Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi
23
квіт.

РЕЗУЛЬТАТИ Міжнародного творчого конкурсу «МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2019»

РЕЗУЛЬТАТИ

Міжнародного творчого конкурсу

«МАЛЮНОК, ВІРШ, ЛИСТ ДО МАМИ–2019»,

приуроченого до Дня матері

 

Шановні учасники конкурсу та їхні наставники! Міжнародний культурний центр «Сяйво» висловлює щиру подяку всім конкурсантам і педагогам, які допомагали своїм підопічним у процесі підготовки творчих робіт!

Ми з радістю оголошує імена переможців змагань у різних вікових категоріях і тематичних групах!

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ «УЧНІ 1–4 КЛАСІВ»

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «МАЛЮНОК»:

І місце: Мацуєва Софія, учениця 3−А класу КУ «Сумська спеціалізована школа І ст. № 30 «Унікум» СМР (Сумська обл.).

ІІ місце: Ямкова Уляна, 7 років, Волочиська ДШМ, т. м. «Первоцвіт» (м. Волочиськ, Хмельницька обл.).

ІІ місце: Савчук Анастасія, учениця 2 класу Почапинецької ЗОШ І−ІІІ ст.

ІІІ місце: Ткаченко Вероніка, учениця 4 класу Охтирського центру позашкільної освіти Малої академії наук (м. Охтирка, Сумська обл.).

ІІІ місце: Смелянська Олександра, учениця 3−А класу спеціалізованої ЗОШ № 1 ім. О. В. Суворова І−ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови (м. Ізмаїл, Одеська обл.).

ІІІ місце: Камінська Марія, учениця 4−Б класу Шепетівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства (Хмельницька обл.).

 

Номінація «Мамина ніжність» (учні 1–4 класів):

Кудряшова Дар’я, учениця 3 класу ОЗ «Болгарадська гімназія ім. Г. С. Раковського» (Болградський р-н, Одеська обл.).

Мальчевська Кароліна, учениця 3−Б класу школи №2 (м. Глухів, Сумська обл.).

Богнен Дарина, учениця 3−А класу Городоцької початкової школи  (м. Городок, Хмельницька обл.).

 

Номінація «Мама і Україна» (учні 1–4 класів):

Рябченко Віолетта, учениця 4−А класу КЗШ №102 (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

Лещинська Віра, учениця 4−Р класу ОНВК «Гімназія №7» (м. Одеса, Одеська обл.).

Пилипенко Злата, учениця 2 класу, відвідувачка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (м. Хмельницький).

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ЛИСТ»:

І місце: Смєлянська Олександра, учениця 3−В класу спеціалізованої ЗОШ № 1 ім. О. В. Суворова І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови (м. Ізмаїл, Одеська обл.).

ІІ місце: Панасюк Поліна, учениця 2−А класу КЗШ № 27 (Тернівський р-н, Дніпропетровська обл.).

ІІ місце: Піскун Максим, учень 2 класу Новоселицької ЗОШ І−ІІІ ст. (Полонський р-н, Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Хабенко Софія, учениця 3 класу ЗОШ № 3 (м. Глухів, Сумська обл.).

ІІІ місце: Семеха Марія, учениця 3 класу ЗОШ № 2 (м. Глухів, Сумська обл.).

ІІІ місце: Кучер Михаїл, учень 1 класу Новоушицької ЗОШ І−ІІІ ст. (смт. Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл.).

 

Номінація «Лист» (учні 1−4 класів):

Гайдукевич Богдан, учень 4−А класу ЗОШ І−ІІІ ст. № 5 (м. Подільськ, Одеська обл.).

Стефаніка Вероніка, учениця 4 класу КЗ «Базар’янська ЗОШ І−ІІІ ст.» (Татарбунарський р-н, Одеська обл.).

Якубовська Юлія, учениця 4 класу Глушковецькької ЗЗСО І−ІІІ ст. (Ярмолинецький р-н, Хмельницька обл.).

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ВІРШ»:

І місце: Семенов Андрій, учень 3−Б класу, спеціалізована ЗОШ № 1 ім. О. В. Суворова І−ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови              (м. Ізмаїл, Одеська обл.).

ІІ місце: Колінченко Владислав, учень 4 класу Козинської ЗОШ (Обухівський р-н, Київська обл.).

ІІ місце: Носенко Віолетта, учениця 1 класу Удачненської ЗОШ І−ІІІ ст. (Покровський р-н, Донецька обл.).

ІІІ місце: Мальований Назар, учень 3−А класу Віньковецького ліцею (Віньковецький р-н, Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Павленко Данило, учень 4−А класу КЗШ № 36, (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

ІІІ місце: Кулаківський Святослав, 9 років, КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради, творче об’єднання гуртківців «Лідер».

 

 

Номінація «Вірш» (учні 1−4 класів):       

Самосюк Софія, учениця 2−А класу КЗШ № 27 (Тернівський р-н, Дніпропетровська обл.).

Мельник Христина, учениця 4 класу Коськівської ЗОШ І−ІІІ ст. (Ленковецька ОТГ, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.).

Стрембіцька Вікторія, учениця 4−В класу Городоцької початкової школи (м. Городок, Хмельницька обл.).

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ «УЧНІ 5–8 КЛАСІВ»

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «МАЛЮНОК»:

І місце: Безкопильна Віра, учениця 8 класу Драбівської ДШМ  (м. Драбів, Черкаська обл.).

ІІ місце: Вигівський Ярослав, учень 6−Б класу Криворізького Покровського ліцею (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

ІІ місце: Петуча Наталя, 14 років, Волочиська ДШМ, т. м. «Первоцвіт» (м. Волочиськ, Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Писарук Олександр, учень 8 класу Богданівського НВК (с. Нова Гребля, Волочиський р-н, Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Доценко Ольга, 13 років, КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного р-ну», гурток «Юний дизайнер» (Металургійний р-н, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

ІІІ місце: Бондарчук Ірина, учениця 6 класу, Почаївський будинок дитячої творчості та спорту (м. Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл.).

 

Номінація «Мамин захист» (учні 5–8 класів):

Кожухар Вікторія, учениця 8 класу Болградського НВК «Спеціалізована школа І−ІІІ ст.-ліцей», гурток «Веселкова палітра» (м. Болград, Одеська обл.).

Андибура Юлія, учениця 5−В класу КЗШ № 1 (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

Волошина Софія, учениця 5−В класу НВК № 3 (м. Шепетівка, Хмельницька обл.).

 

Номінація «Моя мама найкраща» (учні 5–8 класів):

Тітова Валерія, учениця 5 класу, ПСМНЗ «Дитяча художня школа»  (м. Горішні Плавні, Полтавська обл.).

Кочержинський Павло, учень 7−В класу ЗОШ І−ІІІ ст. № 1 (м. Охтирка, Сумська обл.).

Романова Марія, учениця 5−Б класу Криворізької ЗОШ І−ІІІ ст. № 52, «Моделювання іграшок-сувенірів» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ЛИСТ»:

І місце: Єфімова Поліна, учениця 5−Б класу Лозівської ЗОШ І−ІІІ ст. «Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості» (м. Лозова, Харківська обл.).

ІІ місце: Ребрик Іван, учень 5 класу Марганецької ЗОШ І−ІІІ ст. № 7,  (м. Марганець, Дніпропетровська обл.).

ІІ місце: Остроухов Павло, учень 5 класу НВК «Балтська ЗОШ № 2-гімназія» (Балтський р-н, Одеська обл.).

ІІІ місце: Богутський Назар, учень 7 класу «Ходоська ЗОШ І−ІІ ст. опорного закладу «Шпанівський НВК» загальноосвітній навчальний заклад І−ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» (с. Ходоси, Рівненський р-н, Рівненська обл.).

ІІІ місце: Сапіч Поліна, учениця 5−Б класу КУ «Сумська ЗОШ № 12» (м. Суми, Сумська обл.).

ІІІ місце: Сочивець Олена, учениця 7 класу Козелецької гімназії № 1 (с. Козелець, Чернігівська обл.).

 

Номінація «Лист» (учні 58 класів):

Іванюта Анна, учениця 6 класу КЗ «Тетіївський ЗЗСО І−ІІІ ст. № 3» (Тетіївський р-н, Київська обл.).

Карачова Анастасія, учениця 7 класу Андріївської ЗОШ І−ІІІ ст. № 2 (Балаклійський р-н, Харківська обл.).

Ячименський Іван, учень 8 класу Виноградівської ЗОШ І−ІІІ ст. (Арцизький р-н, Одеська обл.).

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ВІРШ»:

І місце: Гелих Зореслава, учениця 5 класу КУ «Сумська ЗОШ І−ІІІ ст.   № 27» (м. Суми, Сумська обл.).

ІІ місце: Костюк Мар’яна, учениця 6−Б класу Охтирської ЗОШ І−ІІІ ст. № 1 (м. Охтирка, Сумська обл.).

ІІ місце: Казюлін Михайло, учень 5 класу, гурток «Лідер» Комунального позашкільного навчального закладу «ЦДЮТ «Терноцвіт».

ІІІ місце: Мазур Вікторія, учениця 8 класу КЗШ № 66 (Металургійний р-н).

ІІІ місце: Підлісняк Анна, учениця 6 класу, Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва (м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.).

ІІІ місце: Пасічник Надія, учениця 6 класу Луцького ліцею № 27 ( м. Луцьк, Волинська обл.).

 

Номінація «Вірш» (учні 58 класів):

Олексієнко Назар, учень 6 класу Вербської ЗОШ І−ІІІ ст. (Дубенський  р-н, Рівненська обл.).

Мандрикін Станіслав, учень 8 класу КЗ «Гімназія І−ІІ ст. № 3» (смт. Ширяєве, Ширяївський р-н, Одеська обл.).

Сисков Ілля, учень 6 класу Громівської ЗОШ І−ІІІ ст. (Новотроїцький      р-н, Херсонська обл.).

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ «УЧНІ 9–11 КЛАСІВ»

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «МАЛЮНОК»:

І місце: Лозько Ольга, учениця 11 класу Новоселицької ЗОШ І−ІІІ ст. (Полонський р-н, Хмельницька обл.).

ІІ місце: Круглей Тетяна, учениця 11 класу Болградського НВК  (м. Болград, Одеська обл.).

ІІ місце: Краснопортко Яна, учениця 11 класу Ярмолинецького технологічного ліцею (смт. Ярмолинець, Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Стефурак Анастасія, учениця 9−А класу Угринівського НВК (с. Угринів, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.).

ІІІ місце: Посуховська Анастасія, учениця 9 класу КЗШ № 10 (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

ІІІ місце: Лещенко Яна, учениця 3 курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» (м. Суми, Сумська обл.).

 

Номінація «Моя мама найкраща» (учні 9–11 класів):

Маломен Яна, учениця 9 класу Баннівської ЗОШ (м. Болград, Одеська обл.).

Сухонос Олександр, учень 9 класу Богданівського НВК (с. Нова Гребля, Волочиський р-н, Хмельницька обл.).

Кухровська Владислава, учениця 10−А класу НВК «Дошкільний навчальний заклад І ст., гімназія» (м. Славута, Хмельницька обл.).

 

Номінація «З думою про мир» (учні 9–11 класів):

Кучерін Богдан, учень 10 класу Кам’янець-Подільської ЗОШ І−ІІІ ст. № 10 (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.).

Корчинська Тетяна, учениця 9 класу, Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва (м. Хмельницький).

Борминська Олександра, 16 років, КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району», гурток «Юний дизайнер» (м. Кривий Ріг, Металургійний р-н, Дніпропетровська обл.).

 

Номінація «Інші техніки» (учні 9–11 класів):

Патер Вікторія, учениця 9 класу школи «Стежинка» (м. Ізмаїл, Одеська обл.).

Прудченко Анна, учениця 2−Б класу спеціалізованої ЗОШ № 1 ім. О. В. Суворова І−ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови (м. Ізмаїл, Одеська обл.).

Сантгорєєв Даніїл, учень 3−А класу Кам’янець-Подільської ЗОШ І−ІІІ ст. № 15 (м. Кам’янець-Подільський).

Раца Ганна, учениця 4 класу школи «Стежинка» (м. Ізмаїл, Одеська обл.).

Саєнко Анастасія, Гасанов Самір, КНВК № 81 (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ЛИСТ»:

І місце: Цісар Дар’я, учениця 11 класу Дальницької ЗОШ І−ІІІ ст. (Овідіопольський р-н, Одеська обл.).

ІІ місце: Ламза Григорій, учень 10 класу Хутірського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»         (смт. Петриківка, Дніпропетровська обл.).

ІІ місце: Прокопенко Борис, учень 11А класу, Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості (м. Лозова, Харківська обл.).

ІІІ місце: Самолюк Марта, учениця 11 класу Скаржинецької ЗОШ   І−ІІІ ст. (с. Скаржинці, Ярмолинецький р-н, Хмельницька обл.).

ІІІ місце: Хотінець Ігор, учень 11 класу ЗОШ І−ІІІ ст. (с. Молодіжне, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл.).

ІІІ місце: Дубенюк Юлія, учениця 10 класу Шатавського НВК «ЗОШ І−ІІ ст., колегіум» (Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл.).

 

Номінація «Лист» (учні 911 класів):

Удод Анастасія, учениця 9−Б класу Калуської ЗОШ І−ІІІ ст. № 3 (Івано-Франківська обл.).

Руснак Діана, учениця І курсу ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» (смт. Недригайлів, Сумська обл.).

Саар Катерина, учениця 11 класу, Комунальний заклад «НВК «Криворізька спеціалізована школа І−ІІІ ст. із поглибленим вивченням іноземних мов-дошкільний навчальний заклад».

 

ТЕМАТИЧНА ГРУПА «ВІРШ»:

І місце: Левченко Олександр, учень 9 класу Листвинської ЗОШ І−ІІ ст. (Дубенський р-н, Рівненська обл.).

ІІ місце: Міхов Валерій, учень 9 класу Бородинського НВК (Тарутинський р-н, Одеська обл.).

ІІ місце: Вертиленко Аліна, учениця 10 класу ЗШ І−ІІІ ст. № 4  (м. Апостолове, Дніпропетровська обл.).

ІІІ місце: Кульбачна Євгенія, учениця 10 класу Вільшанської ЗОШ  І−ІІІ ст. (Недригайлівський р-н, Сумська обл.).

ІІІ місце: Шелельо Анастасія, учениця ІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с. Заводське, Конотопський р-н).

ІІІ місце: Подлужна Єва, учениця 10 класу Капулівської ЗОШ І−ІІІ  ст. (с. Капулівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл.).

 

Номінація «Вірш» (учні 911 класів):

Дудуш Ганна, учениця 11 класу Новотроянського НВК «ЗОШ І−ІІІ ст.-ліцей-дошкільний навчальний заклад» (Болградський р-н, Одеська обл.).

Шиян Поліна, учениця 9 класу Остерської ЗОШ І−ІІІ ст. ім.  Ю. Збанацького (м. Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл.).

Громак Артем, учень 9 класу ЗОШ № 2 (м. Глухів, Сумська обл.).

 

Вітаємо всіх тріумфаторів і номінантів конкурсу із перемогою!