Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi

Затишні гостини у «Сяйві»

Sertifika toreni 27mart 2019 27 березня 2019 року Міжнародний культурний центр «Сяйво» гостинно відчинив свої двері випускникам курсів, які подолали черговий рубіж в опануванні турецькою мовою. На заході, який уже став доброю традицією, були присутні студенти і викладачі нашого центру. Зустріч проходила у невимушеній атмосфері, тому більше нагадувала зібрання приятелів, що мають спільне захоплення.

Дружня бесіда супроводжувалася чаюванням і дегустацією турецької пахлави, яка є одним з основних солодких символів турецької кухні. Учасники заходу обговорили широке коло питань, стосовних турецької мови і культури. Студенти розповіли про труднощі, з якими стикалися під час вивчення цієї мови, поділилися спостереженнями й небанальними враженнями, привезеними із подорожей до Туреччини, а також поцікавилися думками фахівців з приводу тонкощів і нюансів турецької граматики. Учні «Сяйва» прагнули дізнатися про ефективні методики вивчення іноземних мов, радилися з викладачами щодо найдієвіших прийомів засвоєння різноманітних зворотів і конструкцій.

Лейтмотивом дискусії стали, зокрема, фразеологізми, прислів’я та приказки турецької мови: на думку студентів, саме цей аспект є одним із найскладніших і водночас – одним з найдивовижніших. Підтвердженням цьому послугували численні українсько-турецькі мовні паралелі, наведені викладачами.

Співробітники «Сяйва» виступили ведучими й модераторами заходу, протягом якого гостям не довелося нудьгувати ані хвилини. Тем для обговорення не доводилося навіть шукати, оскільки і викладачі, і студенти були захоплені спільною справою.

Неформальна частина зустрічі увінчалася врученням сертифікатів: студенти «Сяйва», які завершили навчання на курсах за рівнями «А1», «А2» і «В1», з радістю отримали дипломи, що засвідчують їхні успіхи в оволодінні турецькою мовою. На згадку про весняні гостини було зроблено невеличкий фотосет із задоволеними студентами та викладачами, що пишаються своїми учнями.