Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi

IFLC

Учасниками українського етапу XI Міжнародної олімпіади з турецької мови стали 232 фіналісти з 28 навчальних закладів. Перші кроки на шляху до дружби та любові було здійснено 2007 року, коли до участі в олімпіаді долучився 21 конкурсант з 4 навчальних закладів.

Ми живемо в світі комунікацій, де поступово стираються кордони між країнами і зникають такі поняття, як «час» і «простір». Сьогодні люди, що перебувають на значній відстані, мають можливість спілкуватися так, неначе вони зовсім поруч. Олімпіада з турецької мови, поштовхом до проведення якої стали довіра до українського народу і віра в майбутні покоління, щорічно вдосконалючись, досягла надвисокого рівня організації. Цей захід викликає неабиякий інтерес до Туреччини не лише в Україні, а й в інших державах світу. Цього року в Україні відбудеться вже ХІІ Міжнародна олімпіада з турецької мови. Вперше в нашій країні олімпіаду було проведено 2007 року, а у Туреччині – 2003 року. Організаторами українського етапу змагань виступають Міністерство освіти і науки України, Київський університет імені Бориса Грінченка, а також Міжнародна школа «Меридіан».

 

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ ЩОРІЧНО ЗРОСТАЄ

Учасниками Українського фіналу Міжнародної олімпіади з турецької мови стали:

1.       У 2007 році: 21 конкурстант з 4 навчальних закладів.

2.       У 2008 році: 45 представників з 7 навчальних закладів.

3.       У 2009 році: 106 учасників з 16 навчальних закладів.

4.       У 2010 році: 196 учнів та студентів з 19 навчальних закладів.

5.       У 2011 році: 218 конкурсантів з 21 навчального закладу.

6.       У 2012 році: 196 учасників з 19 навчальних закладів.

7.       У 2013 році: 205 представників з 28 навчальних закладів.,

8.       У 2014 році: 456 учнів та студентів з 68 навчальних закладів.,

9.       У 2015 році: ..........  конкурсантів з 71 навчального закладу.

 

ФЕСТИВАЛЬ МОВ ТА КУЛЬТУР           

Сьогодні ми справедливо радіємо, готуючись належним чином організувати ХІІ Міжнародну олімпіаду з турецької мови, в межах якої проводитиметься Фестиваль мов та культур, де учасники матимуть можливість позмагатися в таких категоріях, як, зокрема, «Усний конкурс з української мови для іноземців», «Поетичний конкурс», а також «Пісенний конкурс». Очікується, що до участі в ХІІ Міжнародній олімпіаді з турецької мови, що розгортатиметься під знаком Фестивалю мов та культур, долучиться понад 1000 конкурсантів з більш ніш 50 навчальних закладів. Тріумфатори минулорічного українського фіналу, зробивши черговий крок до миру в усьому світі, якнайкраще презентували Україну на відповідному культурному заході в Анкарі, в якому взяли участь 1500 конкурсантів з 140 країн світу. Учасники, що долучилися до триденної культурної програми, яку відвідали 2,5 мільйони осіб, прагнули найкращим чином представити Україну з її історією, наукою, культурою, музикою і традиціями. Нам хотілося б висловити щиру подяку всім, хто з самого початку всіляко підтримував реалізацію нашого проекту, який став справжнім осередком дружби і любові. Отже, дякуємо Міністерству освіти і науки України, ректорату Київського національного університету імені Тараса Шевченка і, зокрема, адміністрації Інституту філології та кафедри тюркології; хочемо подякувати й адміністрації і співробітникам Київського університету імені Бориса Грінченка та Міжнародної школи «Меридіан», нашим українським і турецьким спонсорам, які, підтримуючи нас морально і матеріально, робили усе можливе для зміцнення дружніх українсько-турецьких стосунків, а також усім представникам педагогічного складу і студентам, які виявили бажання допомогти нам нам кухні.

                                                                  Оргкомітет олімпіади в Україні