Ми зближуємо Україну з усім світом!                                                                           ua  ingiliz bayragi

У «СЯЙВІ» ВІДБУЛАСЯ ВИЗНАЧНА ПОДІЯ

kultur gunu 2018Ocak syaıcoo27 січня 2018 року в Українсько-турецькому культурному центрі «Сяйво» було напрочуд велелюдно: до офісу завітали численні гості, аби взяти участь у святковій програмі. Захід, що проходив у неймовірній атмосфері, об’єднав любителів турецької мови із студентами-тюркологами Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і Київського університету імені Бориса Грінченка.

Суботня програма проходила дуже жваво й разноманітно. До уваги присутніх було запропоновано, зокрема, короткий, але надзвичайно яскравий відеосюжет про Туреччину, що ознайомив їх із культурними та історичними надбаннями цієї країни. Урочистості зустрічі додали неймовірні виступи студентів центру, а також учнів Міжнародної школи «Меридіан». У межах культурної програми пролунали пісні турецькою, українською та англійською мовами, а також вірші турецьких поетів. окрім цього, гостям випала чудова нагода насолодитися турецькою поезією. Студентка «Сяйва», що перейшла на рівень «В2», підготувала презентацію, в якій подала основні географічні та культурні відомості про Туреччину.

Приємним бонусом для всіх присутніх стала вікторина, під час якої найспритніші і найобізнаніші з турецькою культурою гості отримали подарунки від «Сяйва».

Культурний захід уже традиційно відбувся за участю поважних гостей, що виступили перед аудиторією із вітальними словами. Вкотре наголосивши на важливості й необхідності підтримання та розвитку українсько-турецьких взаємин, голова правління «Сяйва» професор В. І. Сергійчук щиро подякував студентам центру за вибір турецької мови і побажав їм незмінних успіхів у навчанні й осягненні нового. Перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині, співзасновник «Сяйва» І. М. Турянський додав суботній зустрічі особливих барв: пан Ігор поділився спогадами зі свого професійного життя, розповів про кумедні випадки, які траплялися за часів його дипломатичної служби, і, як завжди, подарував усім присутнім чудовий настрій завдяки своїй дружній і невимушеній манері спілкування.

Окремою «родзинкою» заходу стали майстер-класи з мистецтв «ебру» (малювання на воді) та каліграфії. Гості святкової програми мали нагоду долучитися до процесу малювання, а також отримати зразки витворів каліграфічного мистецтва. Культурний захід завершився фуршетом, де гостей частували смачними турецькими стравами, пригощали міцним турецьким чаєм і вишуканими десертами.