Ми зближуємо Україну з Туреччиною!                                                               ua  tr
Super User  

Super User

У Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася церемонія нагородження переможців V-го Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами»

anneye mektupp 2017За підтримкою Міністерства освіти і науки України Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» вже п’ятий рік поспіль проводить серед школярів нашої країни Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, лист, вірш до мами», приурочений до Дня матері. Цього року до участі у змаганнях надійшло 2765 малюнків, 2156 листів і 2744 віршів.

Географія конкурсу – від найвіддаленіших сіл Луганщини – до берегів Тиси й Західного Бугу. Особливо активними були школярі Донбасу, серед яких і виявилося чимало переможців у різних категоріях і номінаціях. Скажімо, в категорії «Малюнок» (учні 1–4 класів) перше місце присуджено Софійці Хомяковій, учениці 2 класу Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, що у Волноваському районі Донецької області. Серед учнів 5–8 класів цієї ж категорії переможцем стала Ангеліна Хворостян, яка представляє Старобільський районний будинок творчості дітей та юнацтва Луганської області, а серед старшокласників першість виборов Дмитро Редькін, учень Лисичанського професійного ліцею Луганської області.

Багато юних художників відзначені в таких номінаціях, як «Щасливе дитинство», «В традиції краса тисячоліть», «Моя матуся найкраща у світі», «Я і мама», «Герої не вмирають, мамо!».

У категорії «Вірш» (учні 1–4 класів) перше місце присуджено Вікторії Михайловській, учениці 4-А класу ліцею суспільно-природничого профілю № 303 (м. Київ), серед учнів 5–8 класів найкращим поетичне слово визнано в Станіслава Тюріна, учня 7 класу школи № 9 з Марганця Дніпропетровської області, серед старшокласників – у Катерини Костишин, учениці 9-А класу Тернопільської школи І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Відзначено також кращих у номінаціях «Вірш «Моя матуся», «Вірш «До матерів». Найкращі листи до мами написали Олег Петрів, член гуртка «Краєзнавство» Рогатинської районної школи естетичного виховання Івано-Франківської області й Ольга Коваль, учениця 10-Б класу Глибоцької гімназії Чернівецької області. Відзначено і кращі роботи в номінації «Художній твір про маму».

11 травня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва під патронатом його директора Оксани Добровольської відбулося вручення нагород переможцям Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами». У святково прикрашеній залі, біля якої була розгорнута виставка кращих малюнків юних художників, зібралися найкращі таланти з багатьох куточків України. А кращі художні твори прозвучали з уст їхніх авторів перед присутніми на цій церемонії, в тому числі батьків, менших і старших братів і сестер.

Кожен з переможців одержав, окрім диплома, також цінний подарунок. Нагороди вручали виконуючий обов’язки директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Юрій Завалевський, науковий співробітник Інституту модернізації освіти МОН України Галина Коломоєць, голова правління Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» Володимир Сергійчук, директор Міжнародної школи «Меридіан» Наталія Лимар, перший Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Ігор Турянський.  

ВИПУСКНИКИ КУРСІВ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ УСПІШНОСТІ

sertifika toren 2017 mayissЦьогоріч, як і завжди, Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» випустив чимало студентів, що пройшли навчання на курсах турецької мови. Участь у святковому заході з нагоди завершення чергового семестру взяли, зокрема, слухачі львівської філії названого центру і студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, що вивчають турецьку мову. Почесним гостем заходу став перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Ігор Турянський.

Святкова програма розпочалася з дискусії, присвяченої турецькій мові та розвитку українсько-турецьких культурних взаємин. Учасники обговорення прагнули дати відповіді на запитання на кшталт «Чому необхідно вивчати турецьку мову?» і «Чим знання турецької може допомогти у майбутній кар’єрі?». Після дискусії співробітники центру провели презентацію, стосовну різних видів діяльності, яку «Сяйво» провадить в Україні і за кордоном (соціальні проекти, конференції, круглі столи, конкурси і доброчинні акції). Далі до слова запросили пана Турянського, який, поділившись із випускниками своїми спогадами і професійним досвідом, додав заходу особливих барв.

Після промови пана Посла на сцену запрошували студентів, що здобули право отримати пам’ятні сертифікати з нагоди завершення навчання на чотиримісячних курсах турецької мови за різними рівнями. Відвідувачам курсів випала чудова нагода сфотографуватися з паном Турянським. Планувалося, що вінцем святкової програми стане пікнік, який було скасовано через несприятливі погодні умови. Незважаючи на це, яскравим завершенням урочистої церемонії став колективний похід студентів і співробітників центру до відомого в Києві турецького ресторану «Tike».  

ОГОЛОШЕННЯ щодо Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами–2017»

Anneye mektup 2017ОГОЛОШЕННЯ

щодо Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами–2017»

         Залучившись підтримкою Міністерства освіти і науки України, Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» вже п’ятий рік поспіль проводить серед школярів нашої країни Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, лист, вірш до мами», приурочений до Дня матері. Цього року до участі у змаганнях надійшло 2765 малюнків, 2156 листів і 2744 віршів.

Отже, ми раді сповістити Вас про те, що імена переможців у всіх категоріях названого конкурсу вже відомі, тому з радістю запрошуємо тріумфаторів, їхніх наставників і всіх охочих на церемонію нагородження найкращих, яка відбудеться 11 травня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13. Початок  – об 11.00. Чекаємо на всіх Вас!

 

Категорія «Малюнок» (учні 1–4 класів):

I місце: Хомякова Софія, учениця 2 класу, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Волноваський р-н, Донецька обл.).

II місце: Мохнюк Анастасія, 9 років, Будинок школяра (Любомльський р-н, Волинська обл.).

ІІ місце: Курташ Іван, ученик 4 класу Брошнівська ЗОШ І-ІІ ст. (Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.).

III місце: Рашевська Єлизавета, учениця 4 класу, Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ» (м. Добропілля, Донецька обл.).

ІІІ місце: Міллер Ганна, 10 років, Міський центр дитячої творчості (м.Білгород-Дністровський, Одеська обл.).

ІІІ місце: Петренко Вікторія, учениця 2 класу, Іванівський НВК (Чугуївський р-н, Харківська обл.).

           Номінація «Щасливе дитинство»:

Половець Марія, 7 років, Токмацький центр дитячої та юнацької творчості (Токмацький р-н, Запорізька обл.).

  Іванюк Софія, учениця 2-Б класу, Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 (Київська обл.).

         Номінація «В традиції краса тисячоліть»:

Лесів Христина, учениця 4 класу, Княгиницький НВК (Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.).

  Васильєв Антон, учень 4 класу, Новопрокопівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. (Токмацький р-н, Запорізька обл.).

 

Категорія «Малюнок» (учні 5–8 класів):

 

І місце: Хворостян Ангеліна, 11 років, Старобільський районний будинок творчості дітей та юнацтва (м. Старобільськ, Луганська обл.).

ІІ місце: Ковальський Артем, учень 7 класу, Білогірський НВК середньої ЗОШ І-ІІІ ст. (смт. Білогір'я, Хмельницька обл.).

ІІ місце: Богданова Дарина, учениця 5 класу, Дівичівське навчально-вихове об'єднання ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад (Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.).

ІІІ місце: Пчелінцев Роман, учень 7-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 (м. Вінниця).

ІІІ місце: Коваленко Софія, 11 років, Центр дитячої та юнацької творчості (м. Кропивницький).

ІІІ місце: Головатюк Ольга, учениця 8-А класу, Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Києво-Святошинський р-н, Київська обл.).

Номінація «Моя матуся найкраща у світі»: 

Романюк Руслан, учень 5-Б класу, Глибоцька гімназія (Чернівецька обл.).

 Полюхович Анастасія, учениця 7 класу, Зарічненський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія (смт. Зарічне, Рівненська обл.).

Кухаренко Поліна, учениця 5 класу, Сновський центр дитячої та юнацької творчості (Чернігівська обл.).

 Іченська Амелі, 11 років, ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка (м. Київ).

 Ларіонов Микита, учень 7 класу, Веселівська районна різнопрофільна гімназія (Запорізька обл.).

 

Категорія «Малюнок» (учні 9–11 класів):

 

І місце: Редькін Дмитро, учень ІІ курсу Лисичанського професійного ліцею (м. Лисичанськ, Луганська обл.).

ІІ місце: Барамідзе Анна, учениця 9 класу, Тарасівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. (Броварський р-н, Київська обл.).

ІІ місце: Власова Любов, 15 років, Конотопська дитяча художня школа (Сумська обл.).

ІІІ місце: Шелест Богдана, учениця 10 класу, Іванківський районний ліцей (Київська обл.).

ІІІ місце: Дмитрієв Максим, 17 років, Конотопська дитяча художня школа (Конотопський р-н, Сумська обл.).

ІІІ місце: Березюк Карина,учениця 11 класу, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Волочиський р-н, Хмельницька обл.).

                        Номінація «Я і мама»:

Гуцуляк Аніта, учениця групи 27 пк, Свеський професійний аграрний ліцей (Сумська обл.).

 Рибалка Ірина, учениця 10 класу, Будинок дитячої та юнацької творчості (Великописарівський р-н, Сумська обл.).

 Клименко Тетяна, 16 років, Конотопська дитяча художня школа (Сумська обл.).

 Ковпик Влада, 17 років, Херсонська спеціалізована школа № 52 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням української мови (м. Херсон).

       Номінація патріотичного спрямування «Герої не вмирають, мамо!»

 Довбняк Владислав, учень 6 класу, Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Івано-Франківська обл.).

 Федорів Іванна, учениця 6 класу, Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. (Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.).

 Колісник Анастасія, Гунько Єлизавета, учениці 8 класу, Миронівський НВК (Київська обл.).

 Тарасенко Юлія, учениця 11 класу, Добропільський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Донецька обл.).

 Біленький Владислав, учень 8 класу, Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «Прометей» (Мелітопольський р-н, Запорізька обл.).

 Ковалик Денис, учень 215 групи ВПХУ №5 (м.Чернівці).

 

Категорія «Вірш» (учні 1–4 класів):

 

I місце: Михайловська Вікторія, учениця 4-А класу, ліцей суспільно-природничого профілю № 303 (м.Київ).

II місце: Саковець Дмитро, учень 2 класу Писарівська НСЗШ (Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.).

II місце: Савченко Андрій, учень 1-Д класу, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 29 (Сумська обл.).

ІІІ місце: Чеканова Мирослава, учениця 3 класу, Артемівський НВК (Станично-Луганський р-н, Луганська обл.).

ІІІ місце: Пісковець Ксенія,учениця 3-Б класу, Новоодеська ЗОШ І-ІІІ ст. №1  (Миколаївська обл.).

ІІІ місце: Желіховська Олександра,учениця 3-А класу, Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.  (Новоселицький р-н, Чернівецька обл.).

 

Категорія «Вірш» (учні 5–8 класів):

 

I місце: Тюрін Станіслав, учень 7 класу, СЗОШ № 9 (м.Марганець, Дніпропетровська обл.).

II місце: Ревуцька Мирослава, учениця 6-А класу, Репужинецький НВК (Заставнівський р-н, Чернівецька обл.).

II місце: Кравчук Роман, учень 5 класу, Молодавська ЗОШ І-ІІІст.  (Дубенський р-н, Рівненська обл.).

ІІІ місце: Куліш Анастасія, учениця 5 класу, Липівська ЗОШ І-ІІІ ст.  (Миколаївський р-н, Львівська обл.).

ІІІ місце: Казакова Дар'я,учениця 7-А класу, Лубенська ЗОШ № 3  (Полтавська обл.).

ІІІ місце: Дектеренко Вікторія,учениця 6 класу, Піддністрянський НВК №10 ім. Братів Олійників (Жидачівський р-н, Львівська обл.).

           Номінація «Вірш «Моя матуся»:  

Панченко Анастасія, учениця 8-А класу, Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (Донецька обл.).

 Синєок Вікторія, учениця 7 класу, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. (Бердянський р-н, Запорізька обл.).

 Науменко Дар'я, учениця 8-Б класу, Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (Сумська обл.).

 

Категорія «Вірш» (учні 9–11 класів):

 

I місце: Костишин Катерина, учениця 9-А класу, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Тернопіль).

I місце: Марченко Валерій, учень 10 класу, спеціалізована школа №194 «Перспектива» з поглибленим вивченням природничих наук (м. Київ).

II місце: Дегірменджі Володимир, Міжнародна школа «Меридіан» (м.Київ).

II місце: Новосад Анна, учениця 10-А класу, Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Волинська обл.).

III місце: Руденко Інна, учениця 9 класу, Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості (Київська обл.).

III місце: Бойко Наталія, учениця 9-а класу, Сопачівський НВК (Володимирецький р-н, Рівненська обл.).

III місце: Туча Олексій, учень 11 класу, Лебединська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Сумська обл.).

       Номінація Вірш «До матерів»:

Янченко Ольга, учениця 9-Б класу, Приазовська різнопрофільна спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 «Азимут» (Приазовський р-н, Запорізька обл.).

 Сотникова Ірина, учениця 1-А класу, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, (м. Жмеринка, Вінницька обл.).

 Казанчук Софія, 18 років, Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, (Рівненська обл.).

 

Категорія «Лист» (учні 5–8 класів):

 

I місце: Петрів Олег, 13 років, гурток «Краєзнавство» Рогатинської районної школи естетичного виховання (Івано-Франківська обл.).

II місце: Єфанов Андрій, учень 7-А класу, Херсонська ЗОСШ №37 ім. В. Дробота (м. Херсон).

II місце: Ігнашова Варвара, учениця 8-Б класу, Херсонська гімназія № 6 (м. Херсон).

III місце: Вівчаренко Карина, учениця класу 6-А класу, Ганнівський НВК (Приазовський р-н, Запорізька обл.).

ІІІ місце: Жигірь Давід, учень 5-А класу, Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (Запорізька обл.).

ІІІ місце: Болтнєва Анастасія, учениця 6-В класу, Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Орієнтир» (Запорізька обл.).

         Номінація «Художній твір про маму»:

 Кравченко Наталія, учениця 8 класу, Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Полтавська обл.).

 Дудник Юлія, учениця 8 класу, Володимирська СЗШ І-ІІ ст. (Межівський р-н, Дніпропетровська обл.).

 Нечай Анна, учениця 6 класу, Козинська ЗОШ І-ІІІ ст. (Обухівський р-н, Київска обл.).

 

Категорія «Лист» (учні 9–11 класів):

 

I місце: Коваль Ольга, учениця 10-Б класу, Глибоцька гімназія (Чернівецька обл.).

II місце: Діброва Вікторія, учениця 11 класу, ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (Торецький р-н, Донецька обл.).

II місце: Булига Анна, учениця 9 класу, Скороходівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Чутівський р-н, Полтавська обл.).

ІІІ місце: Левіна Валерія, учениця 9 класу, Михайлівський НВК (Саратський р-н, Одеська обл.).

ІІІ місце: Богач Анастасія, учениця 10 класу, Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Мосіна Ольга, учениця 11 класу, Угринівський НВК (Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.).

       Номінація «Художній твір про маму»:

Зарубіна Анастасія, учениця 11 класу Жовтоводської ЗОШ №8 (Дніпропетровська обл.).

 Костище Іванна, учениця 9 класу, Орівська ЗОШ І-ІІ ст, (Сколівський р-н, Львівська обл.).

 Миколаєнко Інна, Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів (Черкаська обл.).

ОГОЛОШЕННЯ щодо Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами–2017»

Anneye mektup 2017ОГОЛОШЕННЯ

щодо Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами–2017»

         Залучившись підтримкою Міністерства освіти і науки України, Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» вже п’ятий рік поспіль проводить серед школярів нашої країни Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, лист, вірш до мами», приурочений до Дня матері. Цього року до участі у змаганнях надійшло 2765 малюнків, 2156 листів і 2744 віршів.

Отже, ми раді сповістити Вас про те, що імена переможців у всіх категоріях названого конкурсу вже відомі, тому з радістю запрошуємо тріумфаторів, їхніх наставників і всіх охочих на церемонію нагородження найкращих, яка відбудеться 11 травня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13. Початок  – об 11.00. Чекаємо на всіх Вас!

 

Категорія «Малюнок» (учні 1–4 класів):

I місце: Хомякова Софія, учениця 2 класу, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Волноваський р-н, Донецька обл.).

II місце: Мохнюк Анастасія, 9 років, Будинок школяра (Любомльський р-н, Волинська обл.).

ІІ місце: Курташ Іван, ученик 4 класу Брошнівська ЗОШ І-ІІ ст. (Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.).

III місце: Рашевська Єлизавета, учениця 4 класу, Добропільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ» (м. Добропілля, Донецька обл.).

ІІІ місце: Міллер Ганна, 10 років, Міський центр дитячої творчості (м.Білгород-Дністровський, Одеська обл.).

ІІІ місце: Петренко Вікторія, учениця 2 класу, Іванівський НВК (Чугуївський р-н, Харківська обл.).

           Номінація «Щасливе дитинство»:

Половець Марія, 7 років, Токмацький центр дитячої та юнацької творчості (Токмацький р-н, Запорізька обл.).

  Іванюк Софія, учениця 2-Б класу, Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 (Київська обл.).

         Номінація «В традиції краса тисячоліть»:

Лесів Христина, учениця 4 класу, Княгиницький НВК (Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.).

  Васильєв Антон, учень 4 класу, Новопрокопівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. (Токмацький р-н, Запорізька обл.).

 

Категорія «Малюнок» (учні 5–8 класів):

 

І місце: Хворостян Ангеліна, 11 років, Старобільський районний будинок творчості дітей та юнацтва (м. Старобільськ, Луганська обл.).

ІІ місце: Ковальський Артем, учень 7 класу, Білогірський НВК середньої ЗОШ І-ІІІ ст. (смт. Білогір'я, Хмельницька обл.).

ІІ місце: Богданова Дарина, учениця 5 класу, Дівичівське навчально-вихове об'єднання ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад (Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.).

ІІІ місце: Пчелінцев Роман, учень 7-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 (м. Вінниця).

ІІІ місце: Коваленко Софія, 11 років, Центр дитячої та юнацької творчості (м. Кропивницький).

ІІІ місце: Головатюк Ольга, учениця 8-А класу, Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Києво-Святошинський р-н, Київська обл.).

Номінація «Моя матуся найкраща у світі»: 

Романюк Руслан, учень 5-Б класу, Глибоцька гімназія (Чернівецька обл.).

 Полюхович Анастасія, учениця 7 класу, Зарічненський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія (смт. Зарічне, Рівненська обл.).

Кухаренко Поліна, учениця 5 класу, Сновський центр дитячої та юнацької творчості (Чернігівська обл.).

 Іченська Амелі, 11 років, ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка (м. Київ).

 Ларіонов Микита, учень 7 класу, Веселівська районна різнопрофільна гімназія (Запорізька обл.).

 

Категорія «Малюнок» (учні 9–11 класів):

 

І місце: Редькін Дмитро, учень ІІ курсу Лисичанського професійного ліцею (м. Лисичанськ, Луганська обл.).

ІІ місце: Барамідзе Анна, учениця 9 класу, Тарасівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. (Броварський р-н, Київська обл.).

ІІ місце: Власова Любов, 15 років, Конотопська дитяча художня школа (Сумська обл.).

ІІІ місце: Шелест Богдана, учениця 10 класу, Іванківський районний ліцей (Київська обл.).

ІІІ місце: Дмитрієв Максим, 17 років, Конотопська дитяча художня школа (Конотопський р-н, Сумська обл.).

ІІІ місце: Березюк Карина,учениця 11 класу, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Волочиський р-н, Хмельницька обл.).

                        Номінація «Я і мама»:

Гуцуляк Аніта, учениця групи 27 пк, Свеський професійний аграрний ліцей (Сумська обл.).

 Рибалка Ірина, учениця 10 класу, Будинок дитячої та юнацької творчості (Великописарівський р-н, Сумська обл.).

 Клименко Тетяна, 16 років, Конотопська дитяча художня школа (Сумська обл.).

 Ковпик Влада, 17 років, Херсонська спеціалізована школа № 52 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням української мови (м. Херсон).

       Номінація патріотичного спрямування «Герої не вмирають, мамо!»

 Довбняк Владислав, учень 6 класу, Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Івано-Франківська обл.).

 Федорів Іванна, учениця 6 класу, Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. (Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.).

 Колісник Анастасія, Гунько Єлизавета, учениці 8 класу, Миронівський НВК (Київська обл.).

 Тарасенко Юлія, учениця 11 класу, Добропільський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Донецька обл.).

 Біленький Владислав, учень 8 класу, Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «Прометей» (Мелітопольський р-н, Запорізька обл.).

 Ковалик Денис, учень 215 групи ВПХУ №5 (м.Чернівці).

 

Категорія «Вірш» (учні 1–4 класів):

 

I місце: Михайловська Вікторія, учениця 4-А класу, ліцей суспільно-природничого профілю № 303 (м.Київ).

II місце: Саковець Дмитро, учень 2 класу Писарівська НСЗШ (Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.).

II місце: Савченко Андрій, учень 1-Д класу, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 29 (Сумська обл.).

ІІІ місце: Чеканова Мирослава, учениця 3 класу, Артемівський НВК (Станично-Луганський р-н, Луганська обл.).

ІІІ місце: Пісковець Ксенія,учениця 3-Б класу, Новоодеська ЗОШ І-ІІІ ст. №1  (Миколаївська обл.).

ІІІ місце: Желіховська Олександра,учениця 3-А класу, Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.  (Новоселицький р-н, Чернівецька обл.).

 

Категорія «Вірш» (учні 5–8 класів):

 

I місце: Тюрін Станіслав, учень 7 класу, СЗОШ № 9 (м.Марганець, Дніпропетровська обл.).

II місце: Ревуцька Мирослава, учениця 6-А класу, Репужинецький НВК (Заставнівський р-н, Чернівецька обл.).

II місце: Кравчук Роман, учень 5 класу, Молодавська ЗОШ І-ІІІст.  (Дубенський р-н, Рівненська обл.).

ІІІ місце: Куліш Анастасія, учениця 5 класу, Липівська ЗОШ І-ІІІ ст.  (Миколаївський р-н, Львівська обл.).

ІІІ місце: Казакова Дар'я,учениця 7-А класу, Лубенська ЗОШ № 3  (Полтавська обл.).

ІІІ місце: Дектеренко Вікторія,учениця 6 класу, Піддністрянський НВК №10 ім. Братів Олійників (Жидачівський р-н, Львівська обл.).

           Номінація «Вірш «Моя матуся»:  

Панченко Анастасія, учениця 8-А класу, Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (Донецька обл.).

 Синєок Вікторія, учениця 7 класу, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. (Бердянський р-н, Запорізька обл.).

 Науменко Дар'я, учениця 8-Б класу, Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (Сумська обл.).

 

Категорія «Вірш» (учні 9–11 класів):

 

I місце: Костишин Катерина, учениця 9-А класу, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Тернопіль).

I місце: Марченко Валерій, учень 10 класу, спеціалізована школа №194 «Перспектива» з поглибленим вивченням природничих наук (м. Київ).

II місце: Дегірменджі Володимир, Міжнародна школа «Меридіан» (м.Київ).

II місце: Новосад Анна, учениця 10-А класу, Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Волинська обл.).

III місце: Руденко Інна, учениця 9 класу, Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості (Київська обл.).

III місце: Бойко Наталія, учениця 9-а класу, Сопачівський НВК (Володимирецький р-н, Рівненська обл.).

III місце: Туча Олексій, учень 11 класу, Лебединська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Сумська обл.).

       Номінація Вірш «До матерів»:

Янченко Ольга, учениця 9-Б класу, Приазовська різнопрофільна спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 «Азимут» (Приазовський р-н, Запорізька обл.).

 Сотникова Ірина, учениця 1-А класу, ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, (м. Жмеринка, Вінницька обл.).

 Казанчук Софія, 18 років, Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, (Рівненська обл.).

 

Категорія «Лист» (учні 5–8 класів):

 

I місце: Петрів Олег, 13 років, гурток «Краєзнавство» Рогатинської районної школи естетичного виховання (Івано-Франківська обл.).

II місце: Єфанов Андрій, учень 7-А класу, Херсонська ЗОСШ №37 ім. В. Дробота (м. Херсон).

II місце: Ігнашова Варвара, учениця 8-Б класу, Херсонська гімназія № 6 (м. Херсон).

III місце: Вівчаренко Карина, учениця класу 6-А класу, Ганнівський НВК (Приазовський р-н, Запорізька обл.).

ІІІ місце: Жигірь Давід, учень 5-А класу, Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (Запорізька обл.).

ІІІ місце: Болтнєва Анастасія, учениця 6-В класу, Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Орієнтир» (Запорізька обл.).

         Номінація «Художній твір про маму»:

 Кравченко Наталія, учениця 8 класу, Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Полтавська обл.).

 Дудник Юлія, учениця 8 класу, Володимирська СЗШ І-ІІ ст. (Межівський р-н, Дніпропетровська обл.).

 Нечай Анна, учениця 6 класу, Козинська ЗОШ І-ІІІ ст. (Обухівський р-н, Київска обл.).

 

Категорія «Лист» (учні 9–11 класів):

 

I місце: Коваль Ольга, учениця 10-Б класу, Глибоцька гімназія (Чернівецька обл.).

II місце: Діброва Вікторія, учениця 11 класу, ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (Торецький р-н, Донецька обл.).

II місце: Булига Анна, учениця 9 класу, Скороходівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Чутівський р-н, Полтавська обл.).

ІІІ місце: Левіна Валерія, учениця 9 класу, Михайлівський НВК (Саратський р-н, Одеська обл.).

ІІІ місце: Богач Анастасія, учениця 10 класу, Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Мосіна Ольга, учениця 11 класу, Угринівський НВК (Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.).

       Номінація «Художній твір про маму»:

Зарубіна Анастасія, учениця 11 класу Жовтоводської ЗОШ №8 (Дніпропетровська обл.).

 Костище Іванна, учениця 9 класу, Орівська ЗОШ І-ІІ ст, (Сколівський р-н, Львівська обл.).

 Миколаєнко Інна, Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів (Черкаська обл.).