Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi

Центр «Сяйво» подарував юним талантам яскраве свято

cocuk yardımm 8mart2019Міжнародний культурний центр «Сяйво», який провадить активну діяльність у соціальній сфері, долучився до доброчинного заходу, організованого благодійним фондом «З теплом у серці», який опікується дітьми з інвалідністю.

Щороку названий фонд організує грандіозне свято, участь в якому можуть взяти усі небайдужі до проблем, з якими стикаються діти з особливими потребами. Святкова подія надає дітям можливість продемонструвати свої навички й таланти у різних сферах мистецтва і художньої творчості.

Цьогоріч свято відбулося вже втретє, і центр «Сяйво» традиційно не залишився осторонь добрих справ. Частиною святкової програми став показ мод, на якому виступили 35 юних моделей. Окрім цього, було проведено низку заходів у категорії «Мама–донька», покликаній допомогти багатодітним батькам, а також тим, чиї діти мають особливі потреби.

Захід, активним учасником й одним з організаторів якого став центр «Сяйво», зібрав багатьох громадських діячів, друзів і партнерів фонду «З теплом у серці», а також журналістів.

Представники фонду висловили величезну подяку всім друзям і партнерам, які охоче допомагали в організації святкової програми. Серед установ, удостоєних подяки за добрі справи, був згаданий і Міжнародний культурний центр «Сяйво».