Ми зближуємо Україну і Туреччину!                                                               ua  tr

Оголошення щодо Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами–2018»

Переможці та номінанти VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» 

Переможці лист 1-4 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1.

Буковцова Юлія

2

ХОЗШ № 129

м. Харків

І місце

 2.

Лугина Тимофій

1

ЗНЗ № 3

м. Чернігів

ІІ місце

 3.

Єфімова Поліна

4

Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

м. Лозова, Харківська область

ІІ місце

 4.

Руденко Злата

2

Камянський НВК

Ізюмський район, Харківська область

ІІІ місце

 5.

Покришка Максим

2

Слободоболехівський НВК

Долинський р-н, Івано-Франківська область

ІІІ місце

 6.

Чижих Варвара

4

Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Добропільський район, Донецька область

ІІІ місце

 7.

Євдюхін Єгор

9 років

Норвезька школа

Осло, Норвегія

номінація

 8.

Семенюк Олександр

3

НВК № 2 м. Немирова

Немирівський район, Вінницька область

номінація

 9.

Кривунь Каміла

2

Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Великоновосілківський район, Донецька область

номінація

 10.

Джигір Діана

2

Любимівський НВК

Вільнянський район, Запорізька область

номінація

 11.

Котеленець Ярослав

3

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад)

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

                                                                            Переможці лист 5-8 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1.

Горжій Микола

7

Луцький комунальний заклад «Загальноосвітня школа-інтернат – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Луцької міської ради

м. Луцьк, Волинська область

І місце

 2.

Тимчук Марія

6

Ходоська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу «Шпанівський навчально-виховний комплекс-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

с. Ходоси, Рівненський район, Рівненська область

ІІ місце

 3.

Павлюк Михайло

6

ОНЗ – Обертинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тлумацький район, Івано-Франківська область

ІІ місце

 4.

Огієнко Анастасія

7

Опорний заклад «Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Барвінківський район, Харківська область

ІІІ місце

 5.

Бакуменко

Михайло

8

ЗОШ № 12

м. Суми, Сумська

область

ІІІ місце

 6.

Борисенко Софія

7

Виноградненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

с. Виноградне, Токмацький район, Запорізька область

ІІІ місце

 7.

Зієдуллаєва Каміла

7

Ліщинська загальноосвітня школа

Житомирський район, Житомирська область

номінація

 8.

Кот Ігор

8

Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дубенський район, Рівненська область

номінація

 9.

Дем’яненко Валерія

5

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71

Дніпропетровська область

номінація

 10.

Данильчук Анастасія

8

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125

Покровський район, Харківська область

номінація

 11.

ЗацариннаАнастасія

8

Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів Недригайлівської селищної ради

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці лист 9-11 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 1

Медвєдєва Світлана

9

Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Степанівка, Олександрівський район, Донецька область

І місце

 2

Лавришик Богдан

10

ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей»

смт. Колки, Маневицький район, Волинська область

ІІ місце

 

Ткачук   Вадим

9

Заводський ЗЗСО

Буський район, Львівська область

ІІ місце

 

Білик Любов

9

Малобудищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Зіньківський район, Полтавська область

ІІІ місце

 

Васьков Іван

9

НВК № 3

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІІ місце

 

Романчук Руслана

9

Гордіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Романівський район, Житомирська область

ІІІ місце

 

Саннікова

Валерія

10

КУ ЗОШ №12

м. Суми, Сумська

ІІІ місце

 

Прилепо Інна

11

ЗОШ № 65

м. Маріуполь, Донецька область

номінація

 

Килинчук Маргарита-Ізабелла

10

Доброводівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Руденка

Уманський район, Черкаська область

номінація

 

Щебликіна Валерія

11

КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»

смт. Веселе, Веселівський район, Запорізька область

номінація

 

Булава Тетяна

10

Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів Недригайлівської селищної ради    

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці вірш 1-4 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Смовський Максим

2

Остерська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю. Збанацького

м. Остер, Козелецький район, Чернігівська область

І місце

 

Григорєва Катерина

3

ЗОШ № 6

м. Шепетівка, Хмельницька область

ІІ місце

 

Алексєєнко Валерія

4

Бортницький навчально-виховний комплекс

Дубенський район, Рівненська область

ІІ місце

 

Кулікова Ангеліна

1

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16

м. Костянтинівка, Донецька область

ІІІ місце

 

Тончук Артем

4

Травлинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Травлин, Шепетівський район, Хмельницька область

ІІІ місце

 

Демчук Олександр

3

Шепетівський НВК № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського»

м. Шепетівка, Хмельницька область

ІІІ місце

 

Філіна Аліса

4

Краматорська українська гімназія

м. Краматорськ, Донецька область

номінація

 

Проценко Іван

3

Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Камянець-Подільський район, Хмельницька область

номінація

 

Потапенко Анастасія

4

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 12 ВМР»

м. Вінниця, Вінницька область

номінація

 

Слівчук Софія

1

Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Зарічненський район, Рівненська область

номінація

Переможці вірш 5-8 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Гавриленко Вікторія

7

ліцей «Наукова зміна»

Дарницький район, м. Київ

І місце

 

Горевич Ольга

6

ЗОШ № 38

м. Чернівці, Чернівецька область

ІІ місце

 

Черепенко Богдан

7

КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради

Долинський район, Кіровоградська область

ІІ місце

 

Сторощук Іванна

8

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 12 ВМР»

м. Вінниця, Вінницька область

ІІІ місце

 

Чепурна Вікторія

8

Новобахмутівський НВК

с. Новобахмутівка, Ясинуватський район, Донецька область

ІІІ місце

 

Кушніренко Максим

8

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад).

Недригайлівський район, Сумська область

ІІІ місце

 

Назарко Анастасія

5

Глодоська ЗШ І-ІІІ ступенів

Новоукраїнський район, Кіровоградська область

ІІІ місце

 

Данькова Вікторія

5

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

номінація

 

Хвещук Ілля

8

Могилянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. Могиляни, Острозький район, Рівненська область

номінація

 

Гринь Тетяна

5

Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Волинська область

номінація

 

Яковлева Анастасія

7

ЗНЗ І-ІІІ ступенів

с. Гельмязів, Золотоніський район, Черкаська область

номінація

Переможці вірш 9-11 класи

№ п/п

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, область

Місце

 

Андрушко Володимир

9

гімназія

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

І місце

 

Жила Тетяна

Студент

ДПТНЗ «Вінницьке МВПУ»

м. Вінниця, Вінницька область

ІІ місце

 

Люта Аліна

11

Опорний заклад «Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради»

Сумський район, Сумська область

ІІ місце

 

Бондаренко Анна

9

Сватівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

Сватівський район, Луганська область

ІІІ місце

 

Малькут Катерина

11

ЗНЗ № 2

м. Бурштин, Івано-Франківська область

ІІІ місце

 

Сариєва Анастасія

9

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 45

м. Миколаїв, Миколаївська область

ІІІ місце

 

Петраківська Ольга

9

Ліщинська загальноосвітня школа

Станишівська ОТГ, Житомирська область

номінація

 

Дітковська Руслана

9

ЗНЗ І-ІІІ ступенів

с. Гельмязів, Золотоніський район, Черкаська область

номінація

 

Денисенко Інна

9

КУ СЗОШ № 27

м. Суми, Сумська область      

номінація

 

Сердюк Катерина

10

Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.

(опорний заклад)

Недригайлівський район, Сумська область

номінація

Переможці малюнок 1-4 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто

Область

Місце

1.

Краснікова Ольга

4 клас

КЗПОТМР Палац дітей та юнацтва.

м.Тростянець,

Сумська обл.

І місце

2.

Гончаренко Ярослав

3 клас

Хрестищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. Красноградської районної ради.

Красноградський р-н, Харківська обл.

ІІ місце

3.

Сорокіна Дар'я

4 клас

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17

м.Черкаси,

Черкаська обл.

ІІ місце

4.

Кучова Софія Ярославівна

3 клас

Ганнопільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тульчинський р-н, Винницька обл.

ІІІ місце

5.

Лук'янчук Дарина

3 клас

Лінчинська філія, Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Березнівський р-н, Рівненська обл.

ІІІ місце

6.

Понькіна Олександра

4-Б клас

Чернівецька спеціалізована школа №23

м.Чернівці,

ІІІ місце

7.

Демчук Дар'я Володимирівна

4-А клас

 

м.Родивилів, Рівненська обл.

Номінація «Тепло родини»

8.

Куниця Тетяна

2 клас

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості

Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

9.

Ніколаєнко Володимир Олександрович

2-А клас

ЗОШ №16

м.Констянтинівка, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Млот Микита

1 клас

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №9

м.Костянтинівка, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

Переможці малюнок 5-8 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто

Область

Місце

1.

Тарасова Анна Ростиславівна

13 років

Гурток «Палітра» Криворізька педагогічна гімназія

Довгинцівський р-н, м. Кривий Ріг

І місце

2.

Бондарчук Ірина Іванівна

10 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

ІІ місце

3.

Ковальчук Катерина

8 клас

ОНЗ «Любешивський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

смт Любешів, Волинська обл.

ІІ місце

4.

Гаврилюк Марія

11 років

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва

Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

ІІІ місце

5.

Єлісєєв Олег

8 клас

КЗ «Куп'янський СНВК» ХОР

м.Куп'янськ, Харківська обл.

ІІІ місце

6.

Травнікова Яна

8-Б клас

Криворізька педагогічна гімназія

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

ІІІ місце

7.

Бірук Олексій

8 клас

Камінь-Каширський Будинок дитячої та юнацької творчості

Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

8.

Іченська Амелі

6-А клас

ДХСШ

ім. .Г. Шевченка

м.Київ Деснянський р-н.

Номінація «Тепло родини»

9.

Маляр Нікіта

7 клас

Васищівська ЗОШ І-ІІІ ст.

м. Харків, Харківська обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Перехрест Олександр

6 клас

Драбівська дитяча школа мистецтв

м. Драбів, Драбівський р-н, Черкаська обл.

Номінація «Тепло родини»

Переможці малюнок 9-11 класи

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Маркова Яна В'ячеславівна

16 років

Навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ст.»

м.Олександрія, Кіровоградська обл.

І місце

2.

Руснак Адіна

І курс

Вище професійне художнє училище №5

М.Чернівці

І місце

3.

Крицкалюк Соломія

11 клас

Кобаківський ліцей

Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

ІІ місце

4.

Сліпченко Анастасія

11 клас

Красноградський НВК (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти) №2

Красноградський р-н, Харківська обл.

ІІ місце

5.

Власова Любов Федорівна

16 років

Конотопська дитяча художня школа

м.Конотоп, Сумська обл.

ІІІ місце

6.

Прокопович Марія

11 клас

Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Залізняка

Чигиринський р-н, Черкаська обл.

ІІІ місце

7.

Семаков Данило

9-А клас

Харкіська гімназія №144

м.Харків, Харківська обл.

ІІІ місце

8.

Буйволенко Ольга

9 клас

Новопразька спеціальна ЗОШ - інтернат

Смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл.

Номінація «Тепло родини»

9.

Гура Єлізавета

11 клас

Лиманський ліцей, Лиманської міської ради

Ліманський р-н, Донецька обл.

Номінація «Тепло родини»

10.

Миненко Кристина Олександрівна

15 років

Конотопська дитяча художня школа

м.Конотоп, Сумська обл.

Номінація «Тепло родини»

11.

Федчук Аліна

10 клас

ОНЗ «Любешивський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»

смт Любешів, Волинська обл.

Номінація «Тепло родини»

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Байдюк Кіра Олександрівна

11 років

Тлумацький Будинок дитячої та юнацької творчості, Гурток «Етюд»

м.Тлумач Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

2.

Балейко Микола

11 клас

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гірки, Любешівський р-н, Волинська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

3.

Гівчак Ірина Миронівна

11 клас

Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

м.Калуш, Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

4.

Кисіль Владлена Вадимівна

ІV курс

ДПТЗ «Конотопське ПТУ», 41612

м.Конотоп, Сумська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

5.

Кутова Єлізавета

6-А клас

Гімназія №5

м.Мелітополь, Запорізька обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

6.

Лисенко Альона

7 клас

Приватний загальноосвітній навчальний заклад-школа «Стежинка»

м.Ізмаїл, Одеська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

7.

Поліщук Марина

11 клас

Комунальний навчальний заклад «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка

Козятинський р-н, Вінницька обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

8.

Прусакова Анастасія

7-В клас

Харківська гімназія №144

м.Харків, Харківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

9.

Савчак Марія

10 клас

НВК «Рава-Руська школа-гімназія»

м.Рава-Руська Жовківський р-н, Львівська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

10.

Христофоров Єгор

8-Б клас

КЗ «НВО ЗОШ-інтернат, ліцей «Сокіл»

м.Кропивницький

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

11.

Юдіна Аліна

5 клас

Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Залізняка

Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

12.

Ярославський Максим

9 клас

Долинська районна станція юних техніків

Долинський р-н, Івано-Франківська обл.

Номінація «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо»

Номінація «Україна в символах»

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

Місце

1.

Бедіна Людмила Сергіївна

8 клас

Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія»

Смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл.

Номінація «Україна в символах»

2.

Васютіна Жанна

11 років

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Балаклійський р-н, Харківська обл.

Номінація «Україна в символах»

3.

Вергун Софія

1 клас

ЗОШ №8

м.Черкаси, Черкаська обл.

Номінація «Україна в символах»

4.

Дубровський Роман Олексійович

3-А клас

Миколаївська ЗОШ №1 ім. Олега Олжича

М. Миколаїв, Миколаївська

Номінація «Україна в символах»

5.

Кузнєцова Ксенія

3 клас

Удачненська ЗОШ І-ІІІ ст.

с.Удачне, Покровський р-н, Донецька обл.

Номінація «Україна в символах»

6.

Кузьмич Віталій

3 клас

Приватний загальноосвітній навчальний заклад-школа І-ІІ ст. «Стежинка»

м.Ізмаїл, Одеська обл.

Номінація «Україна в символах»

7.

Луппова Діана

2-Д клас

Харківська гімназія №46 ім. М.В. Ломоносова

м.Харків, Харківська обл.

Номінація «Україна в символах»

8.

Шевчук Катерина

7 років

Мистецька школа

Могилев-Подільський р-н, Винницька обл.

Номінація «Україна в символах»

Малюнки, які будуть представлені на виставках та у книзі

ПІБ

Клас

Назва школи

Місто, Область

 

Белявцева Дар'я

8 років

Гурток образотворчого мистецтва «Веселка», КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №2»

м.Харків Харківська обл.

 

Войнова Аріна

3-А клас

Гімназія 178, Гурток «Малюємо разом»

м. Київ, київська обл.

 

Гусениця Катерина

4 клас

НВК №9 «Веснянка»

м. Суми, Сумська обл.

 

Денисова Ангеліна

2-Б клас

ЗОШ №2

м. Синельникове, Дніпропетровська обл.

 

Заплаткіна Вероніка Сергіївна

4-А клас

Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. №126

Холодногірський р-н, Харківська обл.

 

Кириченко Максим

2 клас

Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Житомирський р-н, Житомирська обл.

 

Кисилиця Назарій

2 клас

Путильська ЗОШ І-ІІІ ст.

Путильський р-н, Ченівецька обл.

 

Латіна Євгенія

4 клас

НВО №18

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

 

Лісойван Дар'я

3-В клас

Харківська гімназія № 144

м. Харків, Харківська обл.

 

Логвиненко

2 клас

Школа №6

м. Канів

 

Мойса Лолита Сергіївна

2 клас

Путильська ЗОШ І-ІІІ ст.

Путильський р-н, Чернівецька обл.

 

Наливайко Вероніка

3 клас

ЗОШ І-ІІІ ст. №6

м. Горішні плавні, Полтавська обл.

 

Петриченко Яна Валеріївна

4 клас

Андріяшівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Роменський р-н, Сумська обл.

 

Петриченко Аліна

4 клас

Школа мистецтв №5

м. Біла Церква, Київська обл.

 

Покусаєва Аліса

3 клас

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

м. Харків, Харківська обл.

 

Прищепа Олександра

1 клас

Козелецька гімназія №1

сел. Козеоець, Чернігівська обл.

 

Продан Павло Павлович

4 клас

Монастирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Хустський р-н, Закарпатська обл.

 

Продоус Олксандр

3 клас

Бальковецький НВК

Волочиський р-н, Хмельницька обл.

 

Решетнікова Анастасія

1 клас

Чугуївська дитяча художня школа

м. Чугуїв, Харківська обл.

 

Романів Соломія

8 років

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва

Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

 

Северенчук Максим

3-В клас

Чернівецький Багатопрофільний Ліцей №4

м. Чернівці, Чернівецька обл.

 

Слободян Софія

3-Б клас

Черніївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.

 

Братко Аріана

6-А клас

НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка

м. Олександрія, Кіровоградська обл.

 

Бруєва Яна

7-А клас

Селідівська ЗОШ №6

Донецька обл.

 

Ветушинська Вікторія

14 років

Мистецька школа

Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл.

 

Гладкова Анастасія

7 клас

Великочернігівська спеціалізована школа

Станічно-Луганський р-н, Луганська обл.

 

Горюк Серафіма Василівна

15 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

 

Єременко Галіна Миколаївна

13 років

БДЮТ студія Дивосвіт

м. Золотоноша, Черкаська обл.

 

Зелінська Анастасія Андріївна

7-В клас

«Гуманітарна гімназія №1 ім.М.І. Пирогова

м. Вінниця, Вінницька обл..

 

Кебало Квітослава

6 клас

Коломийська дитяча художня школа ім. Я. Пстрака

м. Коломія, Івано-Франківська обл.

 

Коваленко Діана

5-А клас

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

м. Вільнянськ, Запорізька обл.

 

Козловська Анжеліка Вікторівна

7-А клас

Заріченський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Смт Зарічне, Заріченський р-н, Рівненська обл.

 

Кондратюк Артем

6 клас

Шепетівська ЗОШ №6

Хмельницька обл.

 

Лукань Олександр

8-А клас

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника

с. Рожнів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Лук'яненко Олександр

14 років

Гурток «Природа і творчисть» на базі новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Новотроїцьке, Покровський р-н, Донцька обл.

 

Міняйло Марк

6 клас

Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.

 
 

Радецька Аліна

5-А клас

Спеціалізованної школи І-ІІІ ст. №40 ім. Миська Є.М.

 
 

Семенюк Богдана

6 клас

Коломийська дитяча художня школа ім. Я.  Пстрака

м. Коломія Івано-Франківська обл.

 

Тицькун Юлія

5 клас

Уманський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Ізостудія «Чарівний пазлик»

Черкаська обл.

 

Уханська Христина, Халацька Каріна

7 клас

Гошівська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Гошів, Долинський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Чоботан Анна

7-Б клас

Гурток «Мастихан», Будинок школяра

Любльмський р-н, Волинська обл.

 

Шевчук Надія Вадимівна

6-А клас

КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Коцюбинського Вінницької міскої ради»

м. Вінниця

 

Шилінська Уляна Василівна

13 років

Почаївський будинок дитячої творчості та спорту

Почаївська ОТГ, Тернопільська обл.

 

Білецька Ксенія

9 клас

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

м. Харків

 

Бузник Марія Василівна

11 клас

Плосківське НВО

с. Плоске

 

Гакман Сніжана

9-А клас

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника

с. Рожнів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Гончарук Софія

2 курс

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП

м. Рівне Рівненська обл.

 

Іванова Поліна

11 клас

ХЗОШ №91

м. Харків, Харківська обл.

 

Коваленко Лада

ІІІ курс

Філія державного закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти»

смт Велика Писарівка, м. Охтирка, Сумська обл.

 

Костюк Інна

10 клас

Гурток «Мастихан» Будинок школяра

Любльмський р-н, Волинська обл.

 

Кравчук Тетяна

ІІ курс

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП

м. Рівне, Рівненська обл.

 

Лисенко Анна

10-А клас

СЗШ №13

Луганська обл.

 

Марусяк Тетяна

11 клас

Путильська гімназія

 
 

Муха Валерія

10-Б клас

Рівненський НВК «Колегіум»

м. Рівне, Рівненська обл.

 

Олєйник Валерія

10 клас

КЗ СЮТ №1

Новобаварський р-н, Харківська обл.

 

Прологаєва Ксенія

9 клас

КЗ «Нижньотеплівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Станично-Луганський р-н, Луганська обл.

 

Самчук Владислав

9-В клас

НВК №1

м. Щепетівка, Хмельницька обл.

 

Середюк Іванна

9 клас

Відділ «Школа мистецтв»Міського ЦДЮТ

м. Івано-Франківськ

 

Синиця Юлія

ІІ курс

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітнтчих кадрів»

м. Покров, Дніпропетровська обл.

 

Щербакова Наталія

9 клас

Комунальний заклад «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст.№31

м. Маріуполь, Донецька обл.