Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi
Written by 
07
вер.

Студенти Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» стали випускниками

Sertifika toren-haziran-2016Для студентів, які завершили навчання на курсах турецької мови в Українсько-турецькому культурному центрі «Сяйво», було влаштовано церемонію нагородження пам’ятними сертифікатами. У межах святкового заходу випускники, що відвідували заняття протягом чотирьох місяців, отримали омріяні сертифікати.

Викладачі турецької мови названого центру теж долучилися до святкування, аби привітати студентів. Виступаючи зі зверненням до них, викладач «Сяйва» Семіх Кая подякував їм за вибір саме цих курсів і закцентував увагу на важливості вивчення турецької мови в сучасному світі. Розпочавши свій промову з влучного виразу, відповідно до якого «людина, що володіє лише однією мовою, це одна особистість, а, та людина, що знає кілька мов, уособлює в собі декілька особистостей», викладач турецької мови Серкан Огузхан закликав студентів центру продовжувати пізнавати нове й вивчати іноземні мови. Пан Огузхан також наголосив на тому, що всі працівники й викладачі «Сяйва» завжди раді бачити своїх учнів і випускників як на заняттях, так і за чашечкою запашного турецького чаю.  

(0 votes)
Last modified on Середа, 07 вересня 2016 11:53