-В клас

НВК №1

м. Щепетівка, Хмельницька обл.

 

Середюк Іванна

9 клас

Відділ «Школа мистецтв»Міського ЦДЮТ

м. Івано-Франківськ

 

Синиця Юлія

ІІ курс

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітнтчих кадрів»

м. Покров, Дніпропетровська обл.

 

Щербакова Наталія

9 клас

Комунальний заклад «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст.№31

м. Маріуполь, Донецька обл.

ДО 100-РІЧЧЯ ПРОГОЛОШЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ.

ukrinform Basın Toplantısıı 12subat2018Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» вже понад рік активно виступає організатором заходів, присвячених важливим історичним подіям, зокрема, − 100-річчю Української національної революції. Так, минулого року у стінах «Сяйва» було проведено засідання круглого столу, присвячені, 100-літній річниці 14 пунктів президента США Вудро Вільсона про право націй на самовизначення, а також 100-річчю з’їзду народів Росії, що відбувся у Києві у вересні 1917 року. До участі у названих заходах долучилися народні депутати України, а також відомі громадсько-політичні діячі.

Відзначаючи 100-річчя визнання Української Народної Республіки, 12 лютого 2018 року Українсько-турецький центр «Сяйво» організував в «Укрінформі» спеціальну прес-конференцію, в межах якої було представлено наукові дослідження, присвячені подіям Української національної революції 1917–1921 років, у тому числі й українсько-турецьким зв’язкам. Спікери зазначили, що сто років тому, після проголошення Четвертим Універсалом Центральної Радою незалежності УНР, на мирних переговорах у Бресті Центральні держави – Німеччина, Австро-Угорщина, Болгарія й Туреччина − 9 лютого 1918 року визнали Українську Народну Республіку незалежною і самостійною державою. Було також згадано Українсько-турецький договір про дружбу і співробітництво, підписаний у Бресті 12 лютого 1918 року на знак продовження розпочатої акції.

Під час прес-конференції представникам засобів масової інформації передали книги професора Володимира Сергійчука «Відродження українства. 1914–1922», «Неусвідомлення України. Ставлення світу до Української державності: погляд у 1917–1921 роки з аналізом сьогодення» і «На межі двох світів. Українсько-турецькі відносини в середині ХVІ–на початку ХХІ ст.» (спільно з Богданом Сергійчуком).

У прес-конференції взяли участь і виступили перед журналістами Герой України поет Іван Драч, перший Посол України в Туреччині (1992–1997 рр.) Ігор Турянський, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Валерій Жовтенко, декан факультету політології та права Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова професор Богдан Андрусишин, науковці та представники громадськості.